EraSvět internetové bankovnictví Poštovní spořitelny

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
EraSvět internetové bankovnictví
Půjčka bez doložení příjmu online

Naštěstí jsou dávno pryč doby, kdy se postávalo v dlouhých frontách u přepážek v bance a čekalo se na provedení jediné transakce. Dnes můžete své finance ovládat pěkně pohodlně z domova pomocí počítače nebo smartphonu. Stačí si nechat zřídit internetové bankovnictví a máte vše pod kontrolou.

Když jste v situaci, že přemýšlíte nad nabídkami peněžních ústavů a současně si chcete co nejvíce ulehčit práci s penězi, je pro vás připraven EraSvět internetové bankovnictví Poštovní spořitelny, které se nazývá Erasvět nebo Era Portál. Prostřednictvím něj banka poskytuje komplexní finanční, zprostředkovatelské a poradenské služby.

Nutné kroky k založení internetového bankovnictví EraSvět

Prvotní podmínkou pro získání internetbankingu Era Portál je vlastnit účet u Poštovní spořitelny. Potom už jen zavoláte na Call centrum nebo navštívíte pobočku Poštovní spořitelny a požádáte o internetové bankovnictví. Jakmile vám bude umožněno užívání služby, obdržíte oznamovací e-mail a poštou smlouvu s uživatelským číslem a PINEM.

Aby internetové bankovnictví dobře fungovalo, je nutné používat kompatibilní operační systém a prohlížeč. Novější počítače by neměly vykazovat žádný problém, ale vzhledem k tomu, že Microsoft již nepodporuje stále hodně rozšířený operační systém Windows XP, tak s ním by potíže nastat mohly.

rychlá půjčka bez registru

Co umí internetové bankovnictví Poštovní spořitelny

Díky internetovému bankovnictví Era Portál máte k dispozici vše, co je možné od takové služby očekávat. Můžete provádět domácí a zahraniční platby, kontrolovat pohyb financí pomocí výpisů, zadávat trvalé platby, inkaso, SIPO atd.

Jenže pomocí internetového bankovnictví Era Portál si dokážete sjednat valnou většinu finančních produktů Poštovní spořitelny, aniž byste museli dojít na pobočku. Stačí zasednout k počítači, otevřít internetové bankovnictví a produkt objednat online. Smlouvy pak obdržíte v elektronické podobě, vytištěné je podepíšete, oskenujete a pošlete zpět.

Sledování plateb

Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny umožňuje kromě provádění různých peněžních transakcí i sledování výdajů domácnosti v sekci nazvané Era osobní finance. Díky této chytré aplikaci získáte názorný grafický přehled o tom, kolik utrácíte a za co. A současně vám bude navrhnut finanční plán včetně limitů pro auto, domácnost, potraviny, kulturu atd.

rychlá půjčka bez dokládání příjmu

První přihlášení do Era Světa

Dá se říci, že všeobecně panují obavy ze složitosti prvního přihlášení do internetbankikgu. Jenže v případě Poštovní spořitelny je mít nemusíte, protože celý postup je velmi jednoduchý.

Přihlašovací stránka internetového bankovnictví vyžaduje osmimístné uživatelské číslo a jako vstupní heslo poslouží PIN. Obojí je součástí smlouvy zaslané ke zřízení služby.

Do kontaktního formuláře uveďte veškeré přihlašovací údaje včetně vašeho e-mailu. Když totiž zapomenete heslo, tak pomocí kódu poslaného na e-mail si navolíte nové. Vymýšlení hesla pro přihlášení věnujte zvýšenou pozornost. Pokud totiž nebude splňovat nároky na bezpečnost, aplikace Era vás nepustí dál.

Jakmile máte vše hotovo, obdržíte potvrzení na mobil a můžete začít plně využívat internetové bankovnictví Poštovní spořitelny.

Po přihlášení: EraSvět internetové bankovnictví

Určitě není od věci si z hlediska bezpečnosti ihned po přihlášení do internetbankingu upravit limity, které jsou zbytečně veliké. Především se soustřeďte na platební karty, protože ty bývají nejčastěji zneužívány.

Doporučuje se na kartách vypínat platby přes internet a aktivovat je v okamžiku placení za objednávku.

Internetbanking neplatíte, transakce na účtu ano

Zřízení internetového bankovnictví Poštovní spořitelny je zdarma a taktéž jeho využívání.

Pokud si ale myslíte, že v pohodlí domova budete vykonávat klasické finanční operace jako například příkaz k úhradě, inkaso, trvalé platby, SIPO atd. úplně zdarma, tak jste na velikém omylu. Internetbanking je vždy napojen na některý účet a tam za provedené transakce naskakují poplatky podle sazebníku.

Výhody: EraSvět internetové bankovnictví

  • Služba zdarma. Za zřízení a vedení internetového bankovnictví nezaplatíte ani korunu.
  • Využití kdykoliv. Při používání internetbankingu nejste omezeni dnem ani dobou, stačí jen počítač a internet.
  • Úspora času a peněz. Veškeré operace si provedete z domova a nikam nechodíte. A online poplatky jsou nižší než ty klasické v bance.
  • Jednoduchost. Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny je oblíbené právě díky názornému a bezpečnému ovládání.

půjčka pro nezaměstnané

Nevýhody: EraSvět internetové bankovnictví

Většina technických vymožeností nefunguje, pokud nepracuje jedna z jejích základních částí. V případě internetbankingu stačí výpadek internetu.

Internetové bankovnictví poštovní spořitelny je bezpečné a jednoduché

Největší banka na našem území Poštovní spořitelna se může pyšnit velmi širokým portfoliem služeb sjednocených pod značku Era. O postavení banky nejlépe vypovídají nejen 2 000 000 spokojených klientů, ale i nejhustší síť poboček.

Pokud tedy uvažujete o bance, která je vstřícná vůči klientům a jejíž služby využijete na mnoha otevřených poštách i v neděli, zkuste navštívit Poštovní spořitelnu. K účtu získáte i internetové bankovnictví poštovní spořitelny, což vám umožní neběhat s každou platbou na pobočku a řídit si své finance z domova.

Pomocí intuitivního a bezpečného internetbankingu nazvaného Era Portál či Erasvět si můžete jednoduše plánovat a provádět veškeré finanční transakce a ještě ušetříte nemalé peníze.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému