Půjčka Aasa – recenze, zkušenosti a diskuze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Aasa půjčka recenze, zkušenosti a diskuze

Když potřebujete pomocí úvěru sehnat několik tisíc korun na splátky, velmi těžko vám v jakékoliv bance toto přání splní. Ale pokud svou pozornost obrátíte na nebankovní sektor, s velikou pravděpodobností kýžený finanční produkt naleznete.

Stačí jen chvilku pátrat a brzy narazíte na půjčku Aasa, která by vám svými parametry mohla vyhovovat. A jelikož se jedná o zajímavý finanční produkt, podívejme se na něj trochu podrobněji.

Charakteristika půjčky

Pomocí půjčky Aasa si můžete přijít na 5000 až 20 000 Kč, které vrátíte v intervalu od 6 do 12 měsíců. Vzhledem k tomu, že daný úvěr je poskytován jako spotřebitelský, musí každý klient podle zákona podepisovat smlouvu, která je ovšem velmi jednoduchá.

Komu je úvěr určen

Předem je třeba upozornit, že společnost Assa Czech a.s coby poskytovatel úvěru sází jednoznačně na etiku úvěrování. Z toho důvodu přistupuje ke každému klientovi individuálně a při nesplnění některých podmínek úvěr neschválí.

Pokud máte o půjčku Aasa zájem, musíte být občanem České republiky ve věku nad 20 let. Počítejte s tím, že zaměstnanci společnosti Aasa Czech vyžadují alespoň nějaký příjem, který může být i na dobu určitou. Současně nahlížejí do registru dlužníků Solus, s čímž souvisí i povinnost žadatele nebýt v exekuci. Ale pozor! Máte-li zaplacené veškeré své dluhy a přesto jste vedeni v registru dlužníků, může vám být půjčka bez problémů schválena.

Pokud se snad někomu zdají být podmínky věřitele přísné, měl by si uvědomit, že tímto způsobem firma Aasa Czech chrání nejen své zapůjčené prostředky, ale také klienty před případným nezodpovědným zadlužováním.

Výhody produktu

Úvěrová společnost Aasa Czech se rozhodla pomocí svého produktu konkurovat bankám a také proto jej vybavila příjemnými výhodami, které potěší každého žadatele.

  • Nízký úrok. Bezkonkurenčně nejnižší roční úroková sazba 19% dělá produkt plně srovnatelný s úvěry bankovních domů.

  • Bez účelu. Nikdo se nebude zabývat tím, co uděláte s obdrženými penězi.

  • Online. Půjčku Aasa si můžete kompletně sjednat bez opuštění pohodlí domova, neboť smlouvu k podpisu vám doveze kurýr firmy.

  • Transparentnost. Celý schvalovací proces je jednoduchý a průhledný, smlouva srozumitelná a všeobecné obchodní podmínky společnost zveřejnila na svém webu.

  • Diskrétnost. Firma Aasa Czech nevytváří žádný záznam o klientech, kteří si vyjednali půjčku. Proto o vašich aktivitách nebude nikdo vědět.

  • Předčasné splacení bez poplatku. Pokud se rozhodnete částečně nebo úplně splatit úvěr před termínem, nezaplatíte za tuto transakci ani korunu.

Nevýhody půjčky

Jakmile budete žádat společnost Aasa Czech o úvěr, počítejte s jednorázovým poplatkem 1900 Kč. A po celou dobu splácení vám bude účtován administrativní poplatek ve výši 225 Kč. I přes tyto platby zůstává půjčka velice levným finančním produktem.

Schvalovací proces

Když se rozhodnete požádat firmu Aasa Czech o úvěr, vyplňte nejprve kontaktní formulář na jejich stránkách a odešlete jej. O jeho přijetí budete vyrozuměni e-mailem nebo telefonicky. Jakmile zaměstnanci vaši žádost vyhodnotí, budou vás ihned informovat o výsledku. Ještě před podpisem smlouvy obdržíte na e-mail její návrh společně s podmínkami úvěru a splátkovým kalendářem, abyste si mohli vše v klidu prostudovat.

Jakmile shledáte zaslanou dokumentaci v pořádku, kurýr vám doveze smlouvu k podpisu a současně doručí do firmy kopii vašeho dokladu totožnosti. Po překontrolování všech dokumentů vám budou peníze převedeny na účet.

Nutné podmínky k žádosti o úvěr

Společnost Aasa Czech požaduje věk od 20 do 60 let, zdroj příjmu, čistou platební historii, trvalý pobyt na území ČR a vlastní bankovní účet.

Poskytovatel úvěru

Firma Aasa Czech a.s. patří do skupiny Aasa Global Oü se sídlem v Estonsku, ovšem úspěšně poskytuje své služby i ve Skandinávii, v Pobaltí a na Slovensku. V České republice podniká v souladu s platnými zákony a je řádně zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze.

Společnost se na českém trhu prezentuje coby moderní poskytovatel cenově dostupných a spolehlivých spotřebitelských úvěrů, které jsou určeny především pro zodpovědné klienty preferující bezpečné finanční služby.

V případě řádného splácení půjčky se nikdy nestane, že by společnost Aasa Czech sdílela jakékoliv údaje s některou s bank nebo s jinou finanční institucí.

Zkušenosti s úvěrem Aasa

Z nezávislých recenzí dohledaných na internetu je jasné, že půjčka je hodnocena velice kladně především díky nízkému úroku, přístupu zaměstnanců firmy a určité přísnosti v posuzování žádostí, což je mnoha klienty spíše považováno za plus.

„ Jednání s firmou proběhlo podle mých představ. Ve čtvrtek jsem o půjčku požádal, v pátek mi kurýr doručil smlouvu a v úterý mi dorazily peníze. Vše proběhlo jak mělo a ještě tak malý úrok.“ (Michal Šebek)

„ Moje kamarádka mi firmu Aasa doporučila, a tak jsem jiné nabídky nehledala. Musím pochválit nejen příjemnou komunikaci se zaměstnanci společnosti, ale i rychlé jednání. Úvěr mi po všech stránkách vyhovuje a nemohu jinak než jej doporučit těm, co hledají spolehlivou nebankovní půjčku.“ (Marta B. 51 let, Jeseník)

„Výborné jednání na úrovni, rychlé schválení 20 000 Kč proběhlo z domova a přeplatím něco přes 6 000 Kč, což je skvělé!“ (Petra Pavlíková)

Půjčka Aasa je výhodná alternativa k bankovním produktům

Možná že půjčka Aasa není příliš známá, ale pokud se pro ni rozhodnete, získáte klasický spotřebitelský úvěr s poměrně zajímavými parametry, nízkou úrokovou sazbou po celou dobu splácení a navíc počítejte i s férovým jednáním ze strany poskytovatele.

A věřte tomu, že půjčka rozhodně není žádným podvodem, protože co společnost Aasa Czech slíbí, to také dodrží a peníze opravdu vyplácí.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!
Půjčka bez doložení příjmuOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému