Credit Limit půjčka recenze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Credit Limit půjčka
Půjčka bez doložení příjmu online

V naší recenzi Credit Limit online půjčky se dozvíte, proč je tento finanční produkt zajímavý. Zaměřili jsme se ovšem i na rizika, na které by si měl dát každý zájemce o půjčku pozor. V neposlední řadě vám prozradíme zkušenosti klientů a co vám může přinést nezaplacení dluhu.

Kdo půjčku Credit Limit poskytuje

Půjčku nabízí společnost Ferratum Bank p.l.c. se sídlem na Maltě, která je součástí mezinárodního holdingu Ferratum Group. Holding Ferratum Group působí v současné době ve 20 zemích po celém světě. Specializuje se na krátkodobé finanční produkty. To potvrzuje i fakt, že začal jako první společnost v Evropě poskytovat v roce 2005 mikropůjčky.

Čím půjčka Credit Limit zaujme

  1. Jedná se o zajímavou nabídku půjčky před výplatou, která má mnoho znaků kontokorentního účtu, jenž obvykle poskytují banky. Jinými slovy, v rámci stanoveného rámce čerpání, lze opakovaně finanční prostředky vybírat a splácet. Tím se zájemce o půjčku zbaví stresu z vyřizování nových žádostí o půjčku, pokud je potřebuje. U Credit Limit prostě obdrží možnost finanční rezervy. Jak často ji bude čerpat, záleží pouze na něm.
  2. Mezi výhodami půjčky nelze přehlédnout ani proklientský přístup v oblasti vyhodnocování žádostí o půjčku. Tato služba je poskytována velmi rychle a v online nonstop režimu!
  3. Žadatel o půjčku, pokud mu bude žádost schválena, získá úvěrový rámec až do 25 000 Kč. To rozhodně není málo, neboť mnoho poskytovatelů malých půjček nabízí výrazně menší hodnoty.

Chci získat půjčku

Na co je potřeba si dát u Credit Limit pozor

  1. Ačkoliv je tato flexibilní půjčka velmi lákavá, měli by si zájemci dát pozor na výši úrokové sazby a poplatky. Podmínky Credit Limit uvádějí, že je nutné zaplatit poplatek ve výši 12,5 % z každé vybrané částky. Dále je účtován úrok ve výši 0,2833 % denně. Proto by si měl každý zájemce o půjčku Credit Limit porovnat její nabídku s konkurencí a podle toho se rozhodnout.
  2. Poskytovatel rychlé půjčky uvádí, že termín splatnosti půjčky je v podstatě neomezený. Ovšem současně je jednou z podmínek minimální měsíční splátka. Z toho důvodu nelze počítat s tím, že dlužník nemusí celé měsíce nic platit. I v tomto případě musí být schopen pravidelně posílat věřiteli určitou částku. Navíc je nutno myslet i na to, že jednou bude nutné splatit celou půjčku!

Zkušenosti klientů

Josef, 53 let, České Budějovice

Oceňuji, že je možné o půjčku požádat v podstatě kdykoliv. Hned jsem věděl, na čem jsem. Půjčku jsem získal a opakovaně ji využívám. To je ostatně další výhoda, že nemusím neustále řešit nějaké nové žádosti o půjčku.

Alena, 21 let, Brno

O půjčku Credit Limit jsem žádala již před půl rokem, ale neuspěla jsem. Důvodem bylo, že jsem v té době nedosáhla věku 21 let. Sice je tato informace uvedena v podmínkách půjčky do výplaty, ale přehlédla jsem to. Po nejbližších 21. narozeninách jsem podala žádost znovu a půjčka byla schválena. Její systém mi zcela vyhovuje, takže nemám připomínky.

Chci získat půjčku

Jak postupovat, když nezvládáte splácet

Každý člověk se může dostat do situace, kdy nebude moct svoje závazky splatit. V takovém případě je nutné nedělat „mrtvého brouka“! Naopak je vhodný aktivní přístup. Pokud se to stane i vám, neprodleně kontaktujte Ferratum Bank na telefonu 245 001 715. Pracovníci společnosti se s vámi pokusí najít vhodné řešení.

Zejména pro nespolupracující dlužníky může být nepříjemná výše sankcí za vymáhání dluhu. Za upomínku je účtován poplatek ve výši 10 % dluhu, nejméně však 250 Kč. Upomínky jsou posílány poměrně záhy, první 7 dnů po termínu splatnosti, další 14 dnů po splatnosti.

Dalším problémem může být předání vymáhání dluhu inkasní agentuře, která je za tuto činnost placena. To by mohlo zvýšit náklady související s dluhem. To samé platí o případné exekuci, pokud by situace došla tak daleko.

Rekapitulace půjčky Credit Limit

Kdo může požádat o půjčku

  • občan České republiky
  • věk 21 – 85 let

Co je k žádosti potřeba

  • internetové připojení
  • mobilní telefon
  • bankovní účet

Ostatní informace

Důležité kontakty

Sídlo firmy: Ferratum Bank p.l.c., Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, Sliema SLN, 1551, Malta

Zákaznická infolinka: 245 001 715

Email: info@ferratumbank.cz

Credit Limit půjčka recenze závěr

Nabídka této půjčky je určitě zajímavá, navíc patří mezi první vlaštovky svého druhu. Proto doufáme, že vám naše Credit Limit půjčka recenze pomohla k získání důležitých informací a při rozhodování. Případnou žádost o tuto půjčku můžete podat rovnou online zde.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému