Finanční gramotnost

Finanční gramotnost

Finanční gramotnost nebo také finanční inteligence vyjadřuje naši schopnost orientovat se ve světě financí a správně se rozhodovat. Správná finanční rozhodnutí vedou k bohatství a prosperitě, zatímco ta špatná mohou vést k k tomu, že zaplatíme zbytečně moc, přijdeme o peníze, nebo zchudneme.

Následující články by vám měly pomoci rozšířit vaše finanční znalosti a přispět tak k lepší orientaci ve světě financí, tedy ke zvýšení vaší finanční inteligence.

Je velmi podstatné, aby lidé rozuměli základním finančním pojmům jako je například úrok, RPSN a jiné. Velmi často se stává, že klienti jsou v tomto oboru nevzdělaní a poté na to zbytečně doplácí. Není žádnou ostudou se vzdělávat i v dospělém věku. Naopak, učíme se celý život.

Nevýhodou v České republice je to, že o financích neučí už na škole. Pouze okrajově, ale studenti nevědí jak mají šetřit. Kam by si měli ukládat peníze. Jak s penězi nakládat.. Což je opravdová škoda.

Dražba nemovitostí v exekuci

Dražba nemovitostí v exekuci

Dražba nemovitostí v exekuci je pro dlužníka velmi nepříjemným dopadem exekučního řízení. Přesto jí může ještě předejít, pokud zná průběh celého procesu a svoje možnosti. Právě tímto směrem se zaměřuje náš článek, který by měl dlužníkům pomoci se lépe orientovat v této problematice.
Continue reading

Tesco kreditní karta

Tesco kreditní karta

Aby se nemusela stále nosit hotovost, je ve většině peněženek založena nějaká ta kreditní karta.

A vzhledem k tomu, že počet různých kreditních karet neustále roste, tak je jejich poskytovatelé vybavují různými výhodami, aby se odlišili od konkurence.

Nedávno se na trhu objevila Tesco kreditní karta, která je postavena na věrnostním programu. Jelikož pomocí Clubcard kreditní karty Premium Tesco můžete ušetřit nemalé peníze, podívejme se na produkt podrobněji.

Continue reading

Nařízené exekuce dlužníci seznam

Nařízené exekuce dlužníci seznam

Každou chvíli média informují o tom, že nějakou známou osobnost postihla exekuce. Ke zjištění tohoto faktu pomáhá seznam nařízených exekucí dlužníků. Jenže celebrity jsou pouhou „třešničkou na dortu“, které bulváru zvyšují čtenost. Realita je mnohem horší. Na mnoho dlužníků se totiž valí jedna exekuce za druhou.
Continue reading

Operativní leasing pro soukromé osoby

Operativní leasing pro soukromé osoby

Jestliže vás zaujal operativní leasing pro soukromé osoby, neměli byste se s rozhodnutím ukvapovat. V současnosti ho nabízejí téměř všechny značky osobních automobilů prostřednictvím svých dealerů nebo specializovaných leasingových společností. Takto velká nabídka samozřejmě nabízí hodně odlišné podmínky, ale také má mnoho shodných bodů.
Continue reading

Aukce z exekuce

Aukce z exekuce

Aukce z exekuce patří mezi velmi žádané dražby. Důvodem je možnost získat cenově výhodný majetek. Ovšem to, co kupující potěší, má i druhou stránku mince. Tou jsou dlužníci, kteří se dostali do takových ekonomických problémů, že jim musel majetek zabavit exekutor a dal ho do dražby.
Continue reading

Equabank internetové bankovnictví

Equabank internetové bankovnictví

Dnes už je těžké si představit ovládání účtu bez internetového bankovnictví, které nejen šetří čas a peníze, ale ulehčuje běžný život. Jeho zásadní přednost spočívá v tom, že když to není vyloženě nutné, nemusíte do banky a vše si zařídíte v pohodlí svého domova.

Continue reading

ING konto a vstup na účet

ING konto a vstup na účet

Máte-li zájem o co největší zhodnocení svých finančních prostředků, zkuste se poohlédnout po službách odborníka na spoření, společnosti ING Bank. Zpočátku stačí, když si zařídíte spořící ING konto, jeden z nejlépe hodnocených produktů umožňující dlouhodobě nadprůměrné úročení na jakýkoliv vklad bez jednorázových nebo paušálních poplatků.

Continue reading

Justice.cz obchodní rejstřík od 1.1.2014

Justice.cz obchodní rejstřík od 1.1.2014

Získat informace o různých společnostech není v dnešní době úplně jednoduché. Pomoci v tom může justice.cz obchodní rejstřík od 1.1.2014. Jedná se totiž o oficiální server českého soudnictví, do kterého jsou firmy povinny ukládat zákonem stanovené informace. Tím nabídka tohoto webu samozřejmě nekončí. Zajímavý může být i insolvenční rejstřík.
Continue reading

ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu

ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu

Jestliže se zajímáte o ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu, může být náš článek tím klíčem, podle kterého se pro službu rozhodnete. Obsahuje totiž nejenom důvody, proč si aplikaci pořídit, ale také co byste neměli přehlédnout. Máme pro vás i nejdůležitější odkazy související s jejich elektronickým a mobilním bankovnictvím.

Continue reading

Servis 24 a přihlášení na účet

Servis 24 a přihlášení na účet

Nikdo, kdo přemýšlí o internetovém bankovnictví, by neměl přehlédnout aplikaci Servis 24 a přihlášení na účet. Tento internet banking totiž nabízí nejenom běžné funkce, ale také něco navíc. Abyste se mohli lépe rozhodnout, přinášíme vám krátké zhodnocení produktu a také názory klientů.
Continue readingOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému