JT Banka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
JT Banka
Půjčka bez doložení příjmu online

Mezi tuzemskými bankami neexistuje mnoho bank, které by se vyloženě zaměřovaly na movitější klientelu. Proto jsme se dnes zaměřili na JT banku, jenž tyto parametry zcela splňuje. Dozvíte se, kdo banku vlastní, co je její hlavní filosofií a představíme její hlavní produkty a služby. A pokud byste se nakonec rozhodli, že je pro vás jejich nabídka ta pravá, uvádíme informace, jak banku kontaktovat.

JT banka se představuje

JT banka, jejíž oficiální název je J&T Banka, a.s., působí na českém bankovním trhu již od roku 1998. Jejím vlastníkem je bankovní holding J&T Finance Group SE, jenž provozuje několik dalších bank. Jmenovat můžeme například chorvatskou VABA nebo ruskou J&T Bank ZAO.

online půjčka ihned

Sloganemem J&T Banky je být „privátní bankou úspěšných“, což vystihuje její zaměření na movitější a náročnější klientelu. Tomuto segmentu klientů nabízí správu financí, investic a majetku v rámci celé rodiny a dokonce generací.

Součástí jejich služeb je také financování podnikových akvizic. Z výše uvedeného přirozeně vyplývá to, čím se JT banka snaží odlišit od jiných bankovních domů. Tím je individuální přístup a maximální komfort jejich klientů.

Kontakty na JT banku

Centrála a sídlo společnosti: J&T Banka, a.s., Pobřežní 8, 186 00 Praha 8

Pracovní doba: Po – Pá od 9,00 do 17,00 hod.

Zelená linka: 800 707 606

Email: info@jtbank.cz

Webová adresa: www.jtbank.cz

Jaké produkty JT banka nabízí svým klientům

Běžné bankovní účty

JT banka nabízí komplexní správu financí za pomoci běžných bankovních účtu v české i zahraniční měně. Samozřejmou součástí je možnost využívání internetového bankovnictví, přičemž běžný účet je vstupní bránou k většině dalších produktů, které banka poskytuje. Výhodou je, že na rozdíl od některých jiných bank jsou běžné účty úročeny. Dále je možné si sjednat alternativu jít do povoleného minusu, tedy kontokorentní čerpání finančních prostředků.

půjčka bez náhledu do registru dlužníků

Pomoc s vyřízením hypotečního úvěru

Nabídka na hypoteční úvěr je u JT banky trochu netradiční. Navzdory tomu, že se jedná o banku, vám její profesionální odborník na hypotéky pomůže vybrat tu nejlepší hypotéku ze všech bank, jenž jsou na českém hypotečním trhu nabízeny. Výhodou je bezplatné poradenství a individuální přístup. Ten zajišťuje nabídku hypotéky skutečně na míru, komplexní servis a zajištění výhodné úrokové sazby.

Pokud máte o tuto službu zájem, nejrychlejší cestou je napsat email na trebinova@jtbank.cz nebo můžete zavolat na telefon 221 710 268.

půjčka pro začínající podnikatele

Mezinárodní platební karty

JT banka nabízí svým klientům několik mezinárodních karet od společností American Express a MasterCard. Ovšem tím, čím se odlišuje, jsou nadstandardní doplňkové služby. To platí zejména u platebních karet firmy MasterCard, jedná se například o:

  • členství v IAPA – International Airline Passengers Association nabízí slevy ve více než 20 000 hotelech po celém světě. Dále získáte výhodné pronájmy automobilů a lepší servis při ztrátě zavazadel během cest.
  • Členství v programu PRIORITY PASS – tato služba umožňuje pobyt ve VIP salónku na více jak 400 letištích, přičemž tyto salónky umožňují větší pohodlí při čekání na odlet.
  • Cestovní pojištění J&T Premium, Golfové nebo Exclusive– nadstandardní cestovní pojištění a asistenční služba, to vše za spolupráce s pojišťovnou Generali.

Platební karty od JT banky umožňují i bezkontaktní platby, které celý proces urychlují tím, že je stačí přiložit ke čtečce. Přes čipovou komunikaci dojde k platbě, přičemž bez zadání PIN se to týká plateb do 500 Kč.

Směnečné programy

Jestliže klienta JT banky zajímá oblast směnek, musí si připravit nejméně 10 000 000 Kč. S nižšími částkami banka nepracuje. Ovšem samotná služba má výrazně individuální přístup a vše je nejlepší řešit s osobním bankéřem, který byl klientovi přidělen.

Alternativou je zavolat na tel. 221 710 111. Služby banky v souvislosti s cenným papírem – směnkou zahrnují komunikaci, organizaci procesu, vystavení a úschovu směnky, nakládání se směnkou a také výpočet výnosu a pomoc při výplatě.

Dluhopisy

JT banka nabízí investice do dluhopisů. Dluhopis je cenný papír, jenž dává právo na splacení dlužné částky spolu s výnosem. Dluhopisy jsou většinou státní, komunální, bankovní nebo podnikové. Některé z nich jsou dokonce zajištěny zástavním právem. Na této webové stránce https://www.jtbank.cz/produkty/dluhopisy.html najdete dluhopisy, které JT banka nabízí.

Investice do fondů

Investice do fondů jsou další zajímavá možnost, jak zhodnotit finanční prostředky. Fondy mají různé zaměření a podle toho nabízejí výnosnost.

Klient se po konzultaci s odborným poradcem banky může rozhodnout, zda půjde spíše konzervativní cestou, jenž je více bezpečná, ale nabízí menší výnos. Nebo jestli půjde do agresivnějších investic s větším rizikem, ale také vyšším výnosem. V současné době existuje více než 10 JT fondů, kam je možné investovat.

Další obchodování s cennými papíry

S pomocí JT banky je možné obchodovat i s dalšími cennými papíry. Zejména jde o akcie, cizí měny nebo zlato a komodity. Klientům se věnují profesionální makléři.

Co je součástí obchodování s cennými papíry:

  • poradenství
  • analýzy a názory na vývoj trhů
  • aktuální situace na finančních trzích
  • stanovení hodnoty aktiv, pokud o to klient požádá

Investice do zlata

Uložení finančních prostředků do zlata se jeví z dlouhodobého hlediska jako jedna z nejvíce bezpečných investic. To potvrzuje i historie a proto je možné s pomocí JT banky investovat do zlatých slitků, minimální váha slitku je 100 g. Slitky jsou číslované a mají ryzost 999,9/1000, váhu 100 g nebo 1 000 g. Je možné je nakupovat i prodávat v těchto měnách: Kč, EUR, USD.

Termínované vklady a vklady s výpovědní lhůtou

Výhodné uložení finančních prostředků je možné ve formě termínovaných účtů na období 3 měsíce, 1 rok, 2 roky a 5 let. Dále je možné využít vklad s výpovědní lhůtou. Nejčastěji se jedná o výpovědní lhůty 33 dnů nebo 3 měsíce.

Klub Magnus

Klienti JT banky se můžou stát členy exkluzivního klubu Magnus, který nabízí celou řadu výhod a bonusů. Celý princip funguje na principu bodů, jenž se klientovi přičítají na účet za různé platby, termínované vklady apod.. Za tyto body pak může čerpat slevy, nakupovat pobyty, zážitky a mnoho dalšího.

JT banka shrnutí

Věříme, že po přečtení tohoto článku již víte, co JT banka nabízí. Profesionalita a nadstandardní proklientský přístup jsou přesně to, čím se JT banka odlišuje od většiny konkurence. Pokud máte dostatek finančních prostředků a toužíte po individuálním přístupu, nabídka této banky je pro vás jako dělaná.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému