Nebankovní americká hypotéka bez podvodu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Nebankovní americká hypotéka bez podvodu
Půjčka bez doložení příjmu online

Pokud uvažujete o novém bydlení nebo o nákladnější investici a na vašich účtech se neskrývají miliony, možná přemýšlíte o hypotéce.

Ve společnosti panuje všeobecný názor, že v dnešních ekonomických podmínkách lze jen těžko dosáhnout na hypoteční úvěr. Jenže ona to není úplně pravda.

Nejprve je třeba podotknout, že není hypotéka jako hypotéka, protože ta americká se od těch ostatních dost odlišuje. A chcete-li získat dostupný finanční produkt téměř bez omezení a s velmi rychlým nabytím peněz, tak dobrým řešením je nebankovní americká hypotéka bez podvodu.

rychlá půjčka do výplaty

Co v sobě skrývá americká hypotéka

Běžný hypoteční úvěr je vázaný na koupi či výstavbu nemovitosti. Oproti tomu u americké hypotéky nijak nedokladujete využití získaných finančních prostředků. Z toho vyplývá, že americká hypotéka je svým způsobem veliký spotřebitelský úvěr, ovšem s podstatně výhodnějším úrokem.

A tak si díky americké hypotéce můžete pořídit vysněné auto, po měsíci zakoupit moderní zařízení do bytu a nakonec odletět na dovolenou k moři.

U americké hypotéky taktéž ručíte nemovitostí, ale oproti té klasické vám nebankovní společnosti nenabídnou více než 70% z odhadní ceny zástavy. Důvod tohoto opatření je prostý – věřitelé se nějakým způsobem jistit musí, protože díky benevolentnějším podmínkám podstupují určité riziko.

Pro koho je nebankovní americká hypotéka určena

Počítejte s tím, že stačí malý záznam v registru dlužníků nebo momentální menší bonita a banky vaši žádost o americkou hypotéku zamítnou. To nebankovní společnosti bývají ke klientům přístupnější a netrvají na tak zevrubném prověřování. Ony sice také nenechávají registry dlužníků bez povšimnutí, ale některé záznamy v nich posuzují citlivěji než bankovní úředníci.

půjčka bez doložení příjmu

Jak nebankovní hypotéku hledat

Jak je již z názvu jasné, produkt je v nabídce nebankovních společností. Při pročítání nabídek buďte více než obezřetní. O vybraném poskytovateli si zkuste zjistit co nejvíce informací. Dobře si prohlédněte jeho internetové stránky a posuďte jejich úroveň. Solidní firma na nich bez problémů zveřejňuje veškeré kontakty.

Zadejte název společnosti do vyhledávače a pročtěte si veškeré záznamy v rejstřících. Zkuste nalézt objektivní recenze a někdy není od věci si projít diskusní fóra a internetová vlákna.

Pokud budete mít byť sebemenší pochyby, raději se poohlédněte po jiném věřiteli. Uvědomte si, že i když zastavením nemovitosti o nic nepřicházíte, měli byste dobře vědět, komu ji svěřujete.

Přednosti produktu

Nebankovní americká hypotéka je spojována s výhodami, které se u podobných úvěrů nevyskytují.

  • Dostupnost. Velmi těžko naleznete jinou hypotéku, u které nebude zkoumána vaše platební minulost. Navíc, mnohé nebankovní společnosti nepožadují doložení příjmů.
  • Rychlost. Všeobecně platí, že schvalování hypotečních úvěrů trvá velmi dlouho. U americké nebankovní hypotéky je tomu jinak. Peníze můžete obdržet do 24 hodin od podání žádosti.
  • Bez papírování. Rychlý schvalovací proces je doménou nebankovního sektoru. Nečekejte žádné shánění různých potvrzení, stačí jedna návštěva a za pár minut máte hypotéku schválenu.
  • Online. Nechcete-li putovat na pobočku poskytovatele, podejte si žádost přes internet, připravte potřebné doklady a zbytek dořešíte s kurýrem firmy u vás doma.
  • Bez účelu. Jak již bylo naznačeno, nikdo se nebude zabývat tím, jak využijete získaný finanční obnos.

půjčka na rekonstrukci domu

Schvalovací proces

Jakmile se dostanete do bodu, kdy jste zkontaktovali vybraného věřitele a máte nachystány potřebné dokumenty, můžete přejít ke schvalovacímu procesu.

Nikdo by vás neměl nutit okamžitě na místě podepsat smlouvu s obchodními podmínkami. Solidní instituce vám poskytne dostatečný čas na její prostudování v klidu domova. Případné nejasnosti prodiskutujte nejen s zástupcem firmy, ale klidně i s právníkem.

Prověřené společnosti

Najít spolehlivého poskytovatele nebankovní americké hypotéky nemusí být tak jednoduché, proto můžete zkusit obrátit svou pozornost na níže uvedené firmy.

Acema Credit

Pokud oslovíte s žádostí o hypotéku firmu Acema Credit, dočkáte se produktu od vítěze rozsáhlého testu nebankovních úvěrů, který pořádalo Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA.

Půjčit si můžete částku do 5 000 000 Kč a splácet ji budete až 20 let při nejnižším garantovaném úroku celého nebankovního sektoru. Nikdo po vás nebude požadovat příjem a firma nenahlíží do registrů dlužníků. Za hypotéku ručíte bytem, domem, pozemkem, nebytovým prostorem atd.

Jakmile vyplníte a odešlete formulář na stránkách firmy nebo zavoláte na bezplatnou linku, ozve se vám operátor kvůli domluvě na dalším postupu. Americkou hypotéku můžete mít předschálenu během několika minut a peníze na účtu do 24 hodin.

Chci získat půjčku

Vitacredit

Velice známý nebankovní poskytovatel vám nabízí oproti zástavě úvěr od 50 000 Kč splatný do 15 let při úroku od 9,9 % p.a.

Potřeby každého klienta jsou posuzovány individuálně a stačí, když vyplníte poptávkový formulář na stránkách společnosti. Poté bude žádost vyhodnocena a v následném telefonickém rozhovoru se dohodnete na dalším postupu.

K získání hypotéky budete kromě nemovitosti potřebovat věk 18 až 75 let, trvalé bydliště na území ČR a bankovní účet. Společnost nezajímají registry dlužníků ani váš příjem.

Chci získat půjčku

Zelená půjčka

Zajímavou americkou hypotéku naleznete u společnosti Zelená půjčka. Půjčit si můžete až 8 000 000 Kč při úroku od 7,0% p.a. a vše splatíte do 20 let.

K hypotéce se dostanete jednoduše prostřednictvím online žádosti na stránkách společnosti. Vše ostatní již zařídí zaměstnanci firmy.

Vy si připravte pouze výpis z katastru a fotografie nemovitosti. Nečekejte žádný složitý schvalovací proces, firma nepožaduje potvrzení o příjmu a nemusíte mít úplně čistou platební minulost.

Nebankovní americká hypotéka bez podvodu konkuruje bankám

S nemovitostí není problém nalézt věřitele, který vám poskytne výhodný hypoteční úvěr. Nebankovní americká hypotéka bez podvodu je velmi zajímavým produktem, pouze není od věci si co nejvíce prověřit firmu, které svou nemovitost poskytnete.

Bez obav můžete oslovit společnosti Acema Credit, Vitacredit a Zelená půjčka, u kterých se dočkáte nejen spolehlivých amerických hypoték, ale i doplňkových služeb na vysoké úrovni.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému