Půjčky ihned na ruku

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Půjčky ihned na ruku
Půjčka bez doložení příjmu online

Nedostatek finančních prostředků může postihnout prakticky kohokoliv, a ač se jedná o nepříjemnou situaci, vždy se dá vyřešit vhodně zvolenou půjčkou.

Pokud splníte některé podmínky potřebné k získání úvěru, bez problémů se dostanete k penězům od banky nebo některé nebankovní instituce. Valná většina poskytovatelů posílá požadovanou částku na účet, jenže někdy je potřeba mít peníze rychle a v hotovosti.

V takovém případě hledejte půjčky ihned na ruku,které by vám měly pomoci. A jelikož bývají hotovostní úvěry velmi žádanými finančními produkty, pojďme se na ně podívat podrobněji.

Jak vypadají půjčky vyplácené na ruku

Nejprve je třeba upozornit, že když nepočítáme půjčky poskytované na směnku, tak se na finančním trhu nepohybuje mnoho společností nabízejících hotovostní úvěry. Ale zase na druhou stranu, když využijete úvěr s výplatou peněz na ruku, zpravidla se dočkáte i komfortního servisu a zajímavých podmínek.

Pomocí rychlé půjčky v hotovosti si můžete přijít na zajímavé částky v řádech desítek tisíc s tím, že s penězi obdržíte i splátkový kalendář rozdělený buď na týdny nebo na měsíce.

A jelikož hotovostní úvěry jsou výhradně doménou nebankovních a současně i mnohdy benevolentnějších věřitelů, tak k jejich získání si většinou vystačíte pouze s potvrzením o nějakém pravidelném příjmu.

Úvěr od soukromého investora

Další způsob, jak přijít k penězům vyplaceným v hotovosti, představuje půjčka od soukromé osoby, která bývá nejčastěji zajištěna směnkou.

Pokud se ji rozhodnete využít, buďte hodně obezřetní. Valná většina nebankovních institucí vám půjčí férově a bez problémů, jenže za inzerovanými úvěry od soukromých věřitelů se mohou skrývat podvodníci využívající mnohdy bezvýchodné situace žadatelů.

Proto si důkladně prověřte vybraného poskytovatele, nejlépe v internetových diskusích a na specializovaných serverech. Většinou stačí vepsat jméno investora a hned se dozvíte reakce spokojených nebo rozzlobených klientů. A věřte tomu, že některá jména jsou nechvalně populární. Když po pročtení referencí získáte-li byť jen malou nejistotu, vyberte si jiného investora.

Nikdy neplaťte žádné peníze předem. Jakmile vám někdo sdělí, že musíte před sepsáním směnky proplatit náklady spojené například s odborným rozborem finanční situace, vždy se jedná o podvodníka.

Dobře si prohlédněte vyplněnou směnku. Hodnotu půjčené částky vypište kromě číslic i slovy. Nikdy nepodepisujte bianco směnku, protože do ní si věřitel může vepsat jakkoliv vysokou částku.

Pokud ale máte tu možnost, zkuste raději využít služeb nebankovní půjčky, protože kromě peněz získáte i jistotu a zázemí firmy.

Výhody produktu: Půjčky ihned na ruku

Svým způsobem netradiční půjčka se může pyšnit velmi příjemnými parametry, které klasické půjčky s penězi na účet nemají.

  • Rychlost. Ačkoliv se jedná o spotřebitelské půjčky podložené smlouvou, tak někteří poskytovatelé umí vyplatit peníze během několika desítek minut.
  • Online. Při zařizování půjčky nemusíte opustit svůj domov, pokud si ovšem nepůjdete pro hotovost na pobočku.
  • Servis. Mnoho firem nejenže doručí peníze k vám domů, ale jednotlivé splátky vybírají její zástupci dojíždějící až před vaše dveře.
  • Bez účelu. Ať už si půjčíte jakkoliv vysokou částku, vždy bude jen na vás, co s ní uděláte.
  • Dostupnost. Firmy poskytující půjčky s výplatou na ruku nekontrolují registry dlužníků, proto i s ne úplně čistou platební historií úvěr získáte.
  • Jednoduchost. Poskytovatelé staví své produkty na srozumitelnosti a transparentnosti. Samotná smlouva je velmi jednoduše napsaná a ještě před jejím podpisem vám musí být jasné veškeré podmínky úvěru.

Prověření poskytovatelé úvěrů vyplácených v hotovosti

Jak již bylo naznačeno, společností poskytujících peníze v hotovosti není mnoho, proto vám ulehčíme pátrání a uvedeme několik opravdu spolehlivých firem.

CreditPortal: Půjčky ihned na ruku

Pomocí úvěru CreditPortal si můžete přijít na částku od 500 do 5000 Kč se splatností 5 až 30 dnů. Když se ale stanete pravidelným klientem firmy, navýší se váš úvěrový limit až na 30 000 Kč.

Poskytovatel půjčky firma CreditPortal sice posílá peníze na účet, ale když spěcháte na jejich vyplacení, máte možnost si je vybrat v hotovosti na kterékoliv ze 191 čerpacích stanic EuroOil.

Máte-li o úvěr CreditPortal zájem, musíte být plnoletým občanem s bankovním účtem a s trvalým pobytem na území České republiky. Navíc budete dokládat jakýkoliv příjem.

Sjednání úvěru CreditPortal je nesmírně jednoduché. Na internetových stránkách firmy si vyberete výši úvěru a dobu splatnosti. Po vyplnění a odeslání žádosti vám na mobil dorazí unikátní kód, který vepíšete do žádosti. Po jeho potvrzení si můžete dojít pro hotovost.

Chci získat půjčku

Fajn půjčka: Půjčky ihned na ruku

Firma Fair Credit vám díky svému produktu Fajn půjčka nabízí 4000 až 50000 Kč, které budete vracet po dobu 43 nebo 58 týdnů.

O půjčku lze zažádat buď zavoláním na zákaznickou linku, vyplněním online žádosti nebo návštěvou některé z poboček společnosti. Vždy se vás ujme zaměstnanec firmy a provede vás celým schvalovacím procesem.

Pokud nechcete čekat na návštěvu zástupce firmy, který přiváží smlouvu a hotovost, navštivte jednu z 12 poboček, kde si celý úvěr během několika minut vyjednáte.

Pro jednotlivé splátky si k vám domů bude jezdit firemní zástupce.

U schvalovacího procesu se prokazujete platným OP, plnoletostí, dokladem o příjmu a platbou, ze které je znatelné vaše bydliště – energie, SIPO, inkaso, operátoři apod.

Tommy Stachi: Půjčky ihned na ruku

Na částku od 5000 do 150 000 Kč si můžete přijít oslovením společnosti Tommy Stachi. Peníze vrátíte v rozmezí 12 až 30 měsíců.

K získání úvěru stačí jen připravit 2 průkazy totožnosti a bankovní výpis z účtu, kam vám chodí výplata. Pak vyplníte a odešlete kontaktní formulář nacházející se na webu firmy. Poté V následném telefonickém hovoru s operátorem se dozvíte vše podstatné.

Trochu netradiční půjčka je zajímavá tím, že její podmínky si vyjednáte přímo s poskytovatelem.

Hotovost vám doveze kurýrní služba až domů, ale když za účelem vyjednání úvěru navštívíte centrálu společnosti, za 20 minut odcházíte s penězi v kapse.

Chci získat půjčku

Půjčky ihned na ruku pomohou v mnoha situacích

Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete nebo nechcete použít bankovní účet a přesto potřebujete co nejrychleji vyřešit finanční nedostatek, jsou vhodným řešením půjčky ihned na ruku. Když se rozhodnete o úvěr požádat renomované a spolehlivé společnosti CreditPortal, Tommy Stachi nebo Fair Credit, tak buď peníze dostanete až domů nebo si pro ně dojdete. Pokaždé ale získáte bezpečný produkt se zajímavými doprovodnými službami.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému