Kamali půjčka zdarma

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (5 hlasů, průměr: 4,60 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Kamali půjčka zdarma
Půjčka bez doložení příjmu online

Na tuzemském trhu existuje půjčka, jenž nabízí odlišné podmínky, než většina ostatních. Možná právě proto se v internetových diskuzích často objevují názory, že by mohla být Kamali půjčka zdarma podvod. Protože většina těchto názorů v diskuzi pramení z nepochopení principu Kamali půjčky, připravili jsme pro vás tuto recenzi, ve které se na ně podíváme zblízka.

Vybrali jsme několik tvrzení o údajně podvodném jednání u tohoto produktu, se kterými se můžete často setkat. Ke každému z nich uvádíme náš názor, zda se jedná ze strany poskytovatele Japonské půjčky opravdu o pochybné jednání nebo nikoliv.

Kamali půjčka zdarma

S jakými tvrzeními je nejčastěji spojována Kamali půjčka zdarma

1. Poplatek za každých tisíc korun – není to zlodějina?

Někteří zájemci o půjčku vyjadřují v diskusích názor, že účtovat za každých 1 000 Kč poplatek ve výši 33 Kč je velmi nevýhodné. Objevují se dokonce silná slova o zlodějně.

Pokud se na celý princip poplatků u Kamali půjčky podíváme zcela pragmaticky, tak zjistíme, že je to v porovnání s mnoha jinými půjčkami naopak velmi výhodné. Například u jedné nejmenované konkurenční společnosti si můžete půjčit 4 000 Kč na 30 dnů, přičemž po uplynutí této doby vrátíte 4 760 Kč. U Kamali půjčky ovšem vrátíte jenom 4 132 Kč. Jak vidíte, rozdíl je u tak malé částky poměrně velký a Kamali půjčka je o dost výhodnější. Proto se v žádném případě nejedná o podvod nebo zlodějnu, ale spíše o velmi zajímavou a výhodnou nabídku na mikropůjčku.

2. U půjčky zdarma musím zaplatit i poplatek?

Dalším častým tématem takzvaného podvodného jednání, je u Kamali rychlé půjčky nabídka na finanční prostředky zdarma. Tedy pokud vrátíte peníze do 14 dnů, není účtován žádný poplatek. Jenže kritikům vadí fakt, že se musí i přesto vrátit půjčka včetně poplatku. V této souvislosti zpochybňují, zda se opravdu jedná o půjčku zdarma.

Diskutujícím zřejmě utekl fakt, že i když dlužník musí vrátit půjčku s poplatkem, tak o něj nepřijde. V podmínkách Japonské půjčky je důležitá informace. Pokud byly finanční prostředky vráceny do 14 dnů ode dne půjčení, pak bude poplatek vrácen během 2 týdnů na bankovní účet klienta. Je tedy zřejmé, že ani tentokrát to není žádný podvod.

Pravdou ovšem je, že existují situace, kdy určitý poplatek nemůže být vrácen. To nastává tehdy, když žadatel o půjčku využije některé doplňkové služby. Obvykle jde o expresní zaslání. Tento poplatek za expresní zaslání peněz skutečně vrácen není. Ale to nic nemění na skutečnosti, že základní poplatek za půjčku dostane dlužník zpět! Tyto informace jsou navíc veřejně dostupné u popisu podmínek půjčky.

3. Kamali (Japonskou) půjčku vůbec neposkytuje japonský poskytovatel?

Pochybnosti o důvěryhodnosti, u některých puntíčkářských zájemců o půjčku, vzbuzuje, že Japonskou půjčku neposkytuje firma z Japonska. Vadí jim, že se jedná o jakousi firmu Click Credit s.r.o..

Lpět na tom, že Japonskou půjčku musí poskytovat firma z Japonska, nemá logiku. Jedná se totiž o chytrý název produktu, jenž je velmi dobře zapamatovatelný. A hlavně, za Kamali půjčkou stojí ve skutečnosti známá nebankovní společnost Home Credit, do jejíž skupiny Click Credit s.r.o. patří. Ve své podstatě se tedy jedná o velkou výhodu, že nejde o zahraniční neznámou firmu. Tuzemská společnost je pod větší kontrolou úřadů i klientů.

4. Opakované poplatky za prodloužení splatnosti – není to nefér?

Trnem v oku jsou některým lidem i poplatky za každé prodloužení půjčky, o které může být požádáno až 5x. Kritici se domnívají, že by poskytovatel půjčky neměl od dlužníků v nouzi požadovat žádný poplatek za prodloužení nebo jenom 1x nárazově.

Na tyto tvrzení by měla stačit odpověď, že poskytování půjček je zákonné podnikání. Záleží na každém člověku, kde si půjčí a za jakých podmínek. Ovšem současně považujeme za nutné uvést informaci, že pokud si někdo půjčí peníze, potom je věřitel nemá k dispozici. Nemůže s nimi disponovat a utíkají mu úroky z vkladů nebo z jiných investic. Ty si musí nějak nahradit, tedy v tomto případě skrze poplatky od dlužníka. To platí jak u půjčky v rámci běžné doby splatnosti, jakož při jejím prodloužení. Proto ani tentokrát nejde o podvod.

Základní parametry Kamali půjčky

Kamali půjčka nabízí finanční prostředky od 1 000 Kč do 200 000 Kč s dobou splatnosti 30 dnů až 84 měsíců (u vyšších částek). Celý systém je založený na principu poplatku 33 Kč za každých vypůjčených 1 000 Kč. Tedy za půjčku 1 000 Kč zaplatíte 33 Kč, za půjčku 2 000 Kč zaplatíte 66 Kč, za půjčku 3 000 Kč uhradíte 99 Kč atd.. Tento poplatek se vrací společně se splátkou celé půjčky.

Finanční prostředky má v případě schválení žadatel o Kamali půjčku následující pracovní den na bankovním účtu. Je možné získat i expresní půjčku do 10 minut, za to se ovšem platí extra poplatek (viz níže).

Kamali půjčka může být zdarma

Výhodou nabídky je možnost získat Kamalipůjčku úplně zdarma. Stačí, pokud půjčku vrátíte do 14 dnů ode dne poskytnutí. Přesto i v tomto případě je nutné poslat splátku včetně poplatku. Ten vám bude do 14 dnů vrácen zpět na váš bankovní účet.

Nevýhody: Kamali půjčka zdarma

Hlavní nevýhodou Kamali půjčky je její nízká schvalovatelnost – jinými slovy – své zákazníky si velmi vybírají a nepůjčí zdaleka každému.

Proto jsme pro vás připravili tyto alternativy, které mají vysokou schvalovatelnost:

1. Půjčka 7

– rychlá a velmi oblíbená, stačí mít trvalý příjem a pobyt v ČR

Získat Půjčku 7

2. Zaplo

– první půjčka až 8000 Kč zdarma, musíte mít stálý příjem a pobyt v ČR

Získat půjčku Zaplo

3. Creditsor

– až 4500,- Kč, velmi vysoká schvalovatelnost

Získat půjčku Creditsor

Kamali půjčka zdarma má další možnosti

Za zvláštní poplatek si můžete přikoupit další možnosti, které změní podmínky půjčky ve váš prospěch. Jedná se zejména o:

 • nadstandardní dobu splatnosti na 45 dnů za 149 Kč
 • expresní výplatu půjčky do 10 minut za 199 Kč
 • prodloužení doby splatnosti o dalších 30 dnů za 49 Kč za každou tisícikorunu půjčky (prodloužení je možné opakovat až 5x, ale vždy je nutné splatit nejméně 20% půjčky)

Stálí klienti Kamali půjčky také můžou požádat i o více peněz, než 4 999 Kč.

Kdo může o Kamali půjčku požádat

 • každá fyzická osoba (tedy i cizinec) s trvalým pobytem v České republice
 • žadatel musí být plnoletý – věk nejméně 18 let

Co je k žádosti potřeba

 • číslo Občanského průkazu a do kdy je platný
 • u cizinců může být požadováno číslo povolení k trvalému pobytu
 • email
 • mobilní telefon
 • bankovní účet

Další informace kw Kamali půjčce

 • bez doložení příjmů
 • peníze jsou posílány na bankovní účet klienta
 • finanční prostředky je možné použít na cokoliv
 • v některých případech je vyžadováno zaslání 1 Kč bankovním převodem k ověření totožnosti, jedná se o nevratný poplatek

Kontakty

Click Credit s.r.o., člen skupiny Home Credit
Nové sady 996/25
602 00 Brno, Česká republika

Web – sjednání půjčky: www.japonskapujcka.cz
E-mail: info@japonskapujcka.cz

Je tedy Kamali půjčka zdarma podvod? Shrnutí a diskuze

Jsme přesvědčeni o tom, že si díky naší recenzi již můžete sami udělat názor, zda je či není Kamali půjčka podvod. Na základě našeho úsudku je evidentní, že se o žádné nezákonné jednání ze strany poskytovatele půjčky rozhodně nejedná. Naopak se ukázalo, že tato půjčka nabízí velmi výhodné podmínky (podle serveru idnes.cz jde dokonce o nejvýhodnější nebankovní půjčku).

Navíc je k zájemcům o finanční prostředky velmi vstřícná. To dokazuje i možnost, že o ni můžou požádat cizinci nebo že není potřeba dokládat potvrzení o pravidelných příjmech. Jestliže s námi souhlasíte a půjčka vás zaujala, využijte možnost k podání této online žádosti o rychlé finanční prostředky.

A pokud již máte s Japonskou půjčkou zkušenosti, zapojte se do naší diskuze.

Chci získat Japonskou půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

3 responses on “Kamali půjčka zdarma

 1. Renata

  Vzala jsem si první japonskou půjčku 4000 a vše je v pohodě. Líbí se mi hlavně možnost vybrat si jaké služby a vylepšení k půjčce potřebuji a jaké ne to je u nás celkem příjemná novinka :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému