RB Bank

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 4,33 z 5) - Hlasujte!
Loading...
RB Bank
Půjčka bez doložení příjmu online

Dnes jsme si pro vás připravili komplexní popis nabídky RB bank. Dozvíte se základní informace o nejdůležitějších půjčkách a dalších bankovních produktech, které nabízí. Jestliže o této bance přemýšlíte, nenechte si ujít ani zkušenosti ostatních klientů.

RB bank se představuje

Za velmi často používanou zkratkou „RB bank“ se skrývá zavedená banka Raiffeisenbank, jenž působí na českém bankovním trhu již od roku 1993. Od té doby se banka vypracovala v pátou největší tuzemskou banku podle spravovaných aktiv.

Raiffeisenbank patří do velké nadnárodní skupiny, jejím vlastníkem je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI). Ta působí ve velkém počtu států střední a východní Evropy.

Kontakty na banku

Centrála Raiffeisenbank a.s.

Hvězdova 1716/2b

140 78 Praha 4

Webová stránka: www.rb.cz

Email: info@rb.cz

Datová schránka: skzfs6u

Infolinka 24 hodin denně: 800 900 900

Jaké půjčky RB banka nabízí

Rychlá půjčka

Půjčit si může každý plnoletý občan, který je schopen doložit své příjmy. Půjčka je nabízena ve výši 20 000 Kč – 500 000 Kč s dobou splatnosti 6 – 96 měsíců. Velkou výhodou je možnost pojistit se proti neschopnosti splácet a hlavně sleva 1% z úrokové sazby půjčky v případě, že klient aktivně využívá účty eKonto SMART nebo eKonto KOMPLET. Finanční prostředky jsou zaslány do 24 hodin od schválení rychlé půjčky.

Debet na běžném účtu

Jedná se o formu kontokorentu, který umožňuje čerpat finanční prostředky do mínusu v rozmezí 5 000 Kč – 150 000 Kč. Doba splatnosti je 1 rok od prvního čerpání půjčky. Žadatel musí být plnoletý a u debetu nad 10 000 Kč musí doložit svoje příjmy. Dále je nutné mít u Raiffeisenbank běžný účet, konkrétně buď eKonto KOMPLET nebo eKonto SMART.

Sloučení půjček

Konsolidace půjček může být v rozmezí 20 000 Kč – 600 000 Kč s dobou splácení 6 – 120 měsíců. Zájemce o sloučení půjček musí být plnoletý a je potřeba doložit příjmy. Také v tomto případě se klient může pojistit proti neschopnosti splácet a využít slevu ve výši 1% z úrokové sazby, pokud aktivně využívá účty eKonto SMART nebo eKonto KOMPLET

Hypotéky

Od RB banky je možné získat různé druhy hypoték. Pokud vás zajímá konkrétní kalkulace, můžete si ji nechat spočítat na kalkulačce Raiffeisenbank, která je zde https://www.rb.cz/osobni/hypoteky/hypotecni-kalkulacka.

Jaké hypotéky RB bank nabízí:

 • hypotéka na bydlení
 • předhypoteční úvěr
 • americká hypotéka
 • hypotéka na nebytové prostory
 • hypotéka se zápočtem úspor
 • kontokorentní hypotéka
 • refinancování hypotéky

Kreditní karty

Dalším velmi zajímavým produktem, který Raiffeisenbank nabízí, jsou kreditní karty. Mezi velmi často využívané patří kreditní karta EASY s limitem čerpání až 100 000 Kč a možností bezkontaktních plateb, které šetří čas.

Co je potřeba splnit k získání kreditní karty EASY

 • plnoletost – věk 18 let
 • pravidelný čistý měsíční příjem minimálně 12 000 Kč
 • trvalý pobyt v ČR nebo české občanství
 • doklad totožnosti
 • telefonní kontakt
 • doklady o příjmech (ze zaměstnání, daňové přiznání, důchodový výměr)

Kreditní karta EASY nabízí bezúročné období v délce až 45 dnů a jejím prostřednictvím lze využít slevy až 30% u vybraných obchodníků.

Další možností je kreditní karta STYLE s limitem až 300 000 Kč nebo kreditní karta DE LUXE s možností čerpání do výše až 500 000 Kč.

Běžné bankovní účty u RB bank

Raiffeisenbank nabízí 3 hlavní tarify běžných účtů pro občany, přičemž ke každému je možné si pořídit internetové a mobilní bankovnictví.

eKonto KOMPLET

Pokud vám přijde měsíčně na účet 15 000 Kč a více, a současně odejdou 3 platby, je měsíční poplatek za eKonto Komplet 129 Kč. V opačném případě zaplatíte 250 Kč. Výhodou je neomezený počet výběrů hotovosti v jakémkoliv bankomatu v rámci ČR. Dalšími výhodami jsou vedení kreditní karty, 2 debetních karet, sleva 1% z úroků hypotéky, výhodný spořící účet a mnoho jiného.

eKonto SMART

U tohoto účtu můžete mít vedení zdarma, pokud vám měsíčně přijde na účet alespoň 15 000 Kč a uskutečníte 3 transakce. Dále je součástí nabídky eKonto Smart neomezený výběr z bankomatů v České republice, vedení kreditní karty EASY a debetní karty, výhodné spoření a další bonusy.

eKonto STUDENT

Nabídku neomezeného využívání běžných bankovních služeb za výhodný paušál si může založit každý student ve věku od 12 do 26 let. Je potřeba doložit potvrzení o studiu a u nezletilých musí být přítomen zákonný zástupce. Studenti navíc ke kontu získají zdarma na 1 rok Evropskou kartu mládeže EYCA, jenž nabízí až 60 000 slev!

Další služby Raiffeisenbank

U RB banky je možné využít i nabídku různých forem spoření a investic, ať již do podílových fondů nebo jiných forem. Zapomenout nesmíme ani na nabídku pojištění. Konkrétně se jedná o životní pojištění a pojištění majetku – staveb i domácností.

Banka se zaměřuje také na podnikatele a firmy, kterým nabízí zajímavé balíčky služeb. Ať již v rámci běžného platebního styku, půjček nebo úvěrů. Nabídka je rozdělena pro klienty s obratem do 50 000 000 Kč ročně a nad tuto částku.

Zkušenosti klientů s RB bankou

Vojta, 41 let, Světlá nad Sázavou

Od Raiffeisenbanky mám zřízený běžný bankovní účet s možností čerpat kontokorent. Dále využívám kreditní kartu, přičemž tato kombinace služeb mi plně vyhovuje. Navíc mi na účet chodí od zaměstnavatele skoro 20 000 Kč měsíčně a tak mám k dispozici všechny výhody za aktivní používání konta.

Veronika, 29 let, Telč

U RB banky jsem měla studentské konto a protože jsem byla na tuto banku zvyklá, zůstala jsem u ní i po ukončení studia. Postupně používám i její další služby. Nejvíce se mi líbí možnost vybírat hotovost z bankomatů bez poplatku a jednou jsem si dokonce půjčila rychlou půjčku na novou kuchyni.

Dalibor, 30 let, Ostrava

Kombinace běžného účtu s kontokorentem a navazující spořící účet se zajímavým úrokem je přesně ten důvod, proč jsem u Raiffeisenbank již několik let. Navíc využívám její internetové a mobilní bankovnictví, které mi plně vyhovuje. Proto nevidím jediný důvod, proč bych měl zkoušet něco jiného.

Kamila, 52 let, Planá nad Lužnicí

U Raiffeisenbanky mám běžný účet již mnoho let, ale teprve v nedávné době jsem se přesvědčila o kvalitě jejich služeb. Potřebovala jsem sloučit několik půjček do jedné. Když jsem se u nich ptala, byla mi nabídnuta konsolidace půjček, čehož jsem využila. Příjemně mě překvapilo, jak vše proběhlo rychle a bez komplikací. Nyní se mi moje dluhy splácí mnohem lépe a ještě jsem ušetřila na nákladech za úroky, které jsou u RB banky nižší.

RB bank

Je zřejmé, že RB bank patří mezi stálice na současném bankovním trhu. Široká nabídka jejich služeb jak v oblasti půjček, tak spoření a správy peněz online dokáže splnit nároky každého klienta. Není proto divu, že se Raiffeisenbank řadí mezi největší tuzemské bankovní domy. Proto jsme přesvědčeni o tom, že pokud se pro ni rozhodnete, neuděláte chybu.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému