Přímé bankovnictví Komerční banka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Přímé bankovnictví Komerční banka
Půjčka bez doložení příjmu online

Elektronický přístup k běžnému bankovnímu účtu a dalším finančním produktům je v dnešní době součástí standardní nabídky každé banky. Proto i přímé bankovnictví Komerční banky, jedné z největších a nejznámějších tuzemských bank, se těší velkému zájmu.

Přímé bankovnictví Komerční banka

Přímé bankovnictví od Komerční banky se představuje

Tak jako většina bankovních domů i Komerční banka nabízí svým klientům obsluhu bankovních účtů a dalších vybraných finančních produktů online. To vše prostřednictvím služby MojeBanka, která umožňuje využívat elektronické bankovnictví každému, kdo o ně projeví zájem.

Moje Banka je tedy přístupná fyzickým osobám – občanům, fyzickým osobám – podnikatelům, firmám – právnickým osobám i státní správě.

půjčky bez potvrzení příjmu

15 hlavních výhod a možností využití přímého bankovnictví Komerční banky

 1. Aktuální informace o stavu financí – služba MojeBanka ukazuje veškeré informace v aktuálním čase. To znamená, že kdykoliv se klient do internetového bankovnictví přihlásí, vždy ví, kolik peněz má na bankovním účtu a jestli má zadané platební příkazy do budoucna.
 2. Historie transakcí – v aplikace MojeBanka klient vidí všechny minulé pohyby na účtech, díky čemuž může kdykoliv a odkudkoliv vyhledat uplynulé platby.
 3. Rychlejší bankovní převody peněz – využívání internetových plateb výrazně urychluje platební transakce. Z toho důvodu protistrana, v jejíž prospěch bankovní převod zadáváte, bude mít peníze na účtu rychle. To platí hlavně ve srovnání se situací, kdy byste podali platební příkaz v papírové formě na pobočce Komerční banky.
 4. Nabídka úvěrů – systém Komerční banky dokáže podle stavu peněz na bankovním účtu nebo účtech klienta vyhodnotit jeho bonitu bez doložení příjmů. Proto je v přímém bankovnictví KB možné vidět, jestli má klient nárok na nějaký úvěr a v jaké výši. To vše, aniž by musel dokládat svoje trvalé příjmy nebo dávat nemovitost do zástavy.
  Samozřejmě, že pokud by chtěl a mohl něco z toho poskytnout, byla by půjčka ještě vyšší.
 5. Úspora času – klient může obsluhovat svoje bankovní účty z jakéhokoliv místa na zemi. Stačí, pokud bude mít k dispozici připojení k internetu. Navíc nemusí čekat na otevírací hodiny některé z poboček, neboť elektronické bankovnictví je k dispozici 24 hodin denně po 7 dnů v týdnu nezávisle na svátcích.

Přímé bankovnictví Komerční banka

 1. Nižší náklady – u většiny bank je dobrým zvykem, že u elektronických plateb, zadávaných klientem, tyto transakce zvýhodňují. Tedy si za pohyb na bankovním účtu účtují výrazně menší poplatky, než u papírového příkazu. To platí i v případě Komerční banky. Proto zřízením a využíváním přímého bankovnictví KB je možné ušetřit na výdajích za poplatky.
 2. Dobití kreditu mobilního telefonu – jestliže klient Komerční banky neplatí paušál na mobilní telefon a používá systém dobíjení kreditu, může si prostřednictvím systému MojeBanka dobít kredit. Tato možnost je umožněna u většiny velkých operátorů.
 3. Pro cizince – elektronické bankovnictví od KB je dostupné nejenom v českém jazyce, ale také v angličtině, což umožňuje jeho využívání i cizincům.
 4. Bankovní výpisy do počítače – jestliže potřebujete archivovat některé nebo všechny transakce, můžete si stáhnout bankovní výpis do počítače. Dále je lze vytisknout a uložit do šanonu. Proto nemusíte platit za papírové zaslání bankovního výpisu, jak bylo ještě donedávna běžné.
 5. Sjednání kreditní karty – prostřednictvím služby MojeBanka si klient může požádat o vydání kreditní karty, která mu umožní čerpat finanční prostředky do mínusu. Tato možnost platí ať již během plateb na internetu, v kamenných prodejnách nebo při výběru peněz z bankomatu.

pujčky pro zadlužené

Přímé bankovnictví Komerční banka

 1. Správa platebních karet – v internetové aplikaci je umožněna úplná správa všech platebních karet, které má klient k dispozici. Jde hlavně o přehledy o pohybech, možnosti nastavení, různé nabídky na platební karty apod..
 2. Napojení na účetní systémy – pokud klient podniká a chce si ulehčit práci s ručním účtováním každé položky na bankovním výpise, je možné propojit přímé bankovnictví KB s účetním systémem. Výpisy lze automaticky importovat do účetnictví a také párovat s pohledávkami a závazky.
 3. Různé úrovně oprávnění – k finančním produktům online nemusí mít přístup jenom majitel účtu, ale může ho umožnit i dalším osobám. Existují různé varianty oprávnění, například pouze na prohlížení a kontrolu, nebo pro přípravu platebních příkazů bez autorizace. Samozřejmě je možné delegovat na někoho dalšího stejná práva, jakými disponuje majitel.
 4. Investice do podílových fondů – skrze službu MojeBanka je možné online uzavřít smlouvu o investování do fondů Amundi a IKS. Umožněna je také následná obsluha těchto investičních operací prostřednictvím internetu.
 5. Bezpečnost – veškerá elektronická komunikace mezi bankou a klientem je zabezpečena podle nejmodernějších a nejspolehlivějších technologií. Primárně se jedná o SSL protokol (Secure Socket Layer), ale při potvrzování plateb je potřeba i elektronický podpis a/nebo autorizace SMS kódem.

nejvýhodnější půjčka

Nevýhody přímého bankovnictví od Komerční banky

Zřejmě jedinou nevýhodou může být pro někoho nutnost přijít osobně na pobočku Komerční banky a podepsat smlouvu o zřízení služby MojeBanka. Ovšem v některých případech, hlavně u vybraných klientů, je možné se domluvit s bankovním poradcem, který přijede za klientem.

Kde můžete požádat o zřízení přímého bankovnictví KB

Nejjednodušší cestou je návštěva některé z mnoha poboček, kde podepíšete smlouvu o zřízení služby MojeBanka. Tyto pobočky má Komerční banka po celé republice, jejich přehled najdete zde http://www.kb.cz/pobocky-bankomaty/cs/hledani.x?wt_mc=header.pos .

Hlavní kontakty na Komerční banku: Přímé bankovnictví Komerční banka

Centrála banky: Komerční banka a.s., Na příkopě 33, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839

Email: mojebanka@kb.cz

Webová adresa baky: www.kb.cz

Webová adresa služby MojeBanka: www.mojebanka.cz

Infolinka pro zákazníky: 800 521 521, Po – Ne 8,00 – 22,00 hod.

rychlá půjčka online

Další zajímavé produkty Komerční banky: Přímé bankovnictví Komerční banka

Komerční banka nabízí mnoho finančních produktů pro každého. Buď přímo nebo se jedná o nabídku některé jejich spřízněné firmy, přičemž se jedná hlavně o:

 • běžné bankovní účty
 • spořící účty
 • termínované vklady
 • kontokorentní účty
 • spotřebitelské úvěry
 • kreditní karty
 • půjčky
 • úvěry
 • hypotéky
 • leasingy
 • pojištění
 • investování
 • důchodové připojištění
 • stavební spoření
 • a mnoho jiného

nebankovní půjčky ihned

Přímé bankovnictví Komerční banka shrnutí

Podle našich zkušeností jsme přesvědčeni o tom, že přímé bankovnictví Komerční banky patří ke kvalitním možnostem, jak efektivně optimalizovat svůj čas a náklady. To ostatně potvrzuje i velký počet klientů KB, kteří tuto elektronickou aplikaci používají. Proto jednorázový čas investovaný do návštěvy pobočky za účelem zřízení elektronického bankovnictví se rozhodně vyplatí.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému