Jet Money půjčka recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Jet Money půjčka recenze, zkušenosti a diskuze

Jakmile byste si chtěli půjčit částku v řádech desítek tisíc korun, musíte nejen v bance, ale i v nebankovním sektoru podstoupit schvalovací proces a podepsat smlouvu. S tím je ale spojeno riziko, že úvěr nebude schválen.

V současné době i u benevolentnějších nebankovních poskytovatelů nemáte vyšší úvěr jistý a pokud potřebujete peníze opravdu nutně, zkuste oslovit společnost Jet money nabízející nenáročnou a vysoce dostupnou Smart půjčku se zajímavým úvěrovým limitem.

Jak vypadá Smart půjčka

Česká společnost Jet Money s.r.o. vám prostřednictvím Smart půjčky může poskytnout částku od 5000 do 50 000 Kč. Doba splatnosti je určena na 8 až 13 měsíců.

Pro koho je produkt určen

Firma Jet Money při schvalovacím procesu sice nenahlíží do registru dlužníků, ale vyžaduje uvedení výše příjmů. A pokud by byla shledána malá bonita žadatele, je požadován spoludlužník.

I přes tuto podmínku, kterou podle zkušeností klientů firma moc neuplatňuje, je úvěr vhodný pro zaměstnance, seniory, matky na mateřské dovolené, podnikatele a invalidní občany. A jelikož je půjčka vyplácena výhradně v hotovosti, žadatel ani nemusí vlastnit bankovní účet.

Přednosti Smart půjčky

Některé výhody Smart půjčky již byly naznačeny, ale nejsou zdaleka jediné.

  • Vysoký úvěrový limit. Není mnoho krátkodobých půjček, pomocí kterých byste mohli získat až 50 000 Kč.

  • Jednoduchost. Málokterý finanční produkt se vyznačuje tak nenáročným vyřízením jako Smart půjčka.

  • Vysoká schvalovatelnost. Pokud společnost Jet Money požádáte o půjčku, máte více než 90% jistotu, že bude kladně vyřízena.

  • Dostupnost. Smart půjčka je určena pro velmi široké a rozmanité spektrum žadatelů.

  • Hotovost. Kurýr společnosti přiváží se smlouvou i peníze na ruku, což ocení především ti žadatelé, co nemohou nebo nechtějí využít bankovní převod.

  • Bez účelu. Sami si rozhodnete, jakým způsobem naložíte se získaným obnosem.

Nevýhody úvěru

U Smart půjčky máte sice dost velikou jistotu, že vám bude produkt schválen, ale musíte počítat s tím, že peníze obdržíte až v rozmezí 48 hodin. A případné shánění spoludlužníka nemusí být vždy jednoduchou záležitostí. Naštěstí, jak již bylo zmíněno, firma toto pravidlo uplatňuje jen ve výjimečných případech.

Jak si zařídit Smart půjčku

Těžko byste hledali jednodušší způsob, jak si vyjednat úvěr. Kromě telefonického kontaktu, kdy si přímo s operátorem vyřídíte vše potřebné, můžete využít i online sjednání.

U této varianty nejprve vyplníte formulář na stránkách firmy a odešlete jej ke zpracování. Potom už jen vyčkáte, kdy se ozve obchodní zástupce společnosti, se kterým si vyjednáte návštěvu u vás doma. Po důkladném prostudování smlouvy a po jejím podpisu vám bude předána hotovost.

Společnost Jet Money si zakládá i na vstřícné komunikaci s klienty, takže veškeré dotazy ohledně Smart půjčky můžete zasílat e-mailem, poštou nebo vám jsou každý všední den k dispozici operátoři, kteří s problémy rádi pomohou.

Co je potřebné k půjčce

Pokud máte zájem o Smart půjčku, musíte splňovat podmínku plnoletosti a vlastnit 2 doklady totožnosti, přičemž ten druhý nemusí obsahovat vaši fotografii a je uznáván i průkaz zdravotní pojišťovny nebo rodný list. Nezapomeňte předložit údaje o vašich příjmech, které ale nemusí být ze zaměstnání.

Poskytovatel Smart půjčky

Společnost Jet Money sídlící v Olomouci se od doby svého vzniku v roce 2000 velice dobře etablovala na českém finančním trhu. Její strategie postavená na nabídce Smart půjčky s vyšším úvěrovým limitem a přitom dostupné prakticky komukoliv se stala velmi úspěšnou.

Firma se při poskytování svých služeb striktně řídí českou legislativou a je řádně zapsána u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou C 22662.

Zkušenosti s úvěrem

Recenze vypovídající o Smart půjčce jsou velmi dobře k nalezení a převážně se nesou v kladné rovině. Při jejich pročítání mějte na paměti, že negativních poznámek na adresu společnosti by značně ubylo, kdyby každý žadatel svou půjčku řádně splácel.

„ Smart půjčka mi vyhovovala. Já si půjčila menší obnos a žádné vysoké úroky na mě nečekaly. Chce to dobře pročíst smlouvu a především řádně platit, potom se vyhnete problémům.“ (Mária K.)

„Požádala jsem si o Smart půjčku přes internet a žádné potíže se neobjevily. Celý finanční obnos mi rychle přivezli, nic jsem předem neplatila a ani úrok nebyl nijak vysoký. S klidem bych Smart půjčku využila i víckrát.“ (Natalia)

„ Již poněkolikáté využívám Smart půjčku a zatím mohu jen chválit. Při druhém úvěru jsem už nepředkládal žádné doklady a okamžitě jsem měl peníze. Po úplném splacení úvěru mi vždy pěkně poděkují a dokonce mě upozornili, že nemusím platit poslední splátku.“ (Rostík)

„ Mám záznam v registrech a žádná banka nebyla ochotna reagovat na mou potřebu úvěru alespoň ve výši 40 000 Kč. Potom jsem objevil Smart půjčku a hned po podání žádosti se ozval zástupce firmy s tím, že mi mohou vyjít vstříc. Peníze mi dovezli v hotovosti až domů a tak jsem byl nakonec spokojen.“ (Bedřich N.,53 let, Ostrava)

Firma Jet money půjčí peníze téměř všem žadatelům

Na českém finančním trhu se nepohybuje mnoho institucí, které poskytují hotovostní úvěry. Proto společnost Jet money nabízí až 50 000 Kč v hotovosti prostřednictvím své Smart půjčky, která se tak stává zajímavou alternativou k ostatním nebankovním úvěrům.

Když firmu s žádostí o úvěr oslovíte, nesetkáte se s žádnými velkými požadavky a díky osobnímu jednání se zástupcem společnosti se požadovaný finanční produkt stává bezpečnější a srozumitelnější.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému