Simple půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Simple půjčka
Půjčka bez doložení příjmu online

Prakticky ze všech médií se hrnou reklamy na rychlé půjčky a všichni poskytovatelé se snaží co nejvíce vynachválit svůj produkt jako ten nejlepší ze všech.

Jenže od pradávna platí, že dobré zboží se chválí samo. A nejinak tomu je i v případě nového produktu na poli krátkodobých půjček, který se nazývá Simple půjčka a je poskytován společností Simple Money Service, s.r.o.

A jelikož se jedná o úvěr vhodný prakticky pro všechny žadatele, podívejme se na něj trochu zblízka.

Co nabízí Simple půjčka

Vesměs klasická krátkodobá půjčka před výplatou vám může přinést částku od 1000 do 10 000 Kč s tím, že vše vrátíte za 7 až 30 dnů. Ovšem jako noví žadatelé dosáhnete pouze na 3 000 Kč.

Vzhledem k tomu, že poskytovatel úvěru, firma Simple Money Service, s.r.o. bezvýhradně ctí bezpečné úvěrování, tak jako základ důvěry vůči klientovi zveřejňuje viditelně všechny poplatky ještě před schvalovacím procesem .Vy tak máte dost času na zvážení svých možností a na rozhodnutí, zda si půjčku vezmete nebo ne.

Pro koho je produkt určen

Úvěry tohoto typu jsou primárně určeny na krátkodobé překlenutí nenadálého finančního nedostatku. Jenže nikdy nemáte jisté, že vám půjčku před výplatou schválí, protože mnoho poskytovatelů se snaží chránit své prostředky a občas si své klienty prověřují.

Jenže Simple půjčka je v tomto ohledu jiná a má dost benevolentní podmínky. Proto ji mohou využít zaměstnanci, studenti, matky na mateřské dovolené, podnikatelé, senioři i ti, kteří nemohou doložit své příjmy.

Vysoká dostupnost úvěru ale neznamená, že by poskytovatel hazardoval a půjčoval komukoliv bez rozmyslu. Kromě toho, že nahlíží do registru exekucí, přistupuje ke každé žádosti individuálně a posuzuje ji z hlediska možností každého klienta, aby se úvěrem nedostal do dluhové pasti.

Výhody Simple půjčky

Některé z předností finančního produktu již byly naznačeny, ale nejsou jediné.

  • Průhlednost. Firma Simple Money Service, s.r.o. vsadila u své půjčky na přesně stanovené podmínky zveřejněné na internetových stránkách.
  • Jednoduchost. Když se pro Simple půjčku rozhodnete, čeká vás rychlý a srozumitelný schvalovací proces.
  • Bez papírování. Nemusíte se obávat žádné administrativy, protože sama podstata produktu to vylučuje.
  • Dostupnost. Díky velmi mírným podmínkám může na úvěr dosáhnout prakticky každý.
  • Online. Simple půjčku si sjednáte, aniž byste opustili své místo u počítače.
  • Odklad splátek. Poskytovatel umožňuje za malý poplatek prodloužení splatnosti až o 30 dní.

Nevýhody produktu

Jakmile si půjčíte větší částku, dochází při započítávání poplatků k navyšování úrokové sazby. Na druhou stranu je třeba podotknout, že vyšší cena za maximální úvěr odradí případné notorické neplatiče, kterých se v segmentu krátkodobých půjček pohybuje dost velké množství.

Druhá menší komplikace vás postihne, pokud nemáte svůj účet u stejné banky jako poskytovatel. Pak s největší pravděpodobností obdržíte své peníze až druhý den po podání žádosti.

Jak o úvěr požádat

Produkt lze získat několika způsoby. Ten tradiční vede přes vyplnění a odeslání kontaktního formuláře umístěného na webu firmy. Po jeho posouzení musíte zaslat z vašeho bankovního účtu ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Proběhne-li vše v pořádku, můžete už jen očekávat peníze.

Podobně lze o úvěr zažádat přes facebookové stránky poskytovatele, nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Co je potřebné ke schválení úvěru

Simple půjčka ihned je k dispozici každému občanu České republiky ve věku od 18 do 65 let, který nemá své bydliště napsané na městském úřadě a na kterého není uvalena exekuce.

Poskytovatel Simple půjčky

Společnost Simple Money Service, s.r.o. se na českém finančním trhu pohybuje od roku 2013. Za relativně krátkou dobu své působnosti si dokázala vydobýt pověst etického a spolehlivého poskytovatele krátkodobého úvěru.

Zkušenosti s půjčkou

Ačkoliv by se mohlo zdát, že na relativně mladou firmu a její produkt se jen těžko najdou objektivní reference, opak je pravdou. Po chvilce je možné nalézt mnoho diskusních vláken zaměřených na Simple půjčku a většina z nich se nese v kladném duchu.

„ Zrovna se mi nedostávaly peníze na novou lednici, protože ta stará již dosloužila. V obchodě byla jedna v akci, proto jsme zkusila využít Simple půjčku a nelituji toho. Peníze druhý den na účtu mě potěšily. Pokud si ještě někdy vypůjčím, využiji stejný produkt.“ (Markéta S., Krupka)

„ Nikdy jsem si peníze nepůjčovala a už vůbec bych neuvažovala o žádném úvěru. Jenže přišla ztráta zaměstnání a přidala se nemoc mého syna. Abych mohla zaplatit poplatky spojené s jeho hospitalizací, zkusila jsem požádat o Simple půjčku a vyšlo to. Navíc mě překvapilo i příjemné jednání ze strany firmy.“ (Jana, Praha)

Simple půjčka přináší kromě peněz i jistotu a jasné podmínky

S žádostí o Simple půjčku neuspějete pouze s exekucí a bydlištěm na městském úřadě, ale ve všech ostatních případech si produkt firmy Simple Money Service, s.r.o klidně vyjednejte, protože jde o velmi dostupný a transparentní úvěr bez dokladování příjmů a kontroly registrů dlužníků.

Poskytovatel úvěru funguje prakticky nonstop, a tak potřebný obnos peněz můžete získat kdykoliv během dne, o víkendech i o svátcích. Simple půjčka je velmi vstřícná ke klientům, proto by vás neměla zklamat.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému