Půjčky Topfinanc

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčky Topfinanc
Půjčka bez doložení příjmu online

Na poli nebankovních půjček se v dnešní době objevuje tak široké spektrum nabídek, že každý žadatel si najde to, co potřebuje. A poskytovatelé úvěrových služeb se snaží klientům stále více vycházet vstříc, a proto se u mnoha půjček nekontrolují registry dlužníků, nepožaduje potvrzení o příjmu nebo se úplně odbourá administrativa. V jiných případech zase obdržíte hotovost na ruku nebo si pro peníze zajdete na poštu.

Určitým problémem se ale stává schvalovatelnost nebankovních produktů, protože poskytovatelé se snaží omezovat rizika a chránit své prostředky. Z toho důvodu ani v nebankovním sektoru není automaticky schválená každá půjčka.

Jenže někdy prostě potřebujete určitou částku peněz a případné zamítnutí rychlé půjčky by se rovnalo pohromě. Aby nemuselo dojít na nějaké katastrofické scénáře, jsou k dispozici půjčky topfinanac, které se pyšní neobvykle vysokou schvalovatelností. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Jak funguje systém Topfinanc

Půjčky Topfinanc vznikly primárně z důvodu poskytovat úvěry s vysokou dostupností a co nejširšímu spektru klientů. Proto byl zřízen důmyslný zprostředkovatelský systém, který je z jedné strany přístupný každému žadateli a na straně druhé spolupracuje s několika renomovanými poskytovateli úvěrů.

Vy si jen vyberete požadovanou částku a odešlete vyplněný úvěrový formulář. Následně budete kontaktováni firmou, která vám vyjde vstříc a úvěr si bez problémů sjednáte. Díky tomuto systému se s velikou jistotou dostanete k požadované částce a věřitel již dopředu bude vědět, komu poskytuje své služby.

Co nabízejí půjčky Topfinanc

Nejprve je třeba podotknout, že půjčky Topfinac se opravdu snaží uspokojit každého žadatele s tím, že všichni si najdou právě ten úvěr, který potřebují. Proto si můžete vybrat ze tří hlavních druhů půjček, pomocí kterých obdržíte částky od 1000 do 300 000 Kč. Vzhledem k tomu, že každá z půjček Topfinanc má trochu odlišná specifika, rozebereme si je pěkně popořádku.

Malá půjčka

Tento produkt Topfinac je charakterizován jako krátkodobá půjčka před výplatou od 1000 do 5000 Kč. Při žádosti o Malou půjčku budete napojeni na jednu ze spolupracujících firem, kterými jsou Zaplo, CreditOn a Tommy Stachi.

Výhody Malé půjčky

 • Vysoká dostupnost. O úvěr si můžete požádat i bez udání výše příjmů nebo se škraloupem v platební historii. Podle zadaných kritérií vám bude nalezen příslušný poskytovatel.
 • Rychlost. Požadované peníze obdržíte do 30 minut na svůj účet.
 • Transparentnost. U sjednávání této půjčky vás nečeká žádný schvalovací proces.
 • Bez papírování. Ani u jednoho spolupracujícího poskytovatele se nesetkáte se zbytečnou administrativou

Jak Malou půjčku získat

Celý postup je velmi jednoduchý. Po odeslání vyplněné žádosti vám zavolá operátor firmy a s ním se domluvíte na podmínkách úvěru. Ihned po schválení máte peníze na vašem účtu.

Co je potřebné k získání produktu

Mezi základní požadavky patří platný OP, bankovní účet, mobilní telefon a plnoletost. Někteří poskytovatelé mohou tento výčet rozšířit, ale to už je věcí dohody.

Půjčka pro zaměstnance

Pokud se k vám jinde otočili zády, zde máte velikou šanci s úvěrem uspět. Topfinanc nabízí půjčku do 25 000 Kč s penězi v hotovosti nebo neúčelový úvěr s limitem 80 000 Kč splatný do 48 měsíců.

Výhody produktu

 • Online. Celý úvěr si sjednáte v pohodlí svého domova.
 • Bez účelu. Nikdo se nebude zajímat o to, co uděláte se získaným obnosem.
 • Splacení zdarma. Když se rozhodnete celou půjčku splatit předčasně, nedočkáte se žádné sankce ze strany poskytovatele.
 • Rychlost. I u nejvyššího úvěru dostanete peníze na účet do 24 hodin.
 • Bez registrů. Nikdo nebude kontrolovat, zda máte čistou platební historii.

Postup schválení úvěru: Půjčky Topfinanc

Nejprve vyplníte žádost na stránkách Topfinanc. Obratem vám zavolá operátor, se kterým se dohodnete na nabídce již předschválených půjček. Po podpisu smlouvy vám budou peníze zaslány na účet nebo vyplaceny u vás doma.

Požadované dokumenty

Počítejte s tím, že kromě nutné věkové hranice do 65 let budete dokladovat své příjmy a nesmíte být ve zkušební době.

Půjčka pro podnikatele

Systém Topfinanc nabízí podnikatelům neúčelový úvěr od 10 000 do 50 000 Kč a účelový začínající na 30 000 a s limitem 300 000 Kč. Účelový úvěr se splácí v intervalu od 1 do 48 měsíců a můžete jej využít na financování strojů, zařízení a vybavení nutného k podnikání.

Přednosti produktu

 • Online. Oba úvěry si vyřídíte, aniž byste byli nuceni opustit svůj příbytek.
 • Dostupnost. Jakmile předložíte požadované dokumenty, máloco zabrání tomu, abyste půjčku získali.

Schvalovací proces

Oba produkty si vyjednáte stejným způsobem. Jakmile odešlete vyplněnou žádost, kterou najdete na webu Topfinac, zavolá vám operátor, se kterým si dohodnete vše podstatné.

Dokumentace k úvěru pro podnikatele

Ke schvalovacímu procesu si připravte 2 platné průkazy totožnosti, daňová přiznání za poslední rok, faktury a bankovní výpisy z posledních dvou měsíců a živnostenské oprávnění.

Nevýhody půjček Topfinanc

Velmi těžko se hledají nedokonalosti na produktu, který je k dispozici prakticky všem. Ale je pravdou, že u podnikatelských úvěrů se určitým negativem jeví až moc důkladné prokazování žadatelů.

Zkušenosti s produkty: Půjčky Topfinanc

Jelikož Topfinnc je pouze systém zprostředkující půjčky podle možností žadatele, asi se nenajde záporná recenze, protože každý dostane jen to, co chce.

„ Malou půjčku jsem několikrát využila. Během chvilky mi přišly peníze bez dokladování.“ (Lucie O., Teplice)

„ Potřeboval jsem několik desítek tisíc jako investici do podnikání. O Topfinanc jsem vůbec nevěděl, ale poradila mi známá. Úvěr byl vyřízen rychle a bez problémů.“ (M. Blažek, Pardubice)

Půjčky topfinanc mají 98% dostupnost

V kterémkoliv koutu České republiky si můžete zažádat o půjčky topfinac a s velikou jistotou se dočkáte peněz.

Systém Topfinanc nasměruje vaši žádost na patřičného poskytovatele, se kterým se na úvěru dohodnete. Široká škála půjček, které Topfinanc nabízí, se co do poskytnutých částek peněz přibližuje těm bankovním, ovšem v jednoduchosti a pružnosti je předčí.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému