Via SMS půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Via SMS půjčka

V současnosti je na poli krátkodobých nebankovních půjček do výplaty přeplněno takovým způsobem, že když poskytovatel malých částek nenabídne něco zajímavého, velmi těžko zaujme nové klienty.

Asi proto se v nebankovním sektoru velmi dobře etablovala Viasms půjčka díky jednomu z parametrů, který u jiných srovnatelných produktů nenajdete. A o tom, že Via SMS půjčka má čím oslovit, by vás mohla přesvědčit následující recenze.

Jak vypadá Via SMS půjčka

Společnost Via SMS s.r.o pomocí stejnojmenného úvěru nabízí širokému spektru žadatelů částky od 50 do 12 000 Kč, přičemž jako noví klienti máte nárok nejvýše na 4500 Kč, ovšem tyto peníze získáte na 14 dní úplně zdarma bez poplatků.

V ostatních případech půjčku vrátíte v rozmezí od 1 do 30 dnů.

Pro koho je produkt určen

Pokud se vám nedostává pár stovek nebo tisícovek do výplaty, je Via SMS dobrou volbou. Vzhledem k minimálním nárokům poskytovatele dosáhne na úvěr prakticky každý žadatel, který ovšem nesmí být v prodlení s jakoukoliv jinou půjčkou.

Výhody půjčky Via SMS

Jak již bylo naznačeno, firma Via SMS se snažila svůj produkt odlišit, a proto jej vybavila nejen standardními, ale i neobvyklými parametry.

  • Netradiční výše úvěru. Věřitel umožňuje prostřednictvím úvěru Via SMS zapůjčení opravdu malých částek.

  • Rychlost. Společnost Via SMS disponuje účty u několika českých bank. Když se některý z nich shoduje s účtem vaším, získáte požadované peníze do 15 minut.

  • Dostupnost. Úvěr vyniká opravdu vysokou schvalovatelností.

  • Prodloužení splatnosti. Když víte, že půjčku nezaplatíte v dohodnutém termínu, máte možnost si za menší poplatek prodloužit splatnost o 7, 14 nebo 30 dní.

  • Z domova. Celý úvěr si vyřídíte v pohodě pomocí internetu a nezabere vám to více než pár minut.

  • 1. půjčka zdarma. 4 500 Kč není zanedbatelná částka a jako noví klienti firmy Via SMS ji dostanete na 14 dní zdarma bez poplatků. Tato transakce vás k ničemu nezavazuje, pouze si zdarma otestujete kvalitu poskytovaných služeb.

Nevýhody úvěru

Pokud budete mít zájem požádat společnost Via SMS o opakovanou půjčku větší než 4999 Kč, musíte podle zákona o spotřebitelských úvěrech počítat s podepisováním smlouvy.

A ačkoliv to na svých internetových stránkách firma neuvádí, tak její zaměstnanci nahlíží do registrů dlužníků. Jakmile ale zjistí, že i přes záznam máte své dluhy řádně splaceny, úvěr vám schválí.

Jak o půjčku požádat

Když se rozhodnete využít Via SMS půjčku, otevřete si firemní internetové stránky a na kalkulátoru zvolte výši a splatnost úvěru. Potom vyplňte krátkou žádost a odešlete ji. Obratem vám na mobilní telefon dorazí SMS zpráva s unikátním kódem, který zadáte do svého profilu. Jakmile poukážete z vašeho účtu ověřovací poplatek ve výši 1 Kč, firma okamžitě odesílá peníze.

U opakovaných žádostí stačí jen poslat SMS nebo v profilu kliknout na políčko označené získáním půjčky. Ihned poté se pomocí zprávy nebo e-mailu dozvíte o schválení půjčky a požadovaná částka vám přijde na účet.

Co je nutné vyřízení úvěru

Abyste byli při vyjednání Via SMS půjčky úspěšní, musíte být ve věku od 20 do 65 let a vlastnit české státní občanství, bankovní účet a mobilní telefon. U podepisování smlouvy k vyššímu úvěru se prokazujete platným OP.

Via SMS s.r.o.

Poskytovatelem Via SMS půjčky je česká firma sídlící v Praze, která se na nebankovním trhu pohybuje od začátku roku 2011. Společnost je součástí nadnárodní finanční skupiny poskytující úvěrové služby v Polsku, Španělsku, Litvě, Švédsku a Lotyšsku.

Zkušenosti s úvěrem Via SMS

Jelikož se jedná o zkušeného věřitele s mnoha tisíci poskytnutými půjčkami, lze bez problémů dohledat velké množství, ve valné většině kladných referencí od zákazníků.

„ Poskytovatel Via SMS mi úvěr umožnil, ačkoliv u jiných, prý benevolentnějších firem jsem neuspěl. Takže jsem nakonec rád, že to tak dopadlo. A ještě mě poplatky vyšly na méně než kolik bych zaplatil u dříve zamýšlených společností. Jsem spokojen.“ (Josef Kočár)

„ Požadovaný obnos jsem neobdržela do inzerovaných 15 minut, ale až další den. Ale jinak je Via SMS úplně v pohodě.“ (paja.pavlina)

„ Via SMS má velmi solidní podmínky a vyhovovalo mi postupné navyšování limitu. Půjčku jsem doporučil a potěšilo mě získání příjemného bonusu. Celkově si myslím, že Via SMS patří mezi hodně dobré nebankovní úvěry.“ (Patrik Z., Olomouc)

„ Půjčku musím doporučit, jako první jsem oslovila společnost Via SMS a hned jsem dostala peníze.“ (Anna)

Velmi spolehlivá půjčka Viasms nabízí peníze všem

Firma Via SMS s.r.o. není žádným elévem na finančním trhu a jakmile potřebujete částku od pár korun do 12 000 Kč, můžete ji mít velmi rychle a s velikou jistotou na svém účtu, protože Viasms půjčka poskytne peníze prakticky všem.

A vzhledem k tomu, že firma je členem české Asociace poskytovatelů nebankovních půjček snažící se zkultivovat a zprůhlednit trh s nebankovními úvěry, tak její spolehlivý produkt je doprovázen férovým jednáním.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému