Půjčka na směnku

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčka na směnku
Půjčka bez doložení příjmu online

Pokud o půjčce na směnku uvažujete, dostali jste se zřejmě do akutních ekonomických problémů. Případně teprve budete potřebovat peníze na něco, po čem toužíte nebo co je nutné. V každém případě byste si měli ujasnit, zda vám tento druh půjčení peněz vyhovuje. Zrovna tak byste měli vědět, jaké má zákonné náležitosti nebo jak probíhá.

Čím vás půjčka na směnku určitě zaujme

Rychlé půjčky na směnku mají svoje kouzlo, proto si na trhu s půjčkami stále udržují svoje místo. Proč jsou tak oblíbené:

 • Okamžité vystavení – obsah směnky je sice zákonem daný, ale je velmi jednoduchý. To ze směnky dělá snadno dosažitelný „papír“ při jakékoliv příležitosti. Navíc ji můžete napsat klidně na toaletní papír, pokud není nic jiného při ruce a přesto bude platit.
 • Jakákoliv forma výplaty – výplata peněz u půjčky na směnku většinou není nikterak omezována. Poskytovatelé finančních prostředků touto formou umožňují bankovní převod, složenku i peníze na ruku. V tomto směru jsou možnosti a nabídka výrazně vyšší, než u bank i nebankovních společností.
 • Různě vysoké půjčky půjčka na směnku je využívána pro různě vysoké objemy peněz. Můžete si tedy půjčit několik stovek, ale i miliónů českých korun.
 • Nepotřebujete dokládat příjmy – u půjčky na směnku vás většinou nebude nikdo obtěžovat tím, jestli jste zaměstnáni nebo nikoliv. Půjčku může dostat úplně každý, kdo o to projeví zájem.
 • Bez ručitele a bez zástavy nemovitosti – poskytnutí peněz na směnku není, až na výjimky, komplikováno potřebou záruk v jakékoliv formě. Zmíněnými výjimkami jsou vysoké půjčky, obvykle v řádu miliónů, někdy i sta tisíců.
 • Využití peněz je bez omezení – na směnku získáte bezúčelovou půjčku. Nikoho nebude zajímat, co s vypůjčenými penězi uděláte.

S čím musíte u půjčky na směnku počítat

Vedle zajímavých výhod pro příjemce online půjčky na směnku existují také jistá rizika, kterých rozhodně není málo.

 • Rychlé vymáhání dluhu půjčky na směnku vykazují jednu z nejrychlejších „schopností“, jak od dlužníků vymoci jejich závazek. Proto pokud hrozí, že byste nedokázali půjčku splatit, raději si na směnku vůbec nepůjčujte.
 • Bez nároku na prodloužení doby splatnosti – vlastník směnky vám nemusí nabídnout možnost prodloužení doby splatnosti. A hned nastává riziko uvedené v předchozím bodu. V tom je velký rozdíl proti ostatním půjčkám od bank a hlavně nebankovních společností. Ty totiž na odložení doby splatnosti téměř vždy vydělávají a za prodloužení si účtují poplatek. To ovšem nemusí být pro majitele směnky zajímavé.
 • Menší jistota férovosti úroků – v oblasti půjček na směnku se pohybuje mnoho soukromých osob, které chtějí na lidech s ekonomickými problémy rychle vydělat. Proto nelze vyloučit, že narazíte na úroky hraničí s lichvou.
 • Riziko podvodu – u soukromých nabídek na poskytnutí finančních prostředků na směnku je i zvýšené riziko podvodu. Za všechny příklady stačí uvést situaci, kdy směnka není dlužníkovi po zaplacení dluhu vrácena. Potom je po něm dluh vymáhán znovu.
 • Zákonem dané náležitosti – omezené právní znalosti většiny populace znamenají, že nemusí být směnka vyplněna správně. Z toho pak vyplynou různé problémy, i když většinou se v těchto případech dotýkají hlavně věřitele a otázky platnosti směnky.

Náležitosti směnky

Směnka musí vždy obsahovat označení, že jde o směnku. Tento fakt se musí vyskytnout i v textu směnky, pouze v názvu to nestačí.

Dále by měla směnka obsahovat:

 • slib zaplatit (u směnky vlastní)
 • příkaz k úhradě určité sumy (směnka cizí)
 • jméno člověka, který má zaplatit (u směnky cizí)
 • údaje o termínu a způsobu splatnosti
 • místo, kde ke splatnosti dojde
 • jméno komu má být zaplaceno
 • datum a místo vystavení směnky
 • podpis výstavce směnky (nemusí být notářsky ověřený, ale tento krok doporučujeme)

Směnku jde obohatit i o další údaje (úrok, měnová doložka apod.), vždy podle konkrétní situace.

Jak je možné půjčku na směnku získat?

Většina bank a nebankovních společností zaměřujících se na rychlé půjčky peníze na směnku neposkytuje. Z toho důvodu je nutné se podívat na různé druhy inzerce, kde se tento druh půjček nabízí. Inzeráty tohoto druhu se objevují v tisku i na internetu. Obvykle se jedná o soukromé osoby, s čímž souvisí výše popsané plusy i rizika.

Jak půjčka na směnku probíhá

Celý proces je snadný a rychlý. Zkontaktujete vybraného poskytovatele a dohodnete si podmínky. Potom mu předložíte 2 platné doklady totožnosti. Váš budoucí věřitel si pravděpodobně „proklepne“ vaši bonitu a následně vám předloží směnku. Tu si pořádně zkontrolujte a teprve následně ji podepište, pokud se vám nebude zdát problematická. Následně obdržíte peníze podle domluvy.

Vrácení peněz musíte provést v souladu s tím, jak je podepsána směnka. Nikdy si po zaplacení dluhu nezapomeňte vyžádat směnku zpět a ihned ji zničte. Určitě nespoléhejte na pofidérní tvrzení, že ji věřitel zničil, pokud jste u toho nebyli a nemohli si to ověřit.

Půjčka na směnku závěr

Půjčka na směnku vám může „vytrhnout trn z paty“ zejména tehdy, pokud vám jinde nechtějí půjčit. Ovšem není to zadarmo. Tato forma půjčení finančních prostředků má svoje rizika, na které je potřeba myslet. Jestliže s nimi nemáte problém, můžete půjčku získat velmi rychle. Před podpisem směnky si vždy ověřte, zda obsahuje to, na čem jste se s věřitelem dohodli a zda má zákonem předepsané náležitosti. Po vrácení dluhu nenechte směnku v rukách věřitele a zničte ji. Jinak by po vás mohl žádat dlužnou částku znovu!

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

14 responses on “Půjčka na směnku

 1. Miroslav

  Rychlá a nebankovní půjčka

  Využívám výhod jedné bezrizikové půjčky s nízkými úrokovými sazbami a výhodnými podmínkami poskytnutí, nabízím půjčky od 50 000 do 10 000 000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez zabavení vašeho movitého majetku. Splatnost půjčky lze nastavit na 360 měsíců. Kompletní informace o podmínkách. Platba celé půjčky do 24 hodin. Pro více informací mě prosím kontaktujte prostřednictvím mého e -mailu: bartosmiroslav10@gmail.com

 2. Miroslav

  Hledáte seriózní půjčku

  Hledáte podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto, studentskou půjčku, konsolidační půjčku, nezajištěnou půjčku, rizikový kapitál atd. Byla vám odmítnuta půjčka od banky nebo instituce jakéhokoli druhu z více důvodů nebo z jiných důvodů finanční instituce. Jste pro správné kreditní řešení na správném místě! Jsem soukromý věřitel, poskytuji půjčky podnikům a jednotlivcům za nízkou a dostupnou úrokovou sazbu 3%. Kontaktujte nás e -mailem: bartosmiroslav10@gmail.com

 3. Miroslav

  Potřeba financování do 24 hodin

  Jste zemědělec, rolník, drobný podnikatel, řemeslník nebo jiná osoba a potřebujete půjčku na konsolidaci dluhů nebo na to, aby se vaše firma vrátila do původního stavu nebo restartovala většinu podniků. Jsme velmi dynamická finanční skupina se spolehlivými zkušenostmi a znalostmi v oblasti úvěru. Náš mezinárodní institut financí a solidarity je připraven vám pomoci ve všech vašich finančních potížích. Pomáháme lidem, kteří potřebují dokončit své plány a kteří by měli být schopni splatit své dluhy a dobře začít, bez ohledu na částku. Pro více informací nás kontaktujte. E -mailová adresa: E -mail: bartosmiroslav10@gmail.com

 4. Stepan

  Nabídka půjčky mezi jednotlivci za méně než několik hodin

  Dobrý den, jsem ekonomický subjekt Poskytuji půjčky Finanční, Půjčka na bydlení, Investiční půjčka, Půjčka na auto, Osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své zákazníky nejpozději do 03 dnů od obdržení formuláře žádosti. PS: Velmi vážné zprávy pak Žádná vážná osoba se nesmí zdržet Mail: bartosovastepan@gmail.com

 5. Stepan

  Nabídka půjček mezi jednotlivci za méně než 24 hodin

  Dobrý den, jsem ekonomický subjekt Poskytuji půjčky Finanční, Půjčka na bydlení, Investiční půjčka, Půjčka na auto, Osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své zákazníky nejpozději do 03 dnů od obdržení formuláře žádosti. PS: Velmi vážné zprávy pak Žádná vážná osoba se nesmí zdržet Mail: bartosovastepan@gmail.com

 6. Miroslav

  Potřebujete nebankovní půjčku

  Máte finanční starosti a všechny vaše pokusy v bankách byly zatím neúspěšné kvůli špatnému úvěru nebo jiným a tady jste ve slepé uličce a nevíte, co dělat už nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese: bartosmiroslav10@gmail.com a my vám pomůžeme. Svůj úvěr můžete splatit včas, který vám vyhovuje

 7. Stepan

  Nabídka půjček mezi jednotlivci za méně než 24 hodin

  Dobrý den, jsem ekonomický subjekt Nabízím finanční půjčky, Půjčka na bydlení, Investiční půjčka, Půjčka na auto, Osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své zákazníky nejpozději do 24 hodin po obdržení smlouvy. Pro jakékoli další informace mě prosím kontaktujte na mém e -mailu: bartosovastepan@gmail.com

 8. stepan

  Výhodná půjčka do 3 hodin

  Jsem tu, abych vám pomohl najít vhodné řešení vašich problémů. Potřebujete finance, které vám pomohou vrátit se do podnikání? Nabízím proto žadatelům půjčky mezi 50 000 až 20 000 000 Kč za nízkou úrokovou sazbu 2% na požadované období bez vkladu. Mail: bartosovastepan@gmail.com

 9. ludmila

  Vážná nabídka půjčky mezi jednotlivci

  Bez ohledu na to, kolik peněz potřebujete k zahájení podnikání, mohu vám pomoci. Dejte mi vědět, za kolik let to chcete splatit. Nabízíme půjčky za atraktivní cenu 2% ročně, v závislosti na vašich potřebách. Pro více informací mě prosím kontaktujte. E -mail: ludmilajurickova0@gmail.com

 10. ludmila

  Resna ponudba posojila med posamezniki

  Ne glede na to, koliko denarja potrebujete za ustanovitev podjetja, vam lahko pomagam. Sporočite mi, koliko let ga želite vrniti. Odvisno od vaših potreb ponujamo posojila po privlačni ceni 2% letno. Za več informacij me prosim kontaktirajte. Elektronski naslov: ludmilajurickova0@gmail.com

 11. stepan

  Výhodná půjčka do 3 hodin

  Jsem tu, abych vám pomohl najít vhodné řešení vašich problémů. Potřebujete finance, které vám pomohou vrátit se do podnikání? Nabízím proto žadatelům půjčky mezi 50 000 a 20 000 000 CZ za nízkou úrokovou sazbu 2% na požadované období bez vkladu. Mail: bartosovastepan@gmail.com

 12. milada

  Nabídka půjčky bez registru

  Spása!!! Není třeba panikařit, když potřebujete finanční pomoc. Jsem čestný člověk, který vám může pomoci získat půjčku, aniž byste museli cestovat. Můžete mě kontaktovat pro všechny vaše osobní půjčky mezi jednotlivci. Půjčka na bydlení, odkup půjček, konsolidace dluhů atd… kontaktujte mě prosím e-mailem kontaktní e-mail: miladakratochvilova1@gmail.com

 13. Maria Kamakova

  Rychlá a rychlá půjčka a investice
  Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem, bude použit na Poskytování půjček mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 50 000 do 50 milionů Kč všem vážným lidem, kteří ve skutečné Nuzi I úroková sazba 2 % ročně zdarma Poskytuji finanční půjčky, půjčky na nemovitosti, investiční půjčky, půjčky na auta, osobní půjčky. Jsem připraven uspokojit své zákazníky maximálně do 1 dnů od obdržení vaší žádosti. PS: Velmi vážné zprávy pak Osoba neseriozní se držíte Mail: mariakamakova@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému