RB cz internetové bankovnictví

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
RB cz internetové bankovnictví
Půjčka bez doložení příjmu online

Internetové bankovnictví se stalo nedílnou součástí nabídky peněžních ústavů působících na území České republiky. Jednotlivé banky tuto službu stále vylepšují především po stránce bezpečnosti a multifunkčnosti.

Vzhledem k pokusům o prolamování přístupu do internetového bankovnictví ze strany podvodníků se bankovní instituce snaží co nejlépe zajistit online účty svých klientů.

Rb cz internetové bankovnictví patří mezi ty nejbezpečnější vůbec, protože Raiffaisenbank k němu přidala nadstandardní zabezpečovací prvky. Proto se pojďme podívat, jak internetové bankovnictví Raiffaisenbank vypadá.

Co nabízí Raiffaisenbank internetové bankovnictví

Jakmile se k užívání služby přihlásíte, můžete provádět všechny druhy tuzemských a zahraničních plateb, zřizovat a rušit trvalé příkazy a povolení k inkasu, investovat do podílových fondů a pomocí výpisů mít dokonalý přehled o veškerém dění na vašem účtu.

Kromě těchto základních funkcí internetové bankovnictví umožňuje sjednání úvěrových produktů, kreditních karet včetně debetu a nastavení informací pomocí SMS. Samozřejmostí je ukládání vzorů pro platby nebo přehled o vámi využívaných bankovních produktech.

rychlá online půjčka

Přihlášení do bankovnictví

Předem je třeba upozornit, že první přihlášení do internetového bankovnictví Raiffaisenbank není i přes vysoké zabezpečení nijak složité. Potřebovat budete přihlašovací jméno a heslo. Přihlašovací jméno se dozvíte při zařizování služby a počáteční přístupové heslo obdržíte v obálce. Při zadání obou údajů na přihlašovací stránce internetbankingu budete vyzváni ke změně hesla. Při jeho vymýšlení nepoužívejte odhadnutelné kombinace.

Aby se ještě zvýšila bezpečnost přístupu a certifikace transakcí, můžete využít jednoho ze tří zabezpečovacích klíčů.

půjčka online

Mobilní klíč

Pokud používáte mobilní telefon, tak většina z nich podporuje funkci SIM Toolkit. Právě díky ní můžete obdržet unikátní chráněný klíč, který společně s klientským číslem slouží ke vstupu do internetového bankovnictví a současně vám zabezpečuje potvrzování finančních operací. Mobilní klíč je využitelný všude tam, kam dosahuje pokrytí sítě vašeho operátora.

Mobilní SMS klíč

Banka myslí i na ty klienty, jejichž mobilní telefon nepodporuje technologii SIM Toolkit. V takovém případě máte možnost vstoupit do internetového bankovnictví pomocí SMS klíče, který vám dorazí po zadání čtyřmístného číselného I-PINU. Při aktivaci mobilního SMS klíče na pobočce vám bude I-PIN přidělen, ale pomocí internetu si jej můžete změnit.

Osobní elektronický klíč

U této varianty zabezpečeného přístupu do rb.cz internetového bankovnictví vám banka poskytne malé přídavné hardwarové zařízení s tlačítky. Tam jen zadáte svůj číselný I-PIN a ihned dojde k vygenerování autorizačního kódu, který použijete ke vstupu na účet nebo k zajištění finančních transakcí.

půjčka na auto

Potvrzování transakcí na účtu

Ještě před zadáváním finančních operací na vašem účtu musíte zaregistrovat své telefonní číslo na pobočce Raiffaisenbank, k čemuž byste měli být vyzváni při aktivaci služby. Potom již každou transakci potvrzujete jednorázovým osmimístným SMS kódem, který vám dorazí na zaregistrovaný mobil.

Podpisový certifikát

Pokud nechcete potvrzovat transakce SMS kódem, máte možnost využít podpisového certifikátu chráněného samostatným heslem.

V tomto případě si u aktivace internetového bankovnictví vyberete k potvrzování podpisový certifikát a obdržíte heslo. Při prvním přihlášení bude certifikát vygenerován a po zadání hesla vstoupíte do aplikace. Poté musíte původní heslo změnit.

Zablokování přístupu

Jelikož si budete muset pamatovat několik hesel, může se dostavit paměťový výpadek a pak je velmi jednoduché zamezit si přístup do internetového bankovnictví. V takovém případě se ale nestalo nic hrozného, protože stačí zavolat na zákaznickou linku Raiffaisenbank nebo napsat na jejich e-mail a přístupové kódy včetně hesel vám budou znovu vygenerovány.

Výhody rb cz internetové bankovnictví

  • Vysoké zabezpečení. Elektronické klíče zajišťují maximální bezpečnost.
  • Vždy k dispozici. Na svůj účet se můžete přihlásit z jakéhokoliv počítače a kdykoliv během dne.
  • Přehled o financích. Díky rb cz internetovém bankovnictví budete vědět o všech účtech, kartách, úvěrech, hypotéce nebo spoření.
  • Volba nastavení. Sami si nastavíte limity na účtu a u platebních karet.

Nevýhody

S vysokým zabezpečením je spojena určitá složitost přístupu na účet a potvrzování jednotlivých transakcí.

Rb cz internetové bankovnictví zabezpečí vaše finanční transakce

Je úplně jedno, zda za počítačem sedíte doma, v práci, v kavárně nebo zda používáte operační systém Windows či Linux, protože potřebujete jen přístup k internetu a můžete mít plně k dispozici rb cz internetové bankovnictví. Za pořízení a využívání služby nezaplatíte vůbec nic a ještě budete pohodlně řídit toky svých financí a průběžně kontrolovat jejich stav tak, aby vám nic neušlo.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému