Půjčka Acema Credit – recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčka Acema Credit - recenze, zkušenosti a diskuze

Ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete sehnat vyšší částku peněz v řádech statisíců nebo dokonce milionů a současně máte k dispozici nemovitost k zástavě, s velikou pravděpodobností požadovaný obnos získáte. A když nemíníte podstupovat složitý schvalovací proces v bance, s klidem obraťte svou pozornost na největšího nebankovního poskytovatele zajištěných půjček na území České republiky, kterým je společnost Acema credit. A o tom, že se nejedná jen tak o nějakou firmu z mnoha, by vás měla přesvědčit následující recenze.

Kdo je Acema Credit

Firma Acema Credit inzeruje, že na českém finančním trhu působí již 15 let, ale ona vzešla ze společnosti ACM Money, která poskytovala podobné úvěry. Jenže její určitá nespolehlivost vedla k tomu, že se objevil nový majitel, který firmu v roce 2012 koupil a dovedl ji k zásadním změnám. Byly uplatněny nové metody a půjčky se staly vysoce kvalitními.

Dnes už se nemůže stát, že budete firmě Acema Credit ručit nemovitostí a přijdete o ní. V případě náznaku rizika vám společnost peníze nepůjčí, což v daném okamžiku není moc příjemné, ale předejde se tak možné dražbě.

Co nabízí půjčka Acema Credit

Oproti nemovitosti můžete prostřednictvím základního úvěru získat od 100 000 do 5 000 000 Kč se splatností až na 20 let, přičemž při větších částkách se dostanete na zajímavý úrok 6,4% ročně.

Další firemní produkty

Společnost Acema Credit nabízí širokou škálu úvěrů tak, aby si mohl každý klient vybrat podle svých potřeb. Všechny produkty jsou při jakékoliv požadované výši zajištěné nemovitostí.

Půjčka na rekonstrukci

S tímto úvěrem ve výši od 100 000 do 5000 000 Kč si koupíte, postavíte nebo zrekostruujete nové bydlení. Ihned při podpisu smlouvy obdržíte hotovostní zálohu a celou půjčku splácíte až 20 let.

Krátká půjčka

Velmi levnou Krátkou půjčku můžete využít na krátkodobé vyřešení nenadálých finančních problémů. Společnost vám poskytne až 750 000 Kč na 6 měsíců při úroku 7,99% za rok. Vy po dobu 5 měsíců hradíte pouze nízký úrok. Potom buď vrátíte celý půjčený obnos nebo vám bude půjčka rozpočítána až na délku 20 let.

Podnikatelský úvěr

Tento jediný úvěr nabízený jako pomocná ruka podnikatelům a živnostníkům nemusí být zajištěn pouze nemovitostí, ale i cennými papíry nebo finančním a movitým majetkem. Společnost Acema Credit prostřednictvím tohoto produktu určeného pro rozvoj nebo rozšíření podnikání nabízí až 10 000 000 Kč.

Konsolidace půjček

Do výše 5 000 000 Kč si můžete u firmy Acema Credit sloučit své dřívější nevýhodné úvěry a prodloužit si splatnost až na 20 let.

Záchranná a americká hypotéka

S využitím nabídky až 5 000 000 Kč si levným způsobem profinancujete své závazky na nemovitosti. Společnost garantuje akční úrok výhodnější než u mnoha bank.

Přednosti půjčky Acema Credit

Zajistíte-li úvěr nemovitostí, dočkáte se zajímavých podmínek. Ale firma Acema Credit zašla ještě dál.

  • Rychlé schválení. Jakmile podáte žádost, během několika minut máte úvěr předschválen.

  • Žádné prověřování. Společnost nekontroluje registry dlužníků a nepožaduje potvrzení o příjmu.

  • Průhlednost schvalovacího procesu. Vy pouze vyplníte a pošlete úvěrový formulář, aby vše ostatní mohli zařídit zaměstnanci společnosti. Současně vám bude krok po kroku objasněn proces schválení půjčky včetně podrobného vysvětlení bodů úvěrové smlouvy.

  • Bez poplatků. Za přípravu úvěru nezaplatíte ani korunu.

Nevýhody produktu

Kromě toho, že i za menší půjčky musíte ručit nemovitostí, firma důkladně posuzuje každou žádost, což může vést i k jejímu zamítnutí. Pokud nutně potřebujete peníze, může se v tomto případě jednat o nevýhodu, ale společnost se tímto způsobem snaží chránit nejen své prostředky, ale i některé klienty.

Dokumenty potřebné k žádosti

Máte-li o úvěr zájem, budete potřebovat 2 průkazy totožnosti, nemovitost, výpis z katastru a nabývací titul. V některých případech bývá vyžadován i OP manželky.

Čím lze ručit

Samozřejmě, že od kvality zástavy se zpravidla odvíjí výše úvěru, ale ručit můžete domem, bytem, pozemkem, kancelářskými a obchodními prostory nebo chatou.

Jak si o úvěr požádat

Zavoláním na bezplatnou zákaznickou linku nebo vyplněním kontaktního formuláře na stránkách společnosti uděláte první zásadní krok k půjčce. Vaše žádost bude posouzena a obratem se dozvíte o předběžném schválení. Poté dojde ke zkontaktování se zaměstnancem firmy, který vás provede celým schvalovacím procesem.

Oceněná společnost

Acema Credit se v roce 2013 stala vítězem nezávislého testu úvěrových společností, který uspořádalo Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA. Celá rozsáhlá akce probíhala způsobem utajeného nákupu a nehodnotily se pouze produkty firem, ale i chování zaměstnanců.

Nezávislé reference

Pokud budete pročítat dostupné zkušenosti s firmou Acema Credit, najdete i dost těch záporných. Potom je ale dobré si uvědomit, že s velkou společností souvisí i určité procento nespokojených diskutérů, kteří se nejvíce rekrutují z klientů nedodržujících smluvní podmínky.

„ Na firmu Acema si nemůžu stěžovat, s manželem od nich máme úvěr a v pohodě. Dokonce jsme požadovali snížení splátky a i zde nám vyšli vstříc. Takže spokojenost.“ (Jana Milič)

„Velké poděkování společnosti Acema Credit a především zaměstnankyni Jitce za pomoc v těžké situaci. Přála bych naší zemi více takových lidí.“ (Petra Bouzková)

„Mám dobrou zkušenost, neboť platilo to, co řekli. Naletěla jsem jiné firmě, takže došlo na využití služeb advokáta, který v podmínkách Acemy neviděl problém. Já ale bydlím v Ostravě a firemní zástupce musel dost cestovat, přesto vše proběhlo dobře, a tak mohu Acemu Credit doporučit.“ (Markéta Novotná)

„Dorazil odhadce, sepsala se žádost o půjčku a nikde se nemluvilo o podmínkách. Druhý den mi volali, že mám schválený úvěr s úrokem 6,4% a zda mohou připravit smlouvu. To je docela dobrý a korektní přístup společnosti Acema.“ (Petr Veselý)

Spolehlivá firma Acema credit zajití oproti zástavě vysoké částky

Pokud využijete úvěru od věřitele Acema credit, získáte nejen až 5 000 000 Kč, ale partnerem se vám stane v současnosti jeden z nejrenomovanějších poskytovatelů úvěrů jištěných zástavou.

Firma se prezentuje nejen různými produkty vysoké kvality, ale i profesionálními službami, loajalitou a osobním přístupem ke každému klientovi. A aby to mohla splnit do důsledku, tak v současné době již rozprostřela svou nabídku na celém území České republiky, čímž může rychle uspokojit potřeby zákazníků v každém regionu.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému