Click Credit půjčka – recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Berpůjčku.cz - recenze, zkušenosti a diskuze

Díky neutěšené ekonomické situaci se půjčky stávají součástí běžného života. Na tuto skutečnost reagují i mnohé věřitelské firmy a přicházejí se stále novými nabídkami.

Ta poslední pochází od renomované společnosti Home Credit, která proměnila jednu ze svých vlajkových lodí s názvem Click Credit půjčka na Japonskou půjčku a vybavila ji takovými parametry, že se stanou hozenou rukavici ostatním úvěrovým firmám na finančním trhu.

Pokud potřebujete velmi rychle a levně půjčit peníze, zkuste Japonskou půjčku.

Co přináší Japonská půjčka

Jak již bylo řečeno, úvěr Click Credit se od 23. 7. 2015 proměnil v Japonskou půjčku, která původní produkt ještě vylepšila.

Jako noví klienti můžete získat 4999 Kč buď na 14 dní úplně zdarma nebo na 30 dní za poplatek. Pokud ale využijete služeb společnosti Click Credit podruhé, navyšuje se úvěrový limit na 15 000 Kč, které vrátíte do 30 dní. A napotřetí vám bude umožněno čerpat až 50 000 Kč se splatností do 12 měsíců.

Samozřejmě, že ani společnost Click Credit s.r.o. nepatří mezi dobrodince, ale její poplatky udělaly Japonskou půjčku zdaleka nejlevnějším produktem na trhu. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte pouze 33 Kč za měsíc. A při sjednávání půjčky si můžete za 149 Kč požádat o její patnáctidenní prodloužení.

Pro koho je úvěr určen

Firma Click Credit s.r.o. se při odpovědi na otázky kolem prověřování klientů chová trochu šalamounsky, proto jsme trochu zapátrali, abychom zjistili podmínky.

Když budete žádat o částku do 4999 Kč, nikdo nikam nenahlíží a nic nedokladujete. Ovšem při půjčce nad 5000 Kč budete dotazováni nejen na příjmy, ale zaměstnanci firmy zkontrolují i registr dlužníků. Společnost Click Credit s.r.o. je totiž členem skupiny Solus a podle zákona do něj musí nahlížet. Jenže v registru Solus může vaše jméno figurovat i přes všechny splacené dluhy. V takovém případě firma nemá problém se schválením půjčky.

Výhody Japonské půjčky

Vzhledem k určité unikátnosti úvěru je nabíledni, že bude spojen s mnoha zajímavými výhodami.

  • Rychlost. Japonská půjčka je přirovnávána k šinkanzenu a neděje se tak náhodou. Žádost budete mít schválenu do 60 sekund a peníze získáte do 10 minut.

  • Online. Japonskou půjčku si zařídíte, aniž byste se zvedli ze židle.

  • Levné prodloužení splatnosti. Pokud nemáte na splátku a jste-li schopni zaplatit alespoň 20% z půjčené částky, společnost umožňuje za 49 Kč prodloužit splatnost o dalších 30 dní, přičemž této výhody lze využít až 5 krát.

  • Pohodlné platby. Díky odkazu v Klientské zóně můžete úvěr splatit buď online nebo pomocí chytrého telefonu a QR kódu.

  • Žádná administrativa. O schválení půjčky budete vyrozuměni SMS zprávou nebo e-mailem. Ihned poté vám dorazí peníze.

  • Přehledná Klientská sekce. Kdykoliv po přihlášení se dozvíte vše podstatné o své půjčce.

  • Mnoho účtů. Kvůli rychlému převodu peněz si společnost Click Credit s.r.o. zřídila účty u mnoha bankovních domů.

Nevýhody úvěru

Pokud jste v minulosti využili úvěru Click Credit a vyzvedli si hotovost na terminálu Sazky, tak u nové Japonské půjčky to není možné.

Jak o půjčku zažádat

Cesta k úvěru vede nejprve přes vyplnění žádosti na stránkách firmy. O jejím schválení se dozvíte do 1 minuty a okamžitě můžete podepsat smlouvu pomocí unikátní SMS zprávy. Kvůli ověření identity zašlete z vašeho bankovního účtu 1 Kč. Ihned poté máte peníze na účtu.

Všechny ostatní operace, jako prodloužení úvěru či jeho splacení provádíte v Klientské zóně, do které se musíte zaregistrovat.

Co potřebujete k vyřízení úvěru

Kromě plnoletosti společnost požaduje platný OP a v některých případech i údaje o příjmech.

Oceněný produkt

Lze předpokládat, že půjčka takových parametrů neunikne pozornosti různých hodnotících testů a anket. Proto byla webem Bankovní poplatky.com zařazena do velkého testu úvěrů před výplatou, který s přehledem vyhrála.

Půjčku také vysoce ocenili nezávislí finanční specialisté serveru Měšec.cz a recenze na Aktuálně.cz poukázala na její nízké poplatky, které jsou pro ostatní finanční subjekty zatím nedosažitelné.

Zkušenosti s úvěrem

Vzhledem k faktu, že k proměně produktu Click Credit na Japonskou půjčku došlo nedávno, uvedeme některá hodnocení původního úvěru, která hovoří za vše.

„ Momentálně studuji a úvěr využívám každý druhý měsíc před cestou na kolej. Není výhodnější půjčka.“ (Jonáš H., 21 let)

„ Kladně hodnotím podmínky služby a přístup. Jen nechápu, jak firma při tak malých poplatcích prosperuje.“ (Patrik Č., 33 let)

„ Nedůvěřuji a nerada si půjčuji, ovšem zde jsem to zkusila. Celou dobu jsem čekala, co kde nevyjde, ale vše proběhlo bez problémů a půjčku využívám poněkolikáté.“ (Lada K., Pardubice)

Click Credit půjčka již není, chtějte Japonskou půjčku

Všechno se mění a nejinak tomu je i na finančním trhu, kam se svými zajímavými parametry vstoupila Japonská půjčka, dříve Click Credit půjčka.

Chcete-li si jako noví klienti na 30 dní levně půjčit od 1000 do 4 999 Kč a uvažujete nad Japonskou půjčkou, jste na správném místě. Opakovaně můžete získat až 15 000 nebo dokonce i 50 000 Kč. Pokud máte finanční nedostatek, řešením je levná, spolehlivá, ověřená a mnohokráte oceněná Japonská půjčka.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému