Půjčky se zástavou nemovitosti

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčky se zástavou nemovitosti
Půjčka bez doložení příjmu online

Je úplně jedno, z jakého důvodu by se vám právě nyní hodil vyšší finanční obnos, podstatné je, že dnes není problém ho sehnat.

Zajímají-li vás částky v řádech statisíců a milionů a vlastníte-li navíc nějaký nemovitý majetek, mnoho věřitelských společností vás ráda uvítá mezi svými klienty. Právě pro vás jsou totiž nachystány půjčky se zástavou nemovitosti. A důležité je, že získáte peníze za velice výhodných podmínek a ještě je můžete použít podle libosti.

Kde hledat půjčky se zástavou

Kromě klasických hypoték, které jsou v nabídce prakticky všech bankovních domů, se zajímavé půjčky oproti nemovitosti vyskytují v nebankovním sektoru. Nemovitost se zde stává hodně silným klientským argumentem směrovaným na věřitele. Ti tak získávají záruku návratu svých finančních prostředků. Proto se dočkáte velmi nízkých úroků a podmínek doslova šitých na míru.

Peníze z bankovní hypotéky musíte většinou použít účelově. A pokud tomu tak není, banka navýší úroky. Navíc, při schvalovacím procesu se neobejdete bez čisté platební historie, bez dokladů o příjmu a solidní bonity.

Nebankovní společnosti jsou ke svým klientům podstatně vstřícnější, pružnější, volí individuální přístup a umí ihned zareagovat na jakýkoliv problém.

Přednosti produktu

Prostřednictvím půjčky se zástavou vám nebudou nabídnuty jenom peníze, ale i zajímavé výhody.

  • Vysoká částka. Mnoho společností vám půjčí jakkoliv veliký obnos peněz, vše je závislé na kvalitě zástavy.
  • Transparentnost. Žádný nebankovní věřitel si nedovolí vám podstrčit nejednoznačnou smlouvu s větami psanými malými písmeny a někde pod čarou. Ještě před jejím podpisem vám bude vše nejasné dopodrobna vysvětleno.
  • Bezúčelovost. Nikdo se nebude ptát, jak naložíte se získaným obnosem, přičemž jeho výše nehraje roli.
  • Rychlost. Vzhledem k tomu, že nebankovní věřitelé odbourali zbytečnou administrativu, můžete se v neodkladných případech dočkat peněz ještě v den podání žádosti.
  • Bez prověřování. Nebankovní firmy nezkoumají registry dlužníků a mnohdy nechtějí ani potvrzení o zaměstnání.

Zástavou nemovitost neztrácíte

Obecná obava ze ztráty domu či bytu, pokud jimi ručíte, je neopodstatněná. Nikdo vás na ulici nevyžene, naopak, svou nemovitost klidně užíváte dál a věřitel nebo kdokoliv jiný s ní nakládat nesmí. Zastavením totiž pouze upravujete pořadí, podle kterého je v případě nutnosti vymáhána pohledávka.

Navíc si uvědomte, že když nebudete splácet jakýkoliv závazek, o nemovitý i movitý majetek můžete přijít vždycky, protože jako fyzická osoba jím ručíte. Potom záleží jen na věřiteli a na příkazu soudu.

Důvěryhodní poskytovatelé

Dáváte-li do zástavy svou nemovitost, dobře si prověřte společnost, u které žádáte o půjčku. Nezávislé reference a zkušenosti od klientů hodně napoví, ale oslovit můžete i níže uvedené firmy.

IR půjčka

Výhradně ze svých zdrojů nabízí peníze oproti nemovitostí společnost IP INVEST prostřednictvím IR rychlé půjčky. Získat můžete až 15 000 000 Kč v závislosti na zástavě a do 2 dnů mít peníze na účtu. Úvěr je splatný za 2 až 240 měsíců.

Prvním krokem k půjčce je vyplnění formuláře na webu firmy. Obratem vás zkontaktuje operátor a do 2 hodin se dozvíte informace ohledně vaší žádosti.

Ke kladnému posouzení potřebujete plnoletost, platný OP a druhý doklad totožnosti. Samozřejmostí je vlastnictví bytu, domu, komerčního objektu nebo jiného nemovitého majetku. Ten může patřit i třetí osobě. Při schvalování nebude nikdo prověřovat registry ani vaše příjmy.

Společnost IP INVEST sází na vstřícný přístup ke klientovi, proto bez problémů akceptuje přerušení splácení ze závažných důvodů.

Berpůjčku s.r.o.

Známá česká věřitelská společnost poskytuje oproti zástavě půjčky ve výši od 100 000 do 5 000 000 Kč, přičemž každý klient je posuzován individuálně a dočká se zajímavého úroku včetně splátkového kalendáře podle přání.

Úvěr můžete získat, pokud podáte nezávaznou žádost e-mailem nebo telefonicky. Následně dojde k jejímu vyhodnocení a ke schůzce u vás doma nebo v kanceláři společnosti. Po podpisu smlouvy dostanete peníze.

Celý proces proběhne bez kontroly vaší platební historie a bez otázek na plat. Veškerou dokumentaci obdržíte k podrobnému prostudování ještě před uzavřením smlouvy.

Berpůjčku: 100 000 až 5 000 000 Kč

Acema

Evropským sdružením pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA oceněná společnost Acema Credit nabízí všem až 5 000 000 Kč na cokoliv s maximální splatností 20 let.

Získanou částku zaručíte domem, bytem, chatou nebo jakýmkoliv nemovitým majetkem.

Zavoláním na zákaznickou linku nebo vyplněním žádosti si otvíráte cestu k úvěru. Poté podáte informace o nabízené zástavě. Za 2 dny získáte předběžný souhlas s půjčkou a do následujících 24 hodin máte peníze na účtu.

Ke schválení úvěru potřebujete 2 doklady totožnosti, výpis z katastru o vaší nemovitosti, nabývací smlouvu jako důkaz vlastnictví a schopnost půjčku splácet.

Firma si zakládá na kvalitě svých služeb a na důvěře vzhledem ke klientovi. Nekontroluje registry dlužníků ani nepožaduje potvrzení o příjmu, ale z důvodů etiky nepůjčí žadateli, který nesplňuje alespoň základní požadavek na bonitu.

Acema: až 5 000 000 Kč na cokoliv

Půjčky se zástavou nemovitosti – veliké peníze a mírné podmínky

Vlastníte-li jakoukoliv nemovitost, máte šanci získat zajímavý úvěr. Nebankovní společnosti vám nabídnou půjčky se zástavou nemovitosti sestavené přímo podle vašich požadavků.

Dočkáte se tak nejenom nízkých úroků, ale i profesionálního a individuálního přístupu a pružné reakce na vaše přání a potřeby. Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti jsou neúčelové a prosty zbytečného papírování.

O vysoké úrovni těchto úvěrů se můžete sami přesvědčit, pokud oslovíte firmy IP INVEST, Berpůjčku nebo Acema Credit. Neměly by vás zklamat, protože právě spolehlivost a férové jednání je prioritou těchto společností.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému