Tommy Stachi podvod

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček ( Hlasujte!)
Loading...
Tommy Stachi podvod
Půjčka bez doložení příjmu online

Jste v tíživé finanční situaci a potřebujete si půjčit? Chcete si pořídit nový elektrický spotřebič nebo potřebujete opravit auto? Máte záznam v registru dlužníků, nebo jste senior? Přemýšlíte, že byste si vzali půjčku? Jenže ani jedna z uvedených skupin žadatelů o půjčku nemá půjčování jednoduché, protože bankovní společnosti dlužníkům ani seniorům v podstatě nepůjčují. Máte ale možnost půjčit si od nebankovní společnosti. U nebankovních společností však často spočívá problém v tom, že půjčky od nich jsou diskutabilní, mnohým lidem díky své výhodnosti připadají podezřelé a na internetu se snad o každé nebankovní společnosti dočtete, že jde o podvod. Otázkou však je, zdali je skutečně Tommy Stachi  podvod, či nikoli.

Tommy Stachi podvod?

V dnešním článku však nebudeme rozebírat, zdali jsou všechny nebankovní společnosti podvodem. Zaměříme se pouze na jednu z nich, a to na půjčku od společnosti Tommy Stachi. Společně se teď podíváme, zdali je Tommy Stachi podvod a zdůvodníme si, zda se o podvod skutečně jedná, či zda jde o férovou půjčku. Pojďme na to.

Proč je Tommy Stachi některými lidmi vnímána jako podvod?

Nyní se podíváme na důvody a argumenty, proč někdo považuje Tommy Stachi za podvod.

Nebankovní společnost

Prvním argumentem, proč někteří lidé považují Tommy Stachi za podvod, je to, že je to nebankovní společnost. Odpovědět na otázku, proč je nějaká nebankovní společnost vnímána jako podvod, je jednoduché. Lidé na nebankovní společnosti mají často jasný názor: „Jde přeci o společnost, která vydělává na neštěstí druhých. Dalo by se říci, že jsou to lichváři. Dobrosrdečnost, kterou předstírají, je vlastně tím nejhorším byznysem.“ Všechny tyto argumenty lidé považují za dostatečné zdůvodnění toho, že jde o podvod.

Nebankovní společnosti dávno ukázali, že jsou na finančním trhu velmi silnými hráči a zdatně konkurují bankám. Je proto velmi krátkozraké označovat něco za podvod jenom kvůli typu společnosti. Mnohem důležitější, než typ společnosti, je její historie, podmínky půjčování a další záležitosti, na které se podíváme v dalším textu.

rychlá půjčka

Neznámá společnost

Druhým argumentem často bývá samotná společnost a neznalost její historie. Většinou jde totiž o společnosti, které nejsou mnohým lidem příliš známé. Bankovní společnosti známe, protože kolem jejich poboček chodíme ve městě a jejich reklamy vídáme v televizi, takže i kdyby šlo o nově vzniklou banku, budeme k ní mít větší důvěru než k desetileté nebankovní společnosti. Na druhou stranu trh se tak vyvíjí, že za pár měsíců budeme nebankovní společnosti, jejich reklamy a pobočky vídat stejně jako ty bankovní.

Co se týče konkrétně společnosti Tommy Stachi s. r. o., jde o nebankovní společnost, která poskytuje půjčky zaměstnancům, seniorům a živnostníkům. Společnost působí na českém trhu od roku 2004. Sází na ryze individuální přístup ke svým klientům a žadatelům o půjčku, proto nesype z rukávu obecné informace, kterými by krmila své webové stránky. Místo toho se zaměřuje na jednotlivé případy a řeší je samostatně s ohledem na potřeby žadatele. Všechny potřebné informace se žadatel dozví včas, tedy při sjednávání půjčky.

Půjčují i problémovým klientům, což je podezřelé

Tommy Stachi půjčuje i dlužníkům, což se může někomu jevit jako znak podvodu. Je však nutné si uvědomit, že relativně snadná dostupnost rychlé půjčky neznamená podvod, ale představuje výhodu, kterou se společnost odlišuje od ostatní konkurence na trhu s půjčkami. Půjčování problémovým klientům je však rizikové, takže se společnost brání ochrannými mechanismy, např. vyšším úrokem či sankcemi za nesplácení. Všechny tyto informace jsou však veřejně dostupné, a je tedy potřeba si je před sjednáním online půjčky přečíst a zvážit, zdali zvládnete půjčku splácet.

půjčka bez registru

Podvod, či nikoli

Nyní si tedy shrňme, zdali je Tommy Stachi podvod či nikoli. S ohledem na uvedené informace můžeme říci, že společnost Tommy Stachi podvod není, stejně tak není podvodem ani jejich půjčka. Jde o seriózní a férovou nabídku pro lidi, kteří potřebují rychle půjčit peníze. Před sjednáním půjčky je vždy potřeba přečíst si smluvní podmínky, zeptat se na vše, co vás zajímá, a rozmyslet si, zdali budete schopni splácet. Kdyby si tyto tři body rozmyslel a promyslel každý, nemuseli bychom tu diskutovat, zdali jde o podvod. Hlavním kritériem je, že společnost splňuje všechny zákonné předpisy a nevykazuje jakékoli známky podvodného jednání. Můžete tedy prostřednictvím Tommy Stachi vyřešit svou nepříznivou finanční situaci zcela bez obav.

ŽÁDAT O PŮJČKU OD SPOLEČNOSTI TOMMY STACHI MŮŽETE NA:

TOMMYSTACHI.CZ

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

3 responses on “Tommy Stachi podvod

  1. Antonín

    Tommy Stachi mi půjčili celých 45 tisíc korun, o který jsem si zažádal. Půjčku jsem si sjednával přes internet, formulář na jejich webových stránkách byl jasný a jednoduchý, všechno jsem měl za 5 minut vyplněno. Zavolali mi zpátky během 10 minut, zeptali se mě na pár informací, jako jsou základní údaje o mě, jestli nejsem v exekuci nebo insolvenci a tak dále, následně mi vysvětlili, jak se půjčka sjednává, kdy mi pošlou peníze, jak je to s podpisem smlouvy apod. Jelikož jsem si peníze chtěl nechat poslat na účet a nejsem z Prahy, smlouvu jsem si nechal přivézt od jejich kurýra, podepsal jsem jí a další den jsem měl peníze na účtu. Navíc jsem se ještě dozvěděl, že když budu půjčku splácet včas, tak mi vrátí úroky zpátky, pro mě příjemný bonus. Teď jsem sice na začátku splácení, ale nastavil jsem si trvalý příkaz, takže bych to měl splnit 🙂 To jest moje zkušenost s touto společností, pokud se po ní poohlížíte, můžu ji vřele doporučit 🙂

  2. Jana Synková

    Je to nebankovní společnost, proto má vyšší úroky než banka. A proto taky nemá takové nároky na registr. Vždy je důležitá komunikace, když máte nějaký problém se splácením. Mně vyšli vstříc, když jsem měla problém zaplatit splátku v termínu. Volali hned, to je pravda, ale nevyhrožovali, ale slušně se zeptali, jestli jsem nezapomněla zaplatit. Vysvětlila jsem jim moji momentální finanční situaci a domluvili jsme se na postupu, že mi odloží dvě platby, tzv. dvouměsíční splátkové prázdniny. Vše je o DOMLUVĚ, když chtějí obě strany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému