KRUK pomoc s dluhama – co dělat když jste dostali dopis?

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Kruk
Půjčka bez doložení příjmu online

Možná jste se dostali do situace, kdy jste nebyli schopni splácet své závazky, a jednoho dne vám přišel dopis od vymáhací agentury. Na našem trhu jich funguje několik a jednu z nich vám představíme v následujícím článku. Jde o společnost, která již na našem trhu chvíli působí a v poslední době se o ní opět více mluví.

Jedná se o společnost Kruk International s.r.o., která se prezentuje především tím, že se snaží ke každému dlužníkovi přistupovat individuálně a pochopit jeho situaci. Tím se odlišuje od jiných společností, které se zabývají stejnou činností.

Informace o společnosti Kruk

V roce 1998 založili společnost Kruk v Polsku dva právníci Piotr Krupa a Wojciech Kuznicki. V roce 2007 vznikla společnost Kruk Romania v Bukurešti v Rumunsku. V roce 2011 byla pobočka společnosti založena v Praze pro Českou a Slovenskou republiku. Poskytuje své služby při vymáhání pohledávek a pokračuje tak v neustálém rozšiřování skupiny Kruk. Jedná se o osvědčeného partnera bank a dalších finančních institucí.

půjčka do 5000 ihned

V roce 2014 bylo sídlo společnosti přestěhováno z Prahy do Hradce Králové.

Jak vypadá práce společnosti Kruk?

Kruk převezme dluhy od původního věřitele (např. banky) a stane se novým věřitelem. Proti dlužníkovi však vždy nejdříve uplatňuje smírnou strategii. Soudní cesta je až poslední možnost.

Firma si svých klientů váží a ví, že se do dluhů dostane člověk velmi lehce. Proto s lidmi jednají s respektem a chtějí jim pomoci vyřešit jejich finanční situaci.

Nejdůležitější je při smírném postupu splátkový kalendář, který je klientovi nabídnut. Díky tomu si může dlužník rozložit dlužnou částku do splátek a nemusí zaplatit celou částku najednou. Pokud splácí včas a pravidelně, odpadne tak navyšování dluhu a soud.

rychlá nebankovní půjčka

Co Kruk nabízí

Společnost nabízí několik služeb pro své klienty. Jedná se o mimosoudní vymáhání, právní služby a odkup pohledávek.

Mimosoudní vymáhání

Partneři společnosti chtějí vždy získat dlužnou částku v co nejkratším čase. Tato služba je složena z různých činností a nástrojů. Poplatky, které si společnost za své služby účtuje, se odvíjejí od efektivity vymáhacího procesu. Jsou také závislé na hodnotě vymožených částek. Kruk si neúčtuje žádné peníze předem.

Právní služby

Společnost Kruk dále zajišťuje soudní vymáhání a dohled nad výkonem rozhodnutí, které stanovil soud. Právní kancelář společnosti může zastupovat klienta u soudů. Cílem je získat nařízení k výkonu rozhodnutí (exekuce).

Odkup pohledávek

Odkup pohledávek je jednou z nejvíce využívaných služeb Kruk v České a Slovenské republice. Společnost se zaměřuje především na partnery s hromadnými pohledávkami. Ty musí zahrnovat buď dluhy, které ještě vymáhány nebyly nebo už ano, ale nepodařilo se je vymoci. Každá pohledávka je podrobena důkladné analýze. Po ní je předložena klientovi cenová nabídka a po jejím přijetí se zahajuje odkup.

Nejčastěji kladené dotazy klientů

Přišel mi dopis od Kruku, co mám dělat?

V takovém případě je důležité se co nejdříve obrátit na společnost a domluvit se s poradcem na řešení svého problému.

Pro kontakt je možné využít:

 • Bezplatnou telefonní linku – 800 800 123
 • Email: info@cz.kruk.eu
 • Dopis na adresu: Československé armády 954/7, Hradec Králové, 500 03
 • Případně si můžete sjednat osobní schůzku

Co je splátkový kalendář?

Splátkový kalendář pomáhá klientům s vyřešením jejich dluhů tou nejschůdnější cestou. Mohou si rozložit dlužnou částku do splátek a není tak nutné zaplatit celou částku najednou. Společnost se zároveň snaží vyjít vstříc finančním možnostem klienta a přizpůsobit výši splátek. Při řádném splácení nebude dluh řešen soudně a není tak potřeba se obávat exekuce. Jedná se o jeden z nejlepších způsobů, jak se dluhu zbavit.

půjčka bez skrytých poplatků

Zkušenosti klientů se společností Kruk

Zkušenosti jsou vždy k nezaplacení. I proto jsou v tomto článku uvedené zkušenosti klientů s touto společností i jejich názor na ní.

„ Kruk rozhodně nejsou žádní podvodníci. Je to společnost, co odkupuje pohledávky od původních věřitelů. Oni za vás dluh zaplatí, a pak se s vámi chtějí domluvit na splátkách. Původní věřitel by vás nejspíš dal rovnou k soudu. Když s nimi jednáte slušně, nebudete mít žádný problém. Pokud splácet nebudete, musíte očekávat důsledky. Já poctivě splácím dohodnutou částku a nemůžu si stěžovat na nic.“ (Buk)

„Mám s nimi splátkovou dohodu 600 Kč měsíčně a mám to potvrzené smlouvou černé na bílém. Mám to rozdělené na 73 splátek vždy ke každému 15. dni v měsíci. Dnes jsem ještě do společnosti volal a probral nějaké detaily. Vždy ochotní, vstřícní. I sama operátorka mi řekla, že když budu dodržovat dohodu, nic mi nehrozí. Takže za mě jednoznačně ano.“ (Pospan)

Společnost Kruk hledí na potřeby dlužníků

Společnost má velkou výhodu v mnohaletých zkušenostech, a také v propracovaném know-how. Jejich činnosti, které souvisejí se správou pohledávek, vycházejí z různých sociálních průzkumů, a také názoru dlužníků. Pracovníci Kruku se s klienty snaží vždy komunikovat tak, jak by chtěli, aby se komunikovalo s nimi ve stejné situaci.

Společnost Kruk má v plánu se nadále rozrůstat a v dalších letech chce proniknout na další trhy střední a východní Evropy.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

18 responses on “KRUK pomoc s dluhama – co dělat když jste dostali dopis?

 1. Lenka Ortová

  Dobrý den
  Ráda bych se zeptala zda jde dohledat spotřebitelská půjčka. Jednu již mám vyřešenu ale druhou nemohu vypátrat abych se domluvila na splátkovém kalendáři.
  Děkuji za pomoc Ortová Lenka
  Přeji krásný den.

 2. Eva Kroupová

  Dobrý,hezký den,tak to vidím,že i já dostanu dopis.Totálně jsem se zadlužila, nemám nic ,jen život a ten už mě přestane také zajímat.

 3. horolezec

  Podvodné firma, nakúpi premlčané dlhy a potom skúša vyhrážať a dúfa, že sa ľudia zľaknú a budú im platiť.

 4. Lafayette

  Přesně jak zde už bylo napsáno. Kupují promlčené dluhy a snaží se Vás přesvědčit, že když nezaplatíte ( klidně i ve splátkách nebo alespoň něco 🙂 … ) tak ,že Vás dají k soudu a budete platit a nebo exekuce 🙂 Mám na to jedinou odpověď… „Vážení“.. tak to k tomu soudu dejte… a každý kdo má mozek, podá námitku PROMLČENÍ a mělo by to být soudem ukončeno. Obecná promlčecí lhůta je 3 roky.

 5. Jarda

  No, ze poslou dopis? kdepak, nekomu jo a nekomu ne. Byl jsem svedkem toho jak nejaka zamestnakyne KRUKu prisla k sousedce ve 21:30 vecer, dozadovala se vstupu do bytu a nechtela ani ukazat prukaz ze k nim patri!!! mela jen tablet s udaji o sousedce. Jsou to prasata a nic vic, je divne ze jejich praxe je nehlidana, az vyhruzka zavolani Policie ji odradila, jinak byla dost arogantni a agtesivni. Pryc s touto spolecnosti, pokud je jednou dluh promlcen, tak at ho nevymahaji, je to problem firmy ktera neucinila zadostiucineni drive. Jen jedna vec…..KRUK JSOU P…..A kazdy si to doplni, at to tu nevyzni sproste.

 6. Andrea

  Tak vy jste dobrý borci…podle Vás je normální si půjčit peníze a nevrátit je???A vymlouvat se,že je dluh promlčený.Chtěla bych vidět Vás jak by jste se tvářili kdyby jste kamarádovi půjčili a on Vám řekl:Tsss,dluh je promlčený nazdar.A pokud to tak to opravdu berete je mě Vás líto.

 7. Iva

  Pěkný den, nenašel by se tu někdo, kdo pro tuhle společnost pracuje ? Budu končit VŠ a dívala jsem se, že nabírají lidi, takže by mě zajímalo, jak to zde funguje.

 8. Iva

  No jelikož budu po škole, tak bych chtěla nejspíš začít na pozici telefonního poradce a pak pokud bude možnost se dostat někam dále, ale to je otázka do budoucna.

 9. Draha

  Možné to samozřejmě je. Naše generální ředitelka také začínala na pozici telefonního poradce.

 10. Sonia

  No já jsem to položila, jakmile mi paní řekla, že mám u nich dluh, tak jsem si myslela, že je to jenom nějaký podvod :/

 11. Ivana

  To není moc dobrý přístup, já jsem s nimi taky měla čest jednat, ale vše bylo bez problému. Nevím, z čeho mají všichni takový strach. S paní jsem se domluvila na splátkách, protože dluh jsem měla vysoký a řádně si ji teď splácím. Jiná vymáhací společnost vám takhle teda vstříc nevyjde a požaduje většinou celou částku do určitého termínu http://cz.kruk.eu/kontakt/

 12. Krejčová lenka

  Docela mě tu překvapují někteří lidé.Přeci když jsi vezme někdo půjčku tak jí musí splatit.Já třeba mela půjčku od spořitelny a i když jsem v čas.inv.důchodu a pracovala jsem tak jsem platila ale pak člověk přijde o práci a je nahrány a najednou nevíte co dál tak jsem po dostání dopisu od společnosti Kruk se domluvila ze to budu splácet a byl klid.A ted jsem se dostala na úplné dno tak jsem jim napsala a poprosila že jsem nemocná a ze nemůžu splácet určenou splátku.A on jen chtěly vidět zdravotní dokumentaci a hned mi to snížily jen mužů říct že s takovou ochotou jsem se ještě nesetkala.Všude jinde jen vyhrožují.

 13. Vanda

  taky me fascinuje, že si vezmou pujčku, nesplácí a pak se diví, že po nich někdo něco chce. Tahle iracionalita mě hodně udivuje.

 14. Keja Šišková

  ano, je to tak. Přitom by měli být rádi, že dostali další mořnost se dostat z problému. Jinak všihcni přece vědí, jak to dopadne, když se dluhy neplatí

 15. Luvila Krabjová

  taky me fascinuje, že si vezmou pujčku, nesplácí a pak se diví, že po nich někdo něco chce. Tahle iracionalita mě hodně udivuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému