Půjčka Pronto – recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčka Pronto - recenze, zkušenosti a diskuze

Někdy se namane situace, kdy si spolehlivým způsobem potřebujete půjčit peníze a hledáte mezi úvěry takzvanou zlatou střední cestu.

Což jinými slovy znamená, že vám nepomohou půjčky kolem 15 000 Kč se splatností do 1 měsíce a na druhé straně nestojíte o statisíce, kdy se se splácením uvážete na mnoho let. A když nemáte svou platební historii úplně bez poskvrnky, tak se vše ještě trochu komplikuje, protože nemusíte ani zkoušet otevírat dveře do banky.

Jenže nebankovní sektor je naplněn velice rozmanitým spektrem různých úvěrů a váš problém by mohla úspěšně vyřešit půjčka Pronto, která je právě oním zlatým středem.

Co půjčka Pronto nabízí?

Ryze česká společnost Pronto Credit s.r.o. vám nabídne prostřednictvím svého produktu částku od 5000 do 50 000 Kč, kterou vrátíte v rozmezí od 1 do 4 let. Atraktivita Pronto půjčky spočívá ve velmi nízkých měsíčních platbách rozložených na celé splátkové období, čímž nedochází k žádnému velikému zatížení rodinného rozpočtu. A další výhoda tkví v menší úrokové míře, která vynikne především při kratší době splatnosti.

Kdo může využít půjčku Pronto

Jak již bylo naznačeno, o úvěr Pronto se klidně zajímejte i se škraloupem v platební historii, protože firma nekontroluje registry dlužníků. Na druhé straně se ale zajímá o zaměstnání žadatele, protože nějakým způsobem se zajistit musí. Pokud nemůžete doložit potvrzení o stálém příjmu, nebude vám úvěr schválen.

Přednosti produktu

Pronto půjčka je zajímavá nejen výší poskytované částky, ale i dalšími, mnoha spokojenými klienty oceněnými vlastnostmi.

  • Odečtení úroků. Když předčasně splatíte půjčku, nejenže nebudete penalizováni, ale společnost vám odečte veškeré dosud nezaplacené úroky.

  • Transparentnost. Firma Pronto Credit uvádí u svého produktu veškeré podmínky včetně RPSN tak, aby se nedaly přehlédnout.

  • Jednoduché schválení. Stačí jen vyplnit žádost, podepsat smlouvu dovezenou kurýrem a půjčka je vaše.

  • Online. Celý schvalovací proces až do obdržení peněz si zařídíte, aniž byste museli opustit domov.

  • Bez účelu. Ačkoliv se jedná o relativně vysokou částku, nikdo se nebude zajímat o způsob naložení s penězi.

  • Rychlý převod. Poskytovatel Pronto Credit disponuje bankovními účty u 5 českých bank, proto v případě shody s vaším účtem proběhne zaslání peněz a převod plateb během několika minut.

Nevýhody půjčky

Jakmile budete požadovat menší částku rozloženou na celé splátkové období, zvyšuje se RPSN na maximální hodnotu 99%. To sice v porovnání s podobnými produkty není tak závratné číslo, ale když jinak nastavený Pronto úvěr může začínat na RPSN 31,5%, jedná se o dost veliké skokové navýšení.

Pozor, RPSN není totéž co úroková sazba, protože v sobě zahrnuje veškeré náklady za úvěr včetně úroku.

Jak Pronto úvěr získat

Když máte zájem o nabízený produkt, vyberte si na domovské stránce poskytovatele výši půjčky a dobu splatnosti. Ihned se vám zobrazí celková částka k zaplacení včetně všech poplatků

.

Potom vyplňte registrační formulář a potvrďte jej. Po schválení úvěru a po odeslání přihlašovacích údajů do uživatelské zóny vás zkontaktuje kurýrní služba za účelem doručení smlouvy. Jakmile ji podepíšete, okamžitě dostanete peníze na svůj účet.

Co předložit k půjčce

Abyste dosáhli úspěšného schválení Pronto půjčky, připravte si 2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a alespoň jeden z kontaktních dokladů domácích plateb– SIPO, výpis z bankovního účtu, platbu za energie apod.

Společnost Pronto Credit

Půjčku nabízí česká firma působící od roku 2007 na finančním trhu. Při poskytování svých služeb sází především na svou dlouholetou zkušenost a individuální přístup ke každému klientovi.

Zkušenosti s půjčkou Pronto

Po důkladném pročtení všech možných reakcí souvisejících s úvěrem Pronto lze usoudit, že nejvíce stížnosti je namířeno na nedostatek referencí o produktu. Jakmile ale věnujete dostatek času důkladnému pátrání, určitě narazíte na dost objektivních a ve valné většině kladných informací.

„ Potěšila mě jednoduchá registrace na internetu, ochota zaměstnanců a peníze jsem obdržel také docela rychle. Půjčka Pronto je fajn a firma splnila, co slíbila. Takže produkt doporučuji.“ (Stanislav H., Liberec)

„ Žádné potíže se nevyskytly, schválení proběhlo rychle a peníze také brzy dorazily. A na komunikaci se zaměstnanci firmy si vůbec nemůžu stěžovat.“ (Roman, 40 let)

„ Půjčku ve výši 50 000 Kč mi hned schválili a peníze jsem dostal následující den. Mám záznam v registru dlužníků a jinde mi zabouchli dveře. Proto za úvěr děkuji a nemám proč ho nedoporučit.“ (Pavel, Holice)

Půjčka Pronto přináší slušné peníze a nízké splátky

Středně veliká půjčka Pronto je díky absenci kontroly registru dlužníků dostupná širšímu spektru klientů. Jakmile by se vám hodila maximální částka 50 000 Kč rozložená do nízkých splátek a současně můžete doložit příjem, nic nebrání zkusit oslovit společnost Pronto Credit s.r.o. Získáte nejen prověřený úvěr, ale při případném předčasném splacení vám společnost odpočítá veškeré zatím nezaplacené úroky.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému