Moje Komerční banka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Moje Komerční banka
Půjčka bez doložení příjmu online

Internetové bankovnictví se stává běžnou součástí zacházení s účtem a komunikace s většinou bankovních ústavů. Proto nikoho nepřekvapí, že i Komerční banka má svoji aplikaci, jenž se nazývá Moje Komerční banka. Možná, že ji ještě nemáte nebo si zrovna vybíráte, kde si založíte bankovní účet. Pak může hrát internet banking ve vašem rozhodování nemalou roli a v našem článku se dozvíte vše potřebné.

Co znamená Moje Komerční banka

V případě sousloví Moje Komerční banka se jedná o název přímého bankovnictví, které může klient ovládat prostřednictvím internetu. Tuto službu poskytuje stejnojmenná banka. Oficiální název je MojeBanka a aplikace umožňuje komplexní správu běžných účtů a dalších bankovních produktů. Ty Komerční banka (KB) nabízí občanům, podnikatelům i firmám, přičemž přímý přístup do aplikace je možný přes webovou adresu www.mojebanka.cz.

Komerční banka patří k největším bankovním domům v České republice a specializuje se na mnoho bankovních a finančních služeb. Buď přímo nebo za pomoci spřízněných společností. Navzdory neustále rostoucí konkurenci si stále udržuje svoji kvalitu, což oceňuje mnoho spokojených klientů. Ti preferují bezpečné, solidní a komplexní služby dostupné jak online, tak v kamenných pobočkách, které banka provozuje po celé zemi. Proto jsou dostupné v podstatě každému zájemci o jejich služby.

Z dalších produktů Komerční banky můžeme jmenovat:

 • běžné účty v různých měnách
 • půjčky, úvěry a hypotéky
 • kreditní a debetní karty
 • leasing
 • pojištění
 • investování
 • a jiné

Hlavní výhody internetového bankovnictví Moje Komerční banka

 • okamžitý přístup k informacím a ovládání financí kdykoliv a kdekoliv
 • dvoujazyčná verze – v českém a anglickém jazyku, tedy je aplikace vhodná i pro cizince
 • online bankovnictví šetří čas, který by jinak klient strávil na cesto do a z banky + v bance samotné
 • menší náklady účtované bankou za vybrané elektronické transakce, na rozdíl od papírové formy příkazů a změn
 • nejvyšší úroveň zabezpečení za pomoci SSL protokolu (Secure Socket Layer). Také samotná autorizace plateb a změn vyžaduje potvrzení SMS kódem nebo elektronickým podpisem

půjčka bez náhledu do registru

Co všechno internet banking MojeBanka umožňuje

 1. Komplexní přehled o účtu v reálném čase – informace uváděné v přímém bankovnictví jsou vždy aktuální. Klient proto nemusí čekat na poštovní doručení různých výpisů, jak tomu bylo dříve.
 2. Vyhledávání v historii – online aplikace uchovává historii všech bankovních převodů a dalších transakcí. Proto je možné se k nim kdykoliv vrátit a vyhledávat v nich za pomoci filtrování.
 3. Zkrácení doby převodu finančních prostředků – bankovnictví MojeBanka výrazně urychluje celý proces převodu peněz jak v rámci Komerční banky, tak mezi 2 různými bankami. Z toho důvodu, ve srovnání s papírovým platebním příkazem, může mít protistrana finanční prostředky rychleji na bankovním účtu.
 4. Nejenom elektronicky – pokud by měl klient obavy z toho, že má veškeré informace pouze v elektronické podobě, měl by vědět, že systém umožňuje i jiné varianty. Jedná se o ukládání výpisů do počítače a také jejich vytištění do papírové podoby.
 5. Kreditní karty – internetové bankovnictví nabízí správu kreditních karet. Vždy je tedy k dispozici dokonalý přehled uskutečněných transakcí, čerpání a další důležité informace. O kreditní kartu lze také online požádat. Tento platební instrument umožňuje platby v obchodech, na internetu a výběry hotovosti z bankomatů Komerční banky i ostatních bankovních ústavů.

Moje Komerční banka

 1. Přehled o možných úvěrech – za pomoci aplikace Moje Banka dokáže systém KB průběžně vyhodnocovat finanční situaci klienta. Podle toho mu zobrazuje nabídku na to, v jaké výši by mohl čerpat úvěr. To vše bez toho, aniž by musel doložit své příjmy nebo dávat do zástavy nemovitost či pozemek.
 2. Kredit v mobilním telefonu – standardní součástí přímého bankovnictví KB je možnost dobíjet kredit mobilního telefonu. Jedná se o hlavní operátory mobilních služeb a vybrané virtuální operátory, kteří jsou na velké operátory napojeni.
 3. Investování – pokud chcete investovat do podílových fondů Amundi a IKS, pak je možné k tomu využít aplikaci MojeBanka.
 4. Nastavení oprávnění – zejména podnikatelé využívají možnost nastavení různých úrovní oprávnění k bankovnímu účtu. Je možné např. nastavit oprávnění k zadávání platebních příkazů, jejich autorizaci, kontrolu a prohlížení výpisů apod..
 5. Exporty a importy dat – internet banking je samozřejmě možné propojit s různými účetními softwary, což výrazně urychluje práci účetních. Dále je možné data překlopit i do Excelu nebo jiných potřebných formátů.

půjčka na rekonstrukci bytu

Zkušenosti klientů s Moje Komerční banka

Bořivoj, 27 let, České Budějovice

Na internet bankingu KB oceňuji hlavně to, že se nemusím vláčet do banky a vše důležité si vyřeším v klidu z domova. Dále mi přijde, že Komerční banka má tuto aplikaci docela vychytanou co se samotné obsluhy a přehlednosti týká. Jediné, co mi vadilo, že jsem musel kvůli jejímu pořízení na pobočku. Ale jak jsem se díval, tento první krok je nutné udělat u většiny bank.

Markéta, 39 let, Česká Kamenice

Pracuji jako finanční manažerka a bez přímého bankovnictví Komerční banky si analýzy již neumím představit. Její exporty fungují skvěle a zkracují tak nutnou dobu k vyhodnocování financí naší společnosti.

Miloslav, 28 let, Jablonec nad Nisou

Díky online bankovnictví vždycky vím, kolik si můžu dovolit utratit, protože nemám zrovna velkou výplatu. Ke konci měsíce si nemůžu moc vyskakovat, takže se vždy podívám na účet přes internet a vím, na čem jsem. K tomu mi dost dopomáhá i přehled o transakcích platební kartou, které se často objevují se zpožděním, ale avízo o nich je již dříve. Díky tomu nehrozí, že bych se dostal na účtu do mínusu.

Jak si požádat o bankovnictví Moje Komerční banka

Abyste mohli přímé bankovnictví vůbec využívat, musíte si u Komerční banky pořídit některý bankovní produkt, nejčastěji se jedná o běžný účet. Následně (nejlépe ihned) je nutné o zpřístupnění internet bankingu požádat na některé z mnoho poboček KB, kde s vámi sepíšou smlouvu a dají vám další instrukce.

Přehled poboček najdete zde http://www.kb.cz/pobocky-bankomaty/cs/hledani.x?wt_mc=header.pos. Doporučujeme na pobočku nejprve zavolat a domluvit si termín schůzky, abyste nemuseli zbytečně čekat v případě, že by se zrovna sešlo vícero klientů.

Komerční banka – důležité kontakty

Hlavní adresa: Komerční banka a.s., Na příkopě 33, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839

Web: www.kb.cz a www.mojebanka.cz (pro přímé bankovnictví)

Email: mojebanka@kb.cz

Datová schránka KB: 4ktes4w

Infolinka každý den od 8,00 do 22,00 hod.: 800 521 521

Moje Komerční banka shrnutí

Internetové bankovnictví Moje Komerční banka je kvalitní finanční produkt, jenž nabízí široké spektrum funkcí a výhod. Proto pokud máte účet u KB nebo uvažujete, že si ho pořídíte, rozhodně vám doporučujeme si internet banking pořídit. Díky němu uspoříte nejenom mnoho nákladů, ale také času.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému