Tesco půjčka : recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Tesco půjčka recenze, zkušenosti a diskuze

Společnost Tesco je všeobecně známá tím, že provozuje nejen v České republice síť hypermarketů a supermarketů. Proto si většina lidí v souvislosti s Tescem vybaví pulty se zbožím, pokladny a především pohodlné nákupy. A aby byly ještě pohodlnější a bezproblémové, začala firma Tesco nabízet i velmi zajímavé finanční služby a především úvěry.

A tak se Tesco půjčka zařadila mezi oblíbené produkty, protože díky ní získáváte nejenom vysoké částky peněz, ale i příjemné doplňkové služby.

Co nabízí Tesco půjčka

Pokud byste si úvěr od obchodního řetězce Tesco sjednávali po internetu, můžete obdržet částku od 20 000 do 150 000 Kč při ročním úroku od 8,8% a s dobou splatnosti od 1 až do 7 let. Ale když půjdete nakupovat do hypermarketu a navštívíte stánek Finančních služeb Tesco, bude vám se stejnou splatností nabídnuto až 500 000 Kč.

Kdo může využít úvěru firmy Tesco

Nejprve je nutné upozornit, že půjčka Tesco je vhodná pro ty žadatele, kteří potřebují větší obnos peněz. Jinak se o úvěr může zajímat kdokoliv, kdo má čistou platební historii a může do žádosti vepsat alespoň nějaký příjem, na který se ale zaměstnanci společnosti dotazují ve výjimečných případech a ještě po předchozím upozornění.

Výhody produktu

Společnost Tesco vědoma si určité výjimečnosti své půjčky na poli nebankovních produktů ji vybavila velmi zajímavými parametry a doplňkovými službami.

  • Vysoká částka. Firma nabízí na nebankovní sektor neobvykle veliké částky peněz.

  • Žádný ručitel. K podpisu smlouvy nemusí být přizvána třetí osoba.

  • Bez účelu. I když budete žádat o nejvyšší úvěr, nikdo se nebude zajímat o způsob jeho využití.

  • Výplata v hotovosti. Pokud si o úvěr požádáte přes internet online, společnost Tesco vám jej může vyplatit buď složenkou nebo v hotovosti na poště.

  • Bez poplatků. Ani korunu nezaplatíte za vyřízení půjčky, za její vedení a předčasné splacení.

  • Úroky zpět. Budete-li řádně splácet, dočkáte se navrácení poloviny vámi zaplacených úroků.

  • Odložení splátek. Pokud si za malý poplatek vyjednáte u smlouvy doplňkovou službu, můžete si až 4× odložit splátku.

  • Změna výše splátek. U podpisu smlouvy si můžete aktivovat službu, pomocí které lze v budoucnu upravovat výši splátek podle vaší momentální situace.

  • Pojištění. Firma umožňuje za poplatek sjednání pojistky úvěru pro případně nenadálé situace.

Nevýhody půjčky Tesco

Je dost těžké nacházet negativa na produktu, který vznikl ve spolupráci s vysoce renomovanou firmou Home Credit. A tak pro někoho může být nevýhodou, že společnost Tesco nahlíží do registru dlužníků a tím pádem se úvěr neschválí každému žadateli.

Co je vyžadováno ke sjednání úvěru

Firma Tesco neklade na žadatele žádné vysoké nároky – musíte být plnoletí vlastníci 2 průkazů totožnosti, bankovního účtu a nějakého zdroje příjmu.

Další produkty společnosti

Kromě půjčky si můžete vyjednat i kreditní kartu, konsolidaci úvěrů a nákup na splátky.

Kreditní karta Tesco

Díky Clubcard kartě Premium Tesco máte každý měsíc k dispozici peníze do dohodnuté výše, a když je vrátíte do 51 dní zpět, nezaplatíte za půjčení ani korunu. Taktéž si můžete bezplatně převádět libovolné částky z kreditní karty na váš bankovní účet, přičemž převedené peníze jsou výhodněji úročeny.

Sloučení úvěrů

Firma Tesco umožňuje konsolidaci nevýhodných úvěrů až do výše 500 000 Kč.

Splátkový prodej

Jakmile získáte kreditní kartu Clubcard, můžete v hypermarketech a benzínových stanicích Tesco provést první nákup na splátky od 3000 Kč do jakékoliv výše s 0% úrokem.

Jak o úvěr Tesco požádat

Pokud vás půjčka firmy Tesco oslovila, tak vede několik cest k jejímu získání. Buď navštívíte Tesco Finanční služby v nějakém hypermarketu a tam dojde ke sjednání úvěru. Nebo zavoláte linku operátora a vše bude vyřízeno během rozhovoru. Také můžete zanechat vzkaz přímo na stránkách společnosti a finanční specialista vám zavolá zpět. Poslední možnost spočívá ve vyplnění a zaslání kontaktního formuláře ze stránek Finančních služeb Tesco.

Ihned po kontaktu se zaměstnancem firmy dojde ke schválení žádosti a k dohodě o způsobu podpisu smlouvy. Jakmile se tak stane, budou vám doručeny peníze na poštu nebo poslány na účet.

Zkušenosti s půjčkou Tesco

Vzrůstající obliba finančních produktů obchodního řetězce Tesco hovoří za vše a podle toho také vypadají reakce ve valné většině spokojených klientů.

„ Tesco navštěvuji prakticky denně, a proto jsem při úvahách nad způsoby získání potřebných peněz zvolila jejich úvěr. A nemohu o půjčce říci nic špatného, je vcelku výhodná, úrok není nijak vysoký a roste mi počet věrnostních bodů na kartě. Takže mohu zkonstatovat, že Tesco půjčka splnila očekávání.“ (Marika S., 23 let, Benátky nad Jizerou)

„ I přes to, že do Tesca chodím, o jejich půjčkách jsem donedávna nevěděl. Jednou se mi ale nedostávalo peněz a zavítal jsem do stánku, kde se nabízel úvěr Tesco. Jeho podmínky mi nepřipadaly přehnané, takže jej už čtvrt roku splácím a nevyskytl se žádný problém. Pokud někdo potřebuje větší obnos, půjčka Tesco není vůbec špatná volba.“ (Patrik S., Choceň)

„ Do Tesca chodím hodně časo, a proto jejich půjčka byla hned po ruce. Vše jsem si sjednal hned u nákupu a nakonec mě potěšila i rozumná úroková sazba. Půjčka od Tesca patří mezi nejlepší produkty svého druhu a nemám důvod, proč ji nedoporučit dalším žadatelům.“ (Tibor K., Znojmo)

Půjčka Tesco pohodlně zajistí vysoké částky

Relativně nová půjčka Tesco se stává díky svým zajímavým podmínkám stále známějším a oblíbenějším finančním produktem. Vy totiž díky ní máte možnost získat až 500 00 Kč do 24 hodin od podání žádosti a celý jednoduchý schvalovací proces proběhne rychle a diskrétně.

Peníze z půjčky Tesco pak můžete použít na cokoliv a nemusí se zrovna jednat o naplnění nákupního košíku.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému