Recenze půjček

Recenze na nejlepší nebankovní půjčky na českém trhu na jednom místě. Většina recenzovaných úvěrů nese klasické výhody půjček od soukromých investorů, jsou tedy buď bez doložení příjmů nebo bez kontroly registru.

Via SMS půjčka

Via SMS půjčka

V současnosti je na poli krátkodobých nebankovních půjček do výplaty přeplněno takovým způsobem, že když poskytovatel malých částek nenabídne něco zajímavého, velmi těžko zaujme nové klienty.

Continue reading

Tesco půjčka : recenze, zkušenosti a diskuze

Tesco půjčka recenze, zkušenosti a diskuze

Společnost Tesco je všeobecně známá tím, že provozuje nejen v České republice síť hypermarketů a supermarketů. Proto si většina lidí v souvislosti s Tescem vybaví pulty se zbožím, pokladny a především pohodlné nákupy. A aby byly ještě pohodlnější a bezproblémové, začala firma Tesco nabízet i velmi zajímavé finanční služby a především úvěry.

Continue reading

Půjčka Credit portal.cz recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka Credit portal.cz recenze, zkušenosti a diskuze

Pokud úvěrová instituce rozvíří s nějakou novinkou hladinu finančního trhu, klienti na tom mohou jen vydělat. A nejinak tomu je v případě mladé společnosti CreditPortal, a.s., jejíž krátkodobá půjčka Creditportal se vyznačuje některými velmi zajímavými vlastnostmi, které u jiného srovnatelného produktu nenajdete.

Continue reading

Půjčka Acema Credit – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka Acema Credit - recenze, zkušenosti a diskuze

Ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete sehnat vyšší částku peněz v řádech statisíců nebo dokonce milionů a současně máte k dispozici nemovitost k zástavě, s velikou pravděpodobností požadovaný obnos získáte. A když nemíníte podstupovat složitý schvalovací proces v bance, s klidem obraťte svou pozornost na největšího nebankovního poskytovatele zajištěných půjček na území České republiky, kterým je společnost Acema credit. A o tom, že se nejedná jen tak o nějakou firmu z mnoha, by vás měla přesvědčit následující recenze.

Continue reading

Půjčka Cetelem.cz – recenze, zkušenosti a diskuze

Půjčka Cetelem.cz - recenze, zkušenosti a diskuze

Sháníte-li výhodný a bezpečný spotřebitelský úvěr a uvažujete nad nabídkou společnosti Cetelem, jste na správném místě. Jedna z nejznámějších nebankovních úvěrových firem působící na finančním trhu více než 15 let vám může poskytnou úvěr s více než zajímavým úrokem. Kromě toho má ve svém nabídkovém portfoliu další finanční produkty, které můžete využít.

Continue reading

Půjčka VitaCredit recenze, zkušenosti, diskuze. Je Vita Credit podvod?

Recenze půjčky Vita Credit


V tomto článku vás čeká podrobná recenze půjčky Vitacredit s.r.o. Zjistíte zda je Vita Credit podvod nebo ne. Přečtete si zkušenosti ostatních a můžete se zapojit do diskuze.

Společnost VitaCredit (někdy také Vita Credit, nebo nesprávně Vita Kredit) poskytuje úvěr oproti ručení nemovitostí, díky tomu je oproti jiným půjčkám, kde není nutné ručit nemovitostí, podstatně levnější. Ideální úvěr pro řešení exekucí. Není potřeba potvrzení o příjmu ani zaměstnání a půjčka je bezúčelová, jedná se tedy o tzv. americkou hypotéku.
Continue reading

Půjčka Profi Credit CZ – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze půjčky Profi Credit CZ

Společnost Profi Credit nabízí půjčky pro všechny účely, žadatel tak nemusí prokazovat, na co si peníze půjčuje. Oproti jiným nebankovním úvěrům společnost půjčuje i vyšší částky (nad 100.000,- Kč). Půjčku ProfiCredit lze vyřídit jak online, tak telefonicky. Ke kladnému vyřízení půjčky je nutné doložení příjmů, mohou jej získat i maminky na mateřské dovolené, pokud doloží příjem o rodičovském příspěvku. 
Continue reading

Půjčka Kredito24 – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze půjčky Kredito24

Kredito24 je firma poskytující flexibilní mikro-úvěry (mikropůjčky). Zakládá si na naprosté důvěře, všechna data klientů jsou tedy chráněna bezpečným systémem. Obrovskou výhodou firmy je opravdu expresní vyřízení, po schválení půjčky máte peníze téměř ihned na účtě, a to bez ohledu na banku, kterou používáte.
Continue reading

Kouzelná půjčka – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze Kouzelné půjčky

Kouzelná půjčka je také nazývána předvýplatovou půjčkou, je poskytována klientům, kteří finančně nevyšli a chybí jim pár tisíc. Firma své klienty prověřuje a půjčku poskytuje pouze klientům, kteří nejsou vedeni v centrálním registru dlužníků a mají pravidelný měsíční příjem. Nespornou výhodou je však rychlé a pohodlné vyřízení. Při opakované žádosti s již splacenou půjčkou v minulosti poskytne společnost až 50.000,- Kč.
Continue reading

Půjčka Zaimo.cz recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze půjčky Zaimo

Půjčka Zaimo je klienty vyhledávaným řešením v případě rychlé nutnosti získání financí, typicky pro žadatele o SMS půjčku před výplatou. Mezi hlavní výhody patří především rychlé vyřízení bez nutnosti kamkoliv docházet. Společnost nenahlíží do registru dlužníků a není nutné dokládat potvrzení o pravidelných měsíčních příjmech, může o ní proto zažádat téměř kdokoliv.
Continue reading

Home Credit CZ – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze půjčky od Home Creditu

Společnost HomeCredit je známým a prověřeným poskytovatelem úvěrů. Nabízí půjčky téměř pro všechny, od finských půjček pro maminky na mateřské dovolené, přes důchodce až po půjčky pro novomanžele. To, že je HomeCredit opravdu solventní společností, dokazují jasně transparentní smlouvy sepsané před každým poskytnutím peněz.
Continue reading

Půjčka Ferratum Bank – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze půjčky Ferratum Bank

Půjčky Ferratum Bank jsou nejčastěji poskytovány lidem, které nevyšli před výplatou a chybí jim pár tisíc. Tato společnost také byla první, která použila termín “Finská půjčka”, což je půjčka v řádu pár tisíc korun poskytovaná na krátkou dobu, avšak oproti poměrně vysokým poplatkům. Firma Ferratum poskytuje hlavně mobilní mikropůjčky.
Continue reading

Hypotéka Hypoteční banky – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze Hypoteční banky

Jeden z největších poskytovatelů hypoték na českém trhu nabízí širokou škálu hypotečních úvěrů, takže si vybere opravdu každý. Recenze Hypoteční banky je zaměřena na hypotéky na byt nebo rekreační objekt. Předností společnosti je i poskytování produktu Hypotéka pro mladé. Díky možnosti nastavení doby splatnosti si zákazník vše nastaví přesně podle svých představ a možností.
Continue reading

BB Půjčka – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze BB Půjčka

BB půjčka je poskytována klientům s minimálním měsíčním příjmem 8.000 Kč. Velkou výhodou je především správa půjčky na webových stránkách společnosti v sekci BB zóna, kde lze také půjčku prodloužit až o 30 dní. Společnost neposkytuje půjčku klientům, kteří mají nesplacené dluhy vůči jiným společnostem, čímž chrání jak klienty, tak sebe, před dluhovými pastmi a nepříjemnostmi s nimi spojenými. Transparentní jednání a poskytování půjček je podloženo jasně danou smlouvou.
Continue reading

Půjčka Provident CZ – recenze, zkušenosti a diskuze

Recenze na Provident zdarma

Provident půjčka je poskytována těm, kteří potřebují rychle získat peníze. O půjčku lze zažádat online nebo pomocí bezplatné telefonní linky. Poté vás navštíví obchodní zástupce, který sepíše přehlednou smlouvu a v případě zájmu o hotovostní půjčku peníze ihned vyplatí, při převodu peněz na účet je budete mít do 48 hodin. Splátky jsou týdenní, ale lze se domluvit také na měsíční splátce. Velkou výhodou Providentu je půjčka bez registru na poměrně vysoké částky.
Continue readingOchrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému