Rychlá půjčka Cofidis – recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Rychlá půjčka Cofidis - recenze, zkušenosti a diskuze

Dnes se mnohé nebankovní společnosti snaží poskytovat služby minimálně srovnatelné s bankami. Proto také tlačí úroky svých produktů směrem dolů a současně co nejpružněji reagují na přání klientů, kterým předkládají stále nové a zajímavější úvěry za účelem uspokojení jejich potřeb.

Nejinak je tomu u známé společnosti Cofidis, která nabízí neobvykle široké spektrum půjček. Pokud hledáte ten správný úvěr, máte doložitelné příjmy a bezproblémovou platební historii, mohly by vás finanční produkty Cofidis oslovit, protože kromě rozmanitosti nabízejí úroky na úrovni bankovních půjček.

Co vše nabízí Cofidis

Obecně lze říci, že díky finančním produktům společnosti Cofidis můžete získat částku od 20 000 do 500 000 Kč, přičemž doba splatnosti je volitelná v rozmezí 12 až 90 měsíců.Určitě potěší, že i při tak vysokém úvěrovém limitu nemusíte shánět ručitele.

Navíc, při využití Partnerské půjčky se vám snižuje úroková sazba a i když jsou úvěry Cofidis pojmenovány podle účelu, nikdo nepátrá po způsobu naložení z penězi.

Cofidis produkty

Základ všech půjček společnosti je podobný, ovšem v některých parametrech se od sebe odlišují.

Partnerská půjčka

Až 500 000 Kč získáte s Partnerskou půjčkou, přičemž peníze vracíte v rozmezí od 12 do 90 měsíců. Název úvěru není zvolen náhodně. Pokud o něj požádáte s partnerem (firma nezkoumá vztah, je nutná stejná korespondenční adresa), roční úroková sazba začíná na 6,9%. Půjčku můžete samozřejmě získat i coby single, ale RPSN se navyšuje na 9,9%.

Novomanželská půjčka

Do 24 měsíců od svatby vám firma Cofidis poskytne 200 000 Kč na pevně stanovenou dobu 90 měsíců při RPSN 5,9%. Ve smlouvě bude partner uveden jako spolužadatel a kromě základních dokumentů dokládáte i oddací list.

Půjčka na auto

Společnost Cofidis vám půjčí i na koupi nového vozu. Zažádat si můžete až o 500 000 Kč a splácení si naplánujete mezi 12 až 90 měsíců. Půjčka je zatížena roční úrokovou sazbou od 9,9%, ale pokud o ni požádáte s partnerem, úrok se snižuje o 2%.

Celý úvěr na koupi automobilu můžete předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí.

Úvěr na domácnost a úvěr na rekonstrukci bydlení

Oba produkty firmy mají úplně shodné parametry jako půjčka na auto.

Karta Cofidis

Maximální úvěrový limit pro kreditní kartu Cofidis činí 90 000 Kč a peníze splácíte až 52 měsíců. Jednotlivé splátky můžete každý měsíc měnit a karta funguje jako úvěr s opakovaným čerpáním. Poskytovatel také umožňuje bezplatný převod peněz z kreditní karty na běžný účet, který provedete v klientské zóně.

Nákup na splátky

Když si vyhlédnete zboží u prodejce partnerské sítě Cofidis, máte možnost si sjednat výhodný úvěr od 3 000 do 150 000 Kč přímo na prodejně. Podobným způsobem funguje i splátkový prodej po internetu.

Výhody produktů

Společnost Cofidis se snaží uspokojit co nejširší okruh žadatelů, a proto k půjčkám připravila i nezanedbatelné výhody.

  • Rychlost. Jakkoliv veliký obnos peněz vám firma Cofidis poukáže na účet nejpozději do 48 hodin od podání žádosti.

  • Nízké úroky. Každá z půjček je co do roční úrokové sazby srovnatelná se spotřebitelskými úvěry bankovních institucí.

  • Splacení bez poplatků. Veškeré úvěry Cofidis můžete kdykoliv doplatit bez jakéhokoliv finančního postihu.

  • Diskrétnost. Při řádném splácení půjček firma Cofidis nezanáší žádné záznamy do registrů ani neposkytuje informace o svých klientech.

  • Revolving. U kreditní karty uzavřete jedinou smlouvu a peníze čerpáte opakovaně podle potřeb.

  • Známá a prověřená firma. Mezinárodní společnost Cofidis působí na českém finančním trhu od roku 2004 a za tu dobu se vypracovala mezi nejlepší poskytovatele úvěrových služeb.

Nevýhody půjček

Vzhledem k faktu, že se jedná o spotřebitelské úvěry, je ze zákona nutný schvalovací proces spojený s podepisováním smlouvy, což může prodloužit dobu zaslání peněz.

Jak produkty Cofidis získat

Pokud vás nabídka firmy oslovila, zvolte druh, výši a splatnost úvěru. Potom vyplňte formulář na stránkách firmy a odešlete jej. Po jeho vyhodnocení obdržíte poštou nebo e-mailem smluvní dokumenty, které prostudujete, podepíšete a odešlete zpět. Ihned poté vám budou převedeny peníze na účet.

Podmínky úvěrů Cofidis

Chcete-li úspěšně projít schvalovacím procesem, připravte si kopii OP, druhého dokladu totožnosti a bankovního výpisu z účtu vedeného na vaše jméno. Navíc předkládáte potvrzení o příjmu. Počítejte s tím, že firma Cofidis kontroluje registry dlužníků.

Zkušenosti s produkty firmy

Na úvěry Cofidis lze najít relativně dost nezávislých a ve valné většině kladně vyznívajících referencí od zákazníků. Z dohledaných záporných reakcí byla znatelná zášť vůči firmě, která si vyšlápla na neplatiče.

„ Pomocí úvěru ve výši 150 000 Kč jsme vybavili dětský pokoj. Dnes je vše prakticky splaceno a Cofidis můžeme doporučit.“ (Dana,Jaroměř)

„Potřebovali jsme 90 000 Kč na opravu bytu. Cofidis nám je půjčili i přes to, že jsme s manželem v důchodu. Splatnost úvěru jsme si zkrátili zaplacením několika mimořádných splátek. Jelikož ještě uvažujeme o nových oknech, asi zkusíme znovu Cofidis.“ (Jolana, Varnsdorf)

„ Půjček je mnoho, ale já hledala nějakou bezpečnou. Kvůli serióznosti padlo rozhodnutí na Cofidis a udělala jsem dobře. Mám půjčených hodně peněz bez ručení od špičkové společnosti, kterou s klidem doporučuji.“ (Sabina F., Újezd u Brna)

Finanční produkty Cofidis jsou bezpečnou cestou k penězům

Všechny úvěry Cofidis se vyznačují jednoduchostí a spolehlivostí. S čistou platební historií a doloženými příjmy máte šanci získat až 500 000 Kč na cokoliv při roční úrokové sazbě, která konkuruje bankovním spotřebitelským úvěrům.

A díky možnosti komunikovat s firmou telefonem, e-mailem nebo poštou dostáváte k úvěru vysoce profesionální doprovodné služby včetně rychlého řešení jakéhokoliv problému.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému