Berpůjčku.cz – recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Berpůjčku.cz - recenze, zkušenosti a diskuze

Když nutně potřebujete peníze, existuje mnoho způsobů, jak k nim přijít. Pokud zapomeneme na ty nezákonné, tak nejlepší variantou je si požadovaný obnos vypůjčit.

V současné době není problém najít vhodný úvěr, ale jakmile vám stačí jen několik tisíc korun s tím, že je za pár dní vrátíte, zapomeňte na návštěvy bank.

Zato nebankovní sektor je plný institucí, které vám rády danou částku poskytnou. Mezi ty opravdu solidní a prověřené firmy určitě patří ryze česká společnost Berpůjčku s.r.o. Když se na ní obrátíte a požádáte si o její produkt Berpůjčku.cz, dočkáte se spolehlivého finančního produktu.

Jak vypadá úvěr Berpůjčku.cz

Daný finanční produkt patří mezi takzvané krátkodobé nebankovní úvěry poskytované zpravidla na měsíc. Proto můžete díky němu získat 2 000 až 10 000 Kč na 20 nebo 30 dní.

Vzhledem k tomu, že společnost Berpůjčku s.r.o. ctí zodpovědné úvěrování, uplatňuje na nové klienty trochu přísnější pravidla, což lze mnohdy posuzovat kladně. Na druhé straně firma umí ocenit věrnost a u opakovaných žádostí se dočkáte nezanedbatelných výhod.

Komu je půjčka určena

Žádost o úvěr si může podat každý občan ve věku od 21 do 66 let s trvalým pobytem na území České republiky. Pokud ovšem víte o své, ne úplně čisté platební historii, s největší pravděpodobností vám firma žádost o úvěr zamítne, neboť její zaměstnanci kontrolují registry dlužníků. Ideálním žadatelem se tak stává ten, komu stačí maximálně 10 000 Kč na 30 dní, splňuje odpovídající věkovou hranici, nepotýká se s insolvencí ani exekucí a je trvale hlášen na území ČR.

Výhody produktu

Krátkodobé nebankovní úvěry se díky zajímavým parametrům těší u klientů nemalé oblibě a nejinak je tomu i u půjčky Berpůjčku.

  • Bez dokladování. Společnost nepožaduje potvrzení o příjmu a není potřebný žádný ručitel.

  • Online. Při sjednávání úvěru vás nikdo nebude nutit opustit váš příbytek, protože vše potřebné vám doveze kurýrní služba placená firmou.

  • Férové jednání. Společnost si zakládá na přístupu k jednotlivým klientům a nikdy nemění dohodnutá pravidla.

  • Platba online. Pro bezpečné a rychlé splacení půjčky je možné využít online platební bránu na stránkách firmy.

  • Prodloužení splatnosti. Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete peníze vrátit v termínu, prodlužte si za poplatek splatnost o 10 dní.

  • Věrnostní program. Jakmile využijete služeb společnosti opakovaně, dočkáte se jako věrní klienti nemalých výhod.

Nevýhody produktu

Jelikož se společnost Berpůjčku alespoň částečně chrání před případnou ztrátou zapůjčených finančních prostředků, musíte i při úvěru 10 000 Kč podepsat smlouvu, kterou vám doručí kurýr. Navíc, kontrola registrů dlužníků u krátkodobé půjčky nepatří mezi příjemné podmínky.

Jak o půjčku požádat

Celý proces sjednání je velice jednoduchý. Nejprve si vyberete výši a splatnost půjčky. Potom si dejte bedlivý pozor na aktuálnost údajů při vyplňování online žádosti. Po jejím odeslání vám zavolá operátor společnosti kvůli detailům úvěru. Pokud shledá vše v pořádku, budou vám na zákaznický profil zaslány smluvní dokumenty k prostudování. Jakmile je odsouhlasíte, budete kontaktováni kurýrní službou kvůli doručení smlouvy, kterou na domluvené schůzce podepíšete. Ihned po zkontrolování vašeho dokladu totožnosti vám dorazí peníze.

Splacení úvěru

Jak již bylo zmíněno, společnost Berpůjčku umožňuje bezpečné a rychlé zaplacení úvěru přes platební bránu, jejíž odkaz najdete na stránkách firmy.

Druhou možnost představuje bankovní převod, ale nemáte-li účet u stejné banky jako firma Berpůjčku, musíte počítat s případnou prodlevou.

Rychlý a bezproblémový způsob platby spočívá i ve složení hotovosti na kteroukoliv pobočku banky, ve které má poskytovatel půjčky účet.

Potřebné dokumenty

K úspěšnému schválení úvěru musíte být občanem ve věku od 21 do 66 let s trvalým pobytem na území ČR. Dále potřebujete platný OP, bankovní účet a čistou platební historii.

Výhody stálých klientů

Jakmile se rozhodnete pro opětovné využití úvěru Berpůjčku.cz,, dostanete se mezi klienty, kteří mohou využít zajímavého věrnostního programu. Kromě výrazných slev se v jeho rámci dočkáte individuálních podmínek při sestavování nového exkluzivního úvěru s maximálním limitem 50 000 Kč.

Berpůjčku nabízí úvěr oproti nemovitosti

Firma umožňuje získat půjčku až do výše 5 000 000 Kč, za kterou budete ručit nemovitostí. Převod peněz může být zrealizován ještě v den podání žádosti, přičemž veškeré parametry úvěru se stanou předmětem domluvy a jsou závislé od kvality zástavy.

Berpůjčku s.r.o.

Společnost působí na českém finančním trhu od roku 2013. Za tu dobu vešla do povědomí jako zodpovědný poskytovatel krátkodobých úvěrů, který maximálně dbá o vysokou profesionální úroveň a transparentnost.

Reference o produktu

Vzhledem k faktu, že poskytovatel nepůsobí na českém finančním trhu dlouho, není k dispozici tolik objektivních recenzí o produktu. Ale z těch dohledaných je jasné, že většina klientů hodnotí Berpůjčku.cz jako spolehlivou a bezpečnou.

„ Nerad si půjčuji peníze, ale díky doporučení od kamaráda jsem udělal výjimku a nelituji toho. Po odeslání žádosti opravdu dorazil kurýr se smlouvou a ihned po jejím podpisu mi přišly peníze. Byl jsem nucen využít i prodloužení splatnosti, ale dnes už je vše vráceno. Mé hodnocení je výborné, půjčku mohu doporučit.“ (Adam T., Olomouc)

„ Scházelo mi několik tisíc do výplaty a chtěla jsem to vyřešit opravdu spolehlivou půjčkou. Nakonec jsem se mezi tím množstvím nabídek rozhodla pro Berpůjčku.cz. a udělala jsem dobře. Vše proběhlo pohodlně, po zažádání kurýr přivezl smlouvu a po jeho odjezdu jsem obdržela peníze. S přístupem společnosti jsem byla spokojená a půjčka mi pomohla .“ (Alena S.,Hradec Králové)

Berpůjčku.cz je bezpečný úvěr

Ať už jste nevyšli s penězi nebo potřebujete několik tisíc, máte možnost zvolit krátkodobý úvěr Brpůjčku.cz, u kterého si můžete být jistí jeho solidností. Důkladnější posuzování žadatelů o úvěr není v tomto případě na škodu, protože si tak alespoň můžete být jisti, že společnost Berpůjčku.s.r.o. se prezentuje jako spolehlivý věřitel s vysokou úrovní svých služeb.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému