Půjčka Cetelem.cz – recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčka Cetelem.cz - recenze, zkušenosti a diskuze

Sháníte-li výhodný a bezpečný spotřebitelský úvěr a uvažujete nad nabídkou společnosti Cetelem, jste na správném místě. Jedna z nejznámějších nebankovních úvěrových firem působící na finančním trhu více než 15 let vám může poskytnou úvěr s více než zajímavým úrokem. Kromě toho má ve svém nabídkovém portfoliu další finanční produkty, které můžete využít.

Vzhledem k tomu, že půjčka Cetelem je nejen velice oblíbenou, ale i hojně využívanou, není od věci se na ní podívat trochu podrobněji.

Jak vypadá úvěr Cetelem

Díky Osobní půjčce Cetelem, která je hlavním firemním produktem, získáte od 20 000 do 200 000 Kč se splatností 6 měsíců až 10 let. Úroková sazba úvěru začíná na velmi přijatelných 6,9% ročně. A nezanedbatelné jsou i odměny za řádné splácení, kdy se zmenšuje celková nezaplacená částka. Což jinými slovy znamená, že při větším úvěrovém limitu můžete uspořit až desítky tisíc korun.

Pro koho je půjčka určena

Při zamýšlení se nad osobní půjčkou Cetelem počítejte s tím, že firma automaticky nepůjčuje peníze všem žadatelům. Ale pokud můžete doložit svůj stabilní měsíční příjem, není důvod, proč o úvěr nepožádat.

Při menší bonitě žadatele nahlédnou zaměstnanci společnosti do registru dlužníků, ale starší záznamy vzniklé kvůli malým a zaplaceným dluhům bývají tolerovány.

Výhody osobní půjčky

Společnost Cetelem si je dobře vědoma své silné pozice na českém finančním trhu, a proto nemá zapotřebí ohromovat nějakými okázalými akcemi. Přesto si své zákazníky hýčká a k půjčce připravila zajímavé výhody.

  • Známá a prověřená společnost. Značka Cetelem byla vždy zárukou prvotřídních služeb, o čemž svědčí spokojenost zákazníků a kladné recenze.

  • Pohodlné sjednání. Cetelem nabízí 3 varianty zažádání o úvěr a každá je jednoduchá a intuitivní.

  • Nízký úrok. Pokud si vyjednáte úvěr s dobou splatnosti kolem 24 měsíců, získáte velice příjemnou roční úrokovou sazbu 6,9% .

  • Sleva pro řádně splácející. Při správném dodržování splátkového kalendáře se dočkáte snižování RPSN díky návratu 1 splátky za rok, což je výhoda obvyklá spíše u bank.

  • Libovolná částka. Vy si můžete do limitu 200 000 Kč vybrat jakkoliv veliký půjčku.

  • Rychlost vyřízení. I přes to, že se jedná o spotřebitelský úvěr vyžadující podpis smlouvy, máte peníze do 2 dnů na účtu.

  • Bez poplatků. Nic vás nebude stát vyřízení půjčky a její evidence po dobu splácení.

  • Bez účelu. Nikdo se nebude ptát, jak naložíte se získaným obnosem.

Nevýhody produktu

Vzhledem k tomu, že Cetelem půjčuje peníze zodpovědným způsobem, klade na klienty zvýšené požadavky. Taktéž není možné získat úvěr ve zkušební době.

Jak a s kterými doklady o půjčku zažádat

Ke zdárnému vyjednání půjčky potřebujete platný OP, přehled příjmů a výdajů domácnosti a potvrzení o zaměstnavateli.

U nejrychlejšího sjednání online si vyberte výši úvěru a ihned se dozvíte jeho konečnou cenu. Pak vyplníte žádost, která bude okamžitě vyhodnocena. Následně vám společnost Cetelem zašle veškerou dokumentaci k prostudování. Dále už jen okopírujte potřebné dokumenty a vše s podepsanou smlouvou zašlete poštou nebo e-mailem zpět. Po kontrole zaslaných údajů vám budou převedeny peníze.

K případné telefonické žádosti si připravte veškeré doklady nutné k vyřízení úvěru. Při rozhovoru se dozvíte podrobnosti o průběhu schvalovacího procesu .

A když se rozhodnete pro návštěvu pobočky, vezměte všechny doklady a sebou, protože jedině tak může proběhnout kompletní schválení produktu včetně podpisu smlouvy.

Nabídkové portfolio společnosti

Firma Cetelem poskytuje kromě Osobní půjčky i další finanční produkty.

Kreditní karta

Pomocí jedné z nejrozšířenějších kreditních karet na českém trhu získáte 55 dní bezúročného období a navíc můžete v závislosti na provedených transakcích každý měsíc ušetřit až 800 Kč. Ke kreditní kartě je zdarma vydávána i virtuální karta sloužící k bezpečným nákupům na internetu.

Prodej na splátky

V klidu domova si nastavíte parametry produktu Prodej na splátky Cetelem až do výše 200000 Kč a po jeho schválení můžete jít nakupovat.

Autoúvěr

Toužíte-li po novém automobilu, tak s využitím Cetelem Autoúvěru se stanete okamžitě jeho vlastníkem. Úvěr je splácen až 10 let při úrokové sazbě od 6,9% za rok. Navíc nemusíte ručit automobilem a zůstává vám technický průkaz.

Konsolidace

Když ke společnosti Cetelem převedete všechny své staré nevýhodné půjčky, kreditní krty a kontokorenty, jejichž hodnota nepřesáhne 1 000 000 Kč, tak se i zde dočkáte výhodného snižování RPSN formou návratu splátek.

Reference o půjčce Cetelem

Veliké množství kladně vyznívajících zkušeností rozesetých po celém internetu hovoří za vše.

„ Společnost se chová lépe než Česká spořitelna a Air Bank, kde jsem s žádostí o úvěr neuspěla U Cetelemu bylo vše v pohodě, půjčku už mám rok a RPSN 11,5% je nižší než ve většině bank.“ (Marcela)

„ S Cetelem vyjadřuji spokojenost. Poslední splátka znamenala přeplacení úvěru o 150 Kč, na což mě okamžitě upozornili a vše vrátili.“ (Miroslav Vítek)

„ Proti Cetelem nemám žádné výhrady, už nějaký čas mám u nich úvěr i kartu. A můžu se na operátory firmy obrátit s jakoukoliv prosbou, vždy jsou ochotní a snaží se mi vyhovět.“ (Irena Říhová)

„ Cetelem jsou výborní, protože poskytují služby na vysoké úrovni. Jsem spokojen.“ (Rudolf Andruška)

Půjčka Cetelem je prověřena mnoha tisíci klienty

Pokud máte zájem o spotřebitelský úvěr s výhodnějším úrokem než jaký mají banky, mohla by vám vyhovovat Osobní půjčka silné a stabilní společnosti Cetelem, která si za dobu působení na českém trhu získala důvěru širokého spektra zákazníků. Proto také v roce 2014 poskytla úvěry v hodnotě přes 12 000 000 000 Kč, což je úctyhodné a o mnohém vypovídající číslo.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému