Soukromý investor, který opravdu půjčí

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (7 hlasů, průměr: 3,71 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Soukromý investor, který opravdu půjčí
Půjčka bez doložení příjmu online

Pokud nutně potřebujete peníze a úvěr si chcete vyjednat co nejjednodušeji bez podepisování smluv, je pro vás nejlepším řešením soukromý investor, který opravdu půjčí na směnku.

Soukromý investor, který opravdu půjčí

Určité obavy z neférového poskytovatele jsou na místě, protože jedině tak projdete více nabídek a dobře si rozmyslíte, od koho si peníze půjčíte. Ale na druhé straně je pravdou, že mezi soukromými investory můžete vedle množství solidních nabídek natrefit i na nepoctivého věřitele úplně stejně jako v jiných oborech.

V každém případě se vyplatí dodržovat určité zásady, o kterých si povíme.

Kde hledat půjčku od soukromé osoby

Když s žádostí o úvěr neplánujete oslovit někoho z příbuzenstva či kamarádů, určitě se poohlédněte po internetu, kde najdete velké množství soukromých půjček. Současně mějte na paměti, že vždy platí „důvěřuj, ale prověřuj“.

Proto porovnejte několik soukromých investorů a podmínky jejich nabídek. Jakmile ve vás některé vzbudí nejistotu, klidně je vyřaďte. Pročítejte i internetové diskuze, kde najdete spoustu zajímavých informací. Někdy se sice stane, že za podvodníka je označen investor, který za to nemůže, neboť se nezavděčil na správném místě, ale i tak se raději jeho nabídkou dále nezabývejte.

Když vám zbude pár vybraných půjček, porovnejte úroky, výši splátek, RPSN atd. Můžete tak ušetřit nemalé peníze.

Výhody úvěru od soukromého investora

Tento produkt se doslova vymyká všem pravidlům, a proto na vás čeká několik zajímavých výhod.

 • Variabilita. Soukromá osoba není vázána žádnými směrnicemi, má peníze a chce je investovat. Proto si můžete domluvit půjčku tak, aby vyhovovala vám i druhé straně. A mnohdy se dočkáte rychlé půjčky, jehož parametry vás mile překvapí.
 • Transparentnost. Neexistuje jednodušší způsob než podpis směnky s jasnými pravidly.
 • Dostupnost. Soukromou půjčku si může vyjednat kdokoliv. Na překážku není ani negativní záznam v registrech dlužníků a většina investorů nevyžaduje potvrzení o příjmu.
 • Výše půjčené částky. Vy můžete získat v podstatě jakkoliv vysokou částku, pokud ji bude investor ochoten akceptovat.
 • Rychlost. Peníze na svém účtu máte v okamžiku podpisu směnky.

Směnka: Soukromý investor, který opravdu půjčí

Soukromá půjčka bývá nejčastěji zajištěna směnkou, za kterou ručíte celým svým majetkem. Ale jakmile je úvěr splacen, směnku obdržíte zpět a nikdo po vás nebude nic vyžadovat

Samotná směnka musí vykazovat některé náležitosti vyplývající ze směnečného a šekového zákona.

Nijak není definována forma směnky, ale její obsah ano. Proto vám stačí formát papíru A4, na kterém musí být uvedeno, že se jedná o směnku. Ta musí obsahovat výši dlužné částky, jméno a adresu plátce a způsob zaplacení dluhu. Nezapomeňte do směnky vepsat i jméno věřitele s datem a místem jejího sepsání. Úplně nakonec směnku podepíše ten, kdo ji vystavil.

Ještě před podpisem směnky si ji dobře zkontrolujte. Nikdy nepodepisujte bianko směnku bez částky a vždy trvejte i na přepisu číslic slovy.

Směnku podepisujte vždy oproti předání peněz a jakmile půjčku splatíte, vyžadujte její vrácení.

Soukromí investoři s vlastními stránkami

Pokud někdo provozuje internetové stránky za účelem půjčování vlastních finančních prostředků, lze předpokládat, že nepůjde o nějakého lichváře.

Vzhledem k tomu, že internet je plný pouhých inzertních nabídek, tak jsme vybrali několik poskytovatelů prezentujících své služby na vlastním webu.

Epůjčkař

Stránky s tímto názvem provozuje soukromý investor, který může půjčit až 2 700 000 Kč s úrokem od 8%. Do žádosti o půjčku uvedete kromě její požadované výše i svůj příjem a způsob využití peněz. Investor se na základě vyplněného formuláře rozhodne a do 24 hodin vám předloží nabídku. Při setkání vyplácí peníze v hotovosti nebo je obdržíte na účet.

Soukromý investor.cz

Od 10 000 do 5 000 000 Kč můžete získat vyplněním kontaktního formuláře na stránkách Soukromý investor.cz. Každá žádost je posuzována individuálně a výše úroků se odvíjí od vašich záruk, že úvěr splatíte.

Věřitel nekontroluje registry a nezajímá ho váš měsíční příjem. Na internetových stránkách najdete kromě žádosti i náhled jednoduché směnky, kterou můžete použít k zajištění půjčky.

Podnikatelům je nabízen úvěr ve výši 50 000 až 30 000 000 Kč, přičemž vše je závislé na osobní domluvě. Soukromý investor je ochoten profinancovat i dobrý podnikatelský nápad a stát se tichým společníkem.

Peníze bez poplatku

Uvedený web provozuje soukromá osoba, která půjčuje peníze výhradně z vlastních zdrojů a na směnku. Nabízený úvěr je poskytován bez nahlížení do registrů, bez prokazování příjmů a peníze obdržíte do 24 hodin. Žádat můžete minimálně o 40 000 Kč a strop půjčky je předmětem dohody.

Máte-li zájem, vyplňte formulář na příslušném webu a odešlete jej. Investor žádost posoudí a s ohledem na vaše potřeby vám nabídne úvěr.

K získání půjčky musíte být občan České republiky nad 20 let a s minimálním příjmem 8000 Kč, ovšem údaje o zaměstnavateli vyžadovány nejsou.

Individuální půjčku nabízí soukromý investor, který opravdu půjčí

Jedině soukromý investor, který opravdu půjčí, vám poskytne úvěr s podmínkami vyhovujícími oběma stranám. Požadované peníze získáte velice rychle a bez papírování, protože ze strany věřitele bude s největší pravděpodobností vyžadován podpis směnky.

Parametry vaší půjčky závisí na domluvě s investorem, ale zajímavé nabídky se dočkáte oslovením provozovatelů serverů Peníze bez poplatku, Soukromý investor a Epůjčkař.

A nakonec se můžete dočkat úvěru, kdy vám soukromý poskytovatel vyjde vstříc v místě, kde byste to vůbec nečekali.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

38 responses on “Soukromý investor, který opravdu půjčí

  1. Michal

   Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Nabízím vám jediný finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte úvěr v plné výši a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na adresu: whatsapp +420723453979

 1. Gabriela Pitrová

  dobrý den,akutně bych potřebovala půjčit 120000 kč,pomůže mi někdo???? jsem v krizové situaci

 2. Michaela

  Dobry den potřebovala bych nutně 120 000kc. Nasel by se prosim někdo kdo by mi pomohl ? Děkuji za odpověď

 3. Bohuslav Krob

  Nabízím 50 000,-kč jako odměnu,kdo si vezme půjčku 600 000,-kč.Všechny podmínky půjčky budou kryty právním nebo notářským zápisem.

  1. Petr K.

   Dobrý den,
   objevil jsem Vás na internetu, jako konečně někoho s kladnou historií v investování do osob a poskytnutí půjček.
   Mám zdravotně nemocného syna a peníze by byly využiti na jeho operaci a na jeho zdravotní péči.
   Prosím ozvěte se co nejdříve,
   už jsem se několikrát v investorech spálil… zrovna i dnes, jsem opravdu psychicky na dně…
   Nemůžu už takhle nějak dál.
   Prosím o brzkou odpověď. Opravdu Vás žádám o finanční pomoc.
   – jsem zaměstnanec i osvč
   – měs. příjem (14 000kč ze zaměstnání + 8 000kč z OSVČ)
   – jsem v rozvodovém řízení
   – mám záznam v registru
   (Proto žádám Vás o pomoc)
   Předem děkuji a prosím Vás opravdu o pomoc.
   Děkuji, s pozdravem Petr K.

   _____________________
   Opravdu to spěchá. Omlouvám se za drzost. Potřebujeme se synkem pomoci.

 4. Tereza

  Dobry den
  Najde se prosim nekdo kdo pujci zene na MD ktera podnika? Podnikam necelych 6 mesicu.. Potrebovala bych pujcit 50 000- 100 000 Kc Mesicne bych mohla splacet 3000 Kc..

 5. Robin Gunár

  Dobrý den sháním nutně půjčku ve výši 5000 se splátkou 400,-Kč měsíčně s možností před časného splacení a bez poplatků předem. Hotově na ruku moc prosím moje tel. číslo je 735279514
  s pozdravem Robin

 6. Iva

  dobrý den,akutně bych potřebovala půjčit 150000 kč,pomůže mi někdo???? jsem v krizové situaci

 7. Radek

  Dobrý den,
  Jsem ve špatné tíživé situaci a potřeboval bych nutně 240 000. Najde se někdo dobrý, kdo je schopný pomoct? bez poplatku předem. Nemám zájem se nechat znovu podvést. Moc děkuji za nabídku. Kontaktovat mě můžete na e-mail sejnostr.radek1@seznam.cz

 8. Shaz Luhan

  Hledáte rychlou a snadnou půjčku k půjčování? (snadná a rychlá půjčka společník je odpověď) požádejte o své podnikání a úvěr na bydlení dnes ve výši 3% a získejte své
  úvěru do 24 hodin. kontaktujte shaznay710@gmail.com
  vyplněním níže uvedeného formuláře žádosti o úvěr.

  Název:
  Země:
  Telefonní číslo:
  Stáří:
  Obsazení:
  Částka požadovaná k půjčování:
  Doba trvání:

 9. Olando Cano

  Jsem Weronika Eceros. Jsem z Polska, ale žiji v Německu, chci použít toto médium k varování každého, kdo hledá půjčky, aby byli velmi opatrní, protože všude podvádějí. Před 3 měsíci jsem byl finančně zatížen a kvůli mému zoufalství jsem byl podveden několika online věřitelů. Téměř jsem ztratil naději, dokud mi můj přítel nedal moc dobrou důvěru věřitele, soukromé úvěrové společnosti, kterou vlastníkem je pan Orlando Cano, který mi do 24 hodin půjčuje nezajištěný úvěr ve výši 95 000 EUR bez stresu. Pokud potřebujete půjčku, kontaktujte ji emailem: canoorlando11@gmail.com. Používám ho také k tomu, aby varoval každého, kdo hledá půjčku z důvodu pekla, které jsem předal do rukou těchto podvodných věřitelů,
  Děkuji.

 10. Aneta Srbkova

  Dobrý den, měla bych zájem o pujčeni peněz os soukromého investora. Na splacení půjček . Nebidnete. E-mail: jenny-lop@ seznam. Cz

  1. Milan sudek

   Potřebujete finanční pomoc? Poskytujeme úvěr s 2% úrokovou sazbou, od 5 000,00 Kč do 15 000 000 000 Kč trvání 1 rok až 20 let. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na více informací.
   * Komerční půjčky.
   *Osobní půjčky.
   * Obchodní úvěry.
   * Investiční půjčky.
   * Rozvojové půjčky.
   * Akviziční půjčky.
   * Stavební úvěry.
   * Obchodní úvěry a mnoho dalších:
   S pozdravem.Email:

   1. Vlasta Holubova

    Dobrý den půjčujeme peníze, potřebovala bych nutně půjčit 250000kc bez podvodu a seriózních podmínek. Teď v červenci jsem přišla o značnou část peněz nebo jsem náležela podvodníků. Předem Vám děkuji za odpověď. Email. holubova64@email.cz

   2. Eliška Pamulová

    Dobrý den, potřebuji půjčit 250000 na 3 roky, neplatím žádné poplatky předem dekuji za rychlou odpověď Pamulová Eliška. Tel 792646615

 11. Michaela

  Dobrý den prosím vás tímto o pomoc . Jsem na mateřské dovolené . A potřebovala bych půjčit 250 000kc . Zaplatim klidně o 50 000 navíc . Moc děkuji za odpověď .

 12. Eva

  Nabízím 80 000,-Kč jako odměnu, kdo si vezme půjčku 700 000,-Kč nebo poskytne zástavu za tuto půjčku. Za rok vše převedu na sebe. Všechny podmínky půjčky budou kryty právním nebo notářským zápisem.

 13. Milan sudek

  Potřebujete finanční pomoc? Poskytujeme úvěr s 2% úrokovou sazbou, od 5 000,00 Kč do 15 000 000 000 Kč trvání 1 rok až 20 let. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na více informací.
  * Komerční půjčky.
  *Osobní půjčky.
  * Obchodní úvěry.
  * Investiční půjčky.
  * Rozvojové půjčky.
  * Akviziční půjčky.
  * Stavební úvěry.
  * Obchodní úvěry a mnoho dalších:
  S pozdravem.Email: miliansudek@gmail.com

 14. Marcela Krejsova

  Jednoduchá a cenově dostupná nabídka půjčky.

  Ahoj,
  Potřebujete pohodlnou půjčku pro vaši spokojenost? Nabízíme půjčku ve výši 3% úrokové sazby pro místní i mezinárodní dlužníky. poskytujeme dlouhodobou půjčku od 20 tisíc do 30 milionů na dobu 1 až 30 let. Pro více informací nás kontaktujte níže:
  E-MAIL: marcela.krejsa01@gmail.com

  1. Horak Jiri

   Nabízíme konkrétní online půjčky krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé od 50 000 Kč do 400 000 000 Kč . Naše půjčky jsou snadné a rychlé. Výše měsíční splátky a pevná úroková sazba jsou velmi závislé na charakteru, výši a době trvání půjčky. Doba splácení od 12 měsíců do 360 měsíců a více. Dostupnost částky úvěru do 2 dnů Zajištění důvěrnosti je jednoduché, rychlé a 100% zaručené. pokud máte zájem, zašlete e-mail a požádejte o formulář žádosti.
   horakjir5@gmail.com

 15. roller Dominika

  rychlá půjčka mezi 50 000 až 50 000 000 Kč Dobrý den paní / pane Potrebujete financování pro svuj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilu, pro nákup motocyklu, pro vytvorení vlastního podniku, pro vaše osobní potreby, více pochybností. Osobní kredity udeluji od 50 000 CZK do 50 000 000 CZK s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. Uvedte prosím v žádosti o úver presnou cástku, kterou byste chteli, a její splatnost. Pro více informací nás prosím kontaktujte pouze na: Email: Rollerovadominika@seznam.cz

 16. Roller

  REGISTRACE PRO RYCHLÉ A BEZPEČNÉ ÚVĚRY V ČESKÉ REPUBLICE.
  Nabízíme konkrétní online půjčky krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé od 50 000 Kč do 400 000 000 Kč . Naše půjčky jsou snadné a rychlé. Výše měsíční splátky a pevná úroková sazba jsou velmi závislé na charakteru, výši a době trvání půjčky. Doba splácení od 12 měsíců do 360 měsíců a více. Dostupnost částky úvěru do 2 dnů Zajištění důvěrnosti je jednoduché, rychlé a 100% zaručené. pokud máte zájem, zašlete e-mail: Rollerovadominika@seznam.cz

 17. Kratochvílová Milada

  Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných škytavek. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kč se splatností do 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s vysokou propustností schválených aplikací. Ve vašem městě lze také uspořádat osobní schůzku k podpisu smlouvy o půjčce. Vypořádání celé půjčky do 24 hodin od podpisu smlouvy. Podrobnější informace získáte na e-mailu: kratochvilova100.cz@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému