Půjčky oproti zástavě nemovitosti

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčky oproti zástavě nemovitosti
Půjčka bez doložení příjmu online

Potřebujete-li sehnat větší množství peněz a současně jste vlastníky nějaké nemovitosti, určitě potřebný obnos získáte a ještě za velice výhodných podmínek. Navíc vůbec nevadí, když nemůžete z jakéhokoliv důvodu prokázat své příjmy nebo víte o své, ne úplně čisté platební historii.

Požadované finanční prostředky vám zajistí půjčky oproti nemovitosti, kterou dáváte do zástavy. A vzhledem k tomu, že tento druh úvěrů občas vzbuzuje ničím nepodložené obavy, pojďme se na něj podívat podrobněji.

Kde hledat půjčky se zástavou: Půjčky oproti zástavě nemovitosti

Zmíněný finanční produkt je výhradně nabízen nebankovními společnostmi. Drtivá většina bank totiž nemá ve svém portfoliu žádný úvěr, za který byste ručili nemovitostí. Bankovní úředníci vám sice mohou nabídnout hypotéku, jenže ta nejen že nemá parametry půjčky, ale ještě byste při jejím schvalování byli důkladně prověřeni co do bonity a čisté platební historie.

Nebankovní instituce se v posuzování klientů chovají podstatně citlivěji. Nedělejte si iluze o tom, že by snad do registrů dlužníků nenahlédly, ale pro ně není problém odlišit notorického neplatiče od člověka, který se zpozdil s platbou operátorovi. Navíc, nemovitost se při žádosti o půjčku stává velice silným signálem v tom smyslu, že se věřitel o své peníze bát nemusí. A ten vám také ochotně nachystá takové úvěrové podmínky, že co do výhodnosti mnohdy předčí i ty bankovní.

Jak hledat vhodného poskytovatele

Každá půjčka sjednaná u jakékoliv bankovní i nebankovní instituce s sebou nese nějaké to riziko a u půjčky oproti nemovitosti to platí jakbysmet.

A právě kvůli omezení případných rizik si o vybraném věřiteli sežeňte co nejvíce informací. Určitě se dá najít nějaké fórum nebo diskuse, kde najdete zkušenosti ostatních klientů. Porovnávejte podmínky jednotlivých úvěrů a od věci není u jednotlivých firem zauvažovat nad délkou jejich působnosti na finančním trhu.

Všeobecně je lepší se obracet na známé a prověřené poskytovatele, jejichž nikterak rozsáhlé obchodní podmínky jsou napsány jasně a srozumitelně.

Zástavou nemovitost neztrácíte!

Obavy z okamžité ztráty zastavené nemovitosti jsou úplně liché. Majetek daný do zástavy je stále jen a pouze váš a nikdo jiný s ním nesmí jakkoliv nakládat. Pokud budete ručit ovocným sadem, tak věřitel si bez vašeho svolení neutrhne ze stromu ani jediné jablko.

Zastavením nemovitosti se pouze určuje pořadí, v jakém by věřitel uplatňoval své případné nároky. Ovšem splacením nebankovní půjčky zástavní právo zaniká a nikdo nemá nárok na vás cokoliv požadovat. Z toho ovšem vyplývá, že o půjčce oproti nemovitosti uvažujte pouze tehdy, když víte, že ji budete poctivě splácet!

Výhody produktu: Půjčky oproti zástavě nemovitosti

U úvěru se zástavou se dočkáte nejen velikého finančního obnosu, ale i zajímavých parametrů.

  • Nízký úrok. Jakmile nabídnete věřiteli zástavu v podobě dobré nemovitosti, dočkáte se velmi zajímavého úroku.
  • Rychlost. Trváte–li na rychlém vyřízení, nebankovní společnosti umí do 24 hodin od podání žádosti poslat peníze na účet.
  • Jednoduché sjednání. Vy pouze podáte žádost a připravíte požadované dokumenty k nemovitosti. Vše ostatní zařídí zaměstnanci firmy.
  • Bezúčelovost. Je čistě na vás, jakým způsobem použijete získané peníze.
  • Dostupnost. V případě ručení nemovitostí nebude prověřována vaše platební historie a mnohdy ani příjmy.
  • Individuální přístup. Všechny nebankovní instituce vám v závislosti na kvalitě zástavy nabídnou úvěr šitý na míru.

Prověřené společnosti

Hledání důvěryhodného poskytovatele může být zdlouhavá činnost, proto vám nabízíme několik prověřených firem.

Berpůjčku: Půjčky oproti zástavě nemovitosti

Známá česká společnost vám poskytne částku od 100 000 do 5 000 000 Kč, přičemž vše ostatní je předmětem individuální dohody.

Dočkáte se tak zajímavého úroku, libovolné doby splácení a půjčka může být zrealizována v den podání žádosti..

Máte-li o produkt zájem, stačí jen vyplnit a poslat kontaktní formulář na stránkách firmy, požádat pomocí e-mailu nebo zavolat na zákaznickou linku. Po vyhodnocení žádosti vás navštíví zástupce firmy kvůli podpisu smlouvy. Ovšem ještě před dohodnutou návštěvou společnost Berpůjčku zasílá veškerou dokumentaci k důkladnému prostudování.

Chci získat půjčku

Asis team s.r.o.: Půjčky oproti zástavě nemovitosti

Až 3 000 000 Kč, úrok od 10,99% a maximální doba splatnosti 25 let – to je charakteristika nabídky od společnosti Asis team s.r.o. se sídlem v Praze.

Půjčka zajištěná zástavním právem k nemovitosti získáte, když pošlete vyplněnou žádost, kterou najdete na stránkách společnosti. Po jejím vyhodnocení vám bude zaslána nabídka s tím, že si můžete vyjednat podmínky podle vašich možností.

Ke schvalovacímu procesu si připravte kopii vašeho OP, fotografie nemovitosti a popis úvěru, který požadujete.

Společnost Asis team s.r.o. sází na rychlost, profesionalitu a vysokou úroveň služeb.

Acema Credit: Půjčky oproti zástavě nemovitosti

Až na 20 let vám oproti nemovitosti peníze půjčí klienty prověřená společnost Acema Credit, přičemž si můžete zažádat až o 5 000 000 Kč při úroku od 6,4% p.a.

Cestu k úvěru otevře zavolání na zákaznickou linku zdarma nebo vyplnění elektronického formuláře na stránkách firmy. Vaše žádost bude za několik minut vyhodnocena a ihned poté vás zkontaktuje operátor, který vám nastíní další postup. Peníze můžete získat následující den.

Firma požaduje 2 doklady totožnosti a případně OP manželky. Dále výpis z katastru a schopnost půjčku splácet.

Společnost Acema Credit byla vyhodnocena Evropským sdružením pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA jako vítěz rozsáhlého testu nebankovních úvěrů a jako taková sází na etiku půjčování. Proto i když neprověřuje registry a nepožaduje příjmy, nespolehlivému klientovi úvěr neschválí.

Chci získat půjčku

Půjčky oproti nemovitosti jsou výhodnou cestou k penězům

Jakmile potřebujete získat větší obnos peněz a vlastníte-li nemovitost k zástavě, otevírají se vám dveře mnoha finančních institucí a jejich zaměstnanci vám nabídnou vysoké částky za zajímavých podmínek. Navíc je nebude zajímat vaše platební historie ani příjmy.

A pokud obrátíte pozornost na firmy Acema Credit, Asis team a Berpůjčku, můžete se dočkat půjčky oproti nemovitosti, která bude sestavena přesně podle vašeho přání.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému