Unicredit leasing

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Unicredit leasing
Půjčka bez doložení příjmu online

Leasing patří v České republice k nejvíce využívaným způsobům financování. V této souvislosti platí, že většina zákazníků má stále zafixovánu nabídku finančního nebo operativního leasingu. Ovšem poskytovatelé leasingu včas zareagovali na poptávku zákazníků a v současné době nabízejí další finanční produkty. Jmenovat můžeme spotřebitelské půjčky, pojištění, nákupy na splátky a další finanční produkty a doplňující služby. To platí i o nabídce Unicredit leasing, kterou vám představíme. Také si můžete přečíst názory a zkušenosti několika klientů s nákupy na leasing a prostřednictvím úvěru.

Jaká společnost poskytuje Unicredit leasing

Leasing poskytuje nebankovní finanční společnost UniCredit Leasing CZ, a.s., jenž patří do silné mezinárodní skupiny UniCredit. Ta v mnoha zemích nabízí nejenom leasingové služby, ale také bankovní produkty, úvěry, pojištění a jiné. Vedle České republiky můžeme jmenovat například tyto země: Německo, Itálie, Rakousko, Slovinsko, Ukrajina a Bulharsko.

Jaké produkty a služby Unicredit leasing nabízí

Finanční leasing

Jedná se o financování movité věci s možností následného odkupu, přičemž po dobu užívání platí zákazník měsíční leasingové splátky. Předmět finančního leasingu většinou zůstává do doby odkupu v majetku společnosti UniCredit leasing a ke dni ukončení dochází k jeho prodeji. Obvykle za symbolickou cenu.

Součástí celé transakce je první mimořádná splátka, která se pohybuje ve výši 10 – 70% pořizovací ceny věci. Mimořádná splátka ovlivňuje následnou výši měsíčních splátek – čim vyšší je mimořádná splátka na začátku, tím nižší jsou pravidelné leasingové platby. Doba trvání smlouvy na finanční leasing může být až 84 měsíců, někdy je navýšena na 120 měsíců. Je možné financovat nejenom nové, ale i použité věci.

Operativní leasing

V současné době využívají operativní leasing nejenom firmy, ale stále více se prosazuje operativní leasing pro soukromé osoby. Společnými rysy obou těchto možností je pronájem dané věci s některými doprovodnými službami (typické jsou například u automobilu pojištění, pravidelné servisní prohlídky, pneumatiky).

Operativní leasing je obvykle na kratší dobu než finanční leasing, přičemž předmět nepřechází do vlastnictví klienta. Hlavní výhoda spočívá v tom, že se zákazník stará o minimum záležitostí spojených s údržbou a provozem. Může tak mít neustále k dispozici nový předmět leasingu s určitými službami.

Unicredit leasing poskytuje i tzv. operativní full service leasing, jenž zahrnuje maximální množství doprovodných služeb. Zákazník se nestará v podstatě o nic a náklady jsou zahrnuté do pravidelných splátek. Ovšem je potřeba uvést, že tento produkt je značně variabilní a tak je možné nasmlouvat mnoho různých alternativ.

Úvěr

Na rozdíl od výše uvedených leasingů se stává klient vlastníkem pořízené věci ihned. Postupně splácí úvěr a související úroky z půjčky. Unicredit leasing poskytuje úvěry od 20 000 Kč s dobou splatnosti od 6 měsíců. Finanční prostředky je možné obdržet až na 90% ceny kupované věci a můžou být poskytnuty v Kč nebo EUR.

Alternativou klasického úvěru je úvěrové financování Fin, které kombinuje vlastnosti leasingu. Hlavní rozdíl proti úvěru je v tom, že poskytovatel finančních prostředků zůstává majitelem věci a příjemce půjčky je provozovatelem (ekonomickým vlastníkem – nejčastěji automobilu). To zvyšuje zabezpečení splácení a díky tomu je úvěrové financování Fin nabízeno s o něco nižší úrokovou sazbou.

Pojištění

Unicredit pomůže i s pojištěním automobilů, strojů a dalších zařízení. Zrovna tak nabízí poradenství při vyřizování pojistné události. To vše prostřednictvím dceřiné firmy UniCredit Pojišťovací Makléřská spol.s r.o., kde zákazník obdrží výhodné podmínky a nadstandardní přístup.

Názory a zkušenosti klientů Unicredit leasing

František, 49 let, Lysá nad Labem

Hledal jsem nějakou vhodnou formu financování na nákup nového automobilu. Nakonec mě zaujala nabídka na úvěr od Unicredit, jelikož jsem chtěl být již od začátku zapsaný jako vlastník vozu v technickém průkazu. Úvěr jsem si vyřídil a auto koupil. Vše proběhlo poměrně rychle a bez nějakých komplikací. To jsem upřímně řečeno ani nečekal a proto bych do toho šel klidně znovu.

půjčka bez doložení příjmu

Květoslava, 35 let, Lipník nad Bečvou

O možnosti vzít si operativní leasing pro soukromé osoby jsem poprvé slyšela od mého bratra. Moc jsem nevěřila tomu, že by to bylo výhodné. V Unicredit leasingu mi udělali kalkulaci a doma jsme se rozhodli, že to zkusíme. S odstupem času můžu říct, že jsem udělala dobře. Jezdím s novým vozem a mám minimum starostí. Až uběhne smluvená doba, uzavřu zase novou smlouvu na nový vůz.

Josef, 52 let, Rožmitál pod Třemšínem

Mám stavební firmu a vzhledem k množství zakázek, které máme, nás zatěžovalo neustále řešit opravy starších automobilů. Proto jsem hledal řešení, jak se tomu vyhnout. Současně jsem nechtěl investovat velké peníze do nákupu nových vozů. Nakonec se jako nejlepší řešení ukázal operativní leasing, což je vlastně pronájem nového auta. Po zvážení několika nabídek jsem se rozhodl pro nabídku Unicredit a zatím jsem s fungováním leasingu spokojený.

Martin, 28 let, Praha

Hledali jsem rodinný vůz, který bych mohl používat i k podnikání. Nechtěli jsme se najednou vydat ze všech našich úspor a tak jsme uvažovali o úvěru, který se nám bohužel nezdál příliš výhodný. Nakonec jsme si zkusili vypočítat, na kolik by nás vyšel finanční leasing. Po vyhodnocení všech dalších souvislostí jsme se rozhodli pro nákup nového vozu formou finančního leasingu od leasingové společnosti Unicredit. Po 2 letech splácení vím, že jsme se rozhodli správně. Navíc po uplynutí leasingu auto odkoupíme za pouhou tisícovku a budeme jeho vlastníky.

rychlá půjčka do výplaty

Důležité kontakty

Sídlo firmy:

UniCredit Leasing CZ, a.s., Želetavská 1525/1, 140 10 Praha 4

Infolinka – zákaznické centrum: 844 113 355

Email: info@unicreditleasing.cz

Kontaktní online formulář: http://www.unicreditleasing.cz/kontakt#form

Webová adresa: http://www.unicreditleasing.cz/

Obchodní místa Unicredit leasingu

Unicredit leasing má obchodní místa v těchto městech:
Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice, Jihlava, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Hodonín, Zlín a Olomouc

Unicredit leasing shrnutí

Jak jste si mohli sami přečíst, leasingová společnost Unicredit leasing nabízí hned několik různých forem financování nákupu. A to nejenom automobilů, ale jakýchkoliv dalších movitých věcí. To přináší klientům mnoho výhod, jelikož si můžou porovnat jednotlivé kalkulace a pak se rozhodnout pro nejvýhodnější variantu. Jestliže jste i vy v podobné situaci, neváhejte a nechte si spočítat nabídku.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému