Nebankovní úvěry, které jsou skutečně rychlé

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
nebankovní úvěry
Půjčka bez doložení příjmu online

U vyšších bankovních úvěrů, určených např. na financování bydlení nebo na rozjezd podnikání často lidé tolik nespěchají a pár dní navíc už nehraje tak zásadní roli. Oproti tomu u malých nebankovních půjček je často rychlost jejich výplaty jedním z nejdůležitějších parametrů – mnohdy jde o tzv. půjčky do výplaty. Kdy si lidé půjčují pouze menší částku na krátkou dobu. Které úvěry jsou opravdu rychlé a za jak dlouho od odeslání žádosti můžete mít peníze u sebe?

Nebankovní úvěry

Jak rychle je možné vybrané půjčky získat?

Rychlost výplaty úvěru závisí na více okolnostech. Důležitý je samozřejmě způsob výplaty (viz níže), dále pak čas, kdy si o půjčku žádáte, banka u které máte účet a konkrétní požadavky. Také pracovní doba dané úvěrové společnosti. V praxi tak existuje rychlá půjčka, kterou můžete mít na účtě už během několika minut od podání žádosti, na druhou stranu je i řada takových, u nichž i přes deklarovanou rychlost čekáte na peníze i několik dní.

Jakými způsoby se půjčky žadatelům vyplácejí?

Rychlé nebankovní úvěry je možné vyplatit několika způsoby. Jednoznačně nejčastější a nejpohodlnější formou výplaty je bezhotovostní bankovní převod na účet žadatele. Tady ale hodně závisí na době, kdy si žádost podáváte, běžná pracovní doba je obvykle jen ve všední dny do 18 hodin. Např. o víkendech musíte počítat s tím, že peníze přijdou až v pondělí. Stejně tak je rozdíl u převodů v rámci jedné banky nebo mezi rozdílnými bankovními ústavy.

Další možností je pak výplata půjčky v hotovosti na ruku. Ta může být i rychlejší, zvláště pak o víkendech nebo o svátcích je zajímavou alternativou pro ty, co potřebují peníze opravdu rychle. Hotovostní výplatu vám může přivézt zástupce úvěrové společnosti až k vám domů. Někde je i možnost výplaty na pobočce. Nově se objevují i jiné varianty, např. Zaplo.cz umožňuje nechat si vyplatit peníze v trafikách. Jiné společnosti pak nabízejí výplaty půjčky na čerpacích stanicích.

Poslední možností výplaty úvěru je platba složenkou. Tam už ale nemůže být řeč o rychlé půjčce – na peníze musíte v takovém případě čekat několik dní.

Rychlé půjčky, které lze získat i se záznamem v registru

Rychlost půjčky je jedna věc, druhou jsou pak požadavky, které musí klient splňovat. Všechny banky, ale i některé nebankovní společnosti mají jako jednu z podmínek, že zájemce o úvěr nesmí mít záznam v registru dlužníků. Z nejrychlejších půjček, kde registr dlužníků nekontrolují, můžeme doporučit např. novou Sumo půjčku, dále pak Kredito24 nebo Provident. Který nabízí možnost výběr mezi hotovostní a bezhotovostní variantou úvěru. Kromě nich pak půjčky bez registru nabízí i celá řada dalších společností. Některé z nich vám dokonce napoprvé půjčí zcela zdarma.

Vybrat nejlepší půjčku vám pomohou nezávislé srovnávače

Rychlé nebankovní úvěry bez registru si nejpohodlněji vyberete pomocí webových stránek, specializovaných na srovnání půjček. Tyto nezávislé portály vám pomohou zorientovat se ve světě financí a úvěrů a nabídnou vám nejvýhodnější půjčku na základě vašich potřeb a požadavků. Velkým plusem srovnávacích webů je i to, že se na nich objevují pouze důkladně prověření poskytovatelé, jejichž půjčky jsou 100% bezpečné a férové. V současné době funguje hned několik podobných stránek. Hodně kvalitní jsou zejména PůjčkyHned.cz, CoolPůjčky.cz nebo ParádníPůjčky.cz. Pokud vás zajímají nejen úvěry, ale i jiné finanční produkty, doporučujeme i finanční portál Půjčko.cz. Ten se věnuje financím obecně a přináší spoustu zajímavých článků.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému