Je Zaimo půjčka podvod nebo ne?

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Je Zaimo půjčka podvod?
Půjčka bez doložení příjmu online

Kredito24 Česká republika s. r. o. je poskytovatelem krátkodobé nebankovní Zaimo půjčky, s kterou můžete získat částku pohybující se od 1 000 Kč do 25 000 Kč na dobu od 3 do 12 měsíců. Zaimo půjčka staví hlavně na rychlosti, dostupnosti a individuálnímu přístupu ke svým klientům. Díky této půjčce můžete rychle vyřešit vaše finanční problémy či náhlý výpadek příjmů. I přesto se však v souvislosti se Zaimo půjčkou stále spekuluje, zdali nejde o podvod.

V následujícím článku se pokusíme na otázku, zdali je Zaimo půjčka podvod, odpovědět. Podíváme se, jaká jsou specifika Zaimo půjčky, jaké jsou její výhody či naopak nevýhody. Poukážeme na možné znaky nasvědčující o podvodnosti.

Znaky podvodnosti

V první řadě se podívejme, co vše by mohlo svědčit o podvodnosti Zaimo online půjčky. O podvodnosti většinou nasvědčuje již samotná reklama. Pokud má například společnost poskytující půjčky reklamy na sloupech, zastávkách a dalších podobných, pouličních místech, pak se pravděpodobně jedná o podvod.

Dalším možným znakem podvodnosti může být samotná společnost. Pokud se například jedná o soukromou osobu, která se zaštiťuje imaginární společností, která nemá žádné IČO a není vedena v rejstříku právnických osob, pravděpodobně se bude jednat o podvodnou společnost. Pokud se jedná pouze o soukromou osobu, která vystupuje sama za sebe, nemusí jít přímo o podvod. Otázkou však je, nakolik budete dané soukromé osobě věřit. Nejlepší volbou je společnost zapsaná v rejstříku právnických osob a má nadnárodní působnost. Přesně takovým případem je i společnost Zaimo, jejímž provozovatelem je Kredito24 Česká republika s. r. o. Ta je českou pobočkou německé společnosti Kreditech SSL HoldingGmbH.

Ověřte si svoji společnost

Společnost, u které si chcete vzít půjčku, byste si měli ověřit, abyste se vyhnuli podvodu. V první řadě si ověřte výše uvedené informace, které by mohli podvodnost naznačovat. Pokud se z tohoto ohledu jedná o seriózní nabídku, pak si ověřte informace uvedené na stránkách společnosti. V případě, že na stránkách společnosti nenarazíte na všechny potřebné informace, zavolejte na infolinku společnosti, pročtěte si recenze nebo zkušenosti klientů.

Představení půjčky Zaimo

Zaimo půjčka je rychlá nebankovní půjčka, díky které můžete získat částku ve výši 1 000 Kč až 25 000 Kč. Kromě výše úvěru zvolte i dobu splatnosti, která by se měla pohybovat od 1 až do 12 měsíců.

Půjčka je bezúčelná a můžete si ji sjednat pomocí online formuláře. V první řadě je však potřeba, abyste se zaregistrovali na webových stránkách společnosti. Před získáním peněz musíte zaplatit verifikační poplatek ve výši 1 Kč, který slouží pouze k ověření vaší osoby a vašeho bankovního účtu.

Výhody půjčky Zaimo

Opakem podvodné půjčky jsou půjčky poskytující množství výhod. Takové výhody souvisejí i se Zaimo půjčkou. Mezi tyto výhody patří například rychlé vyřízení půjčky. Peníze ze Zaimo půjčky můžete mít již do 15 minut od schválení půjčky na svém účtu. Druhou výhodou je snadná dostupnost půjčky, neboť při vyřizování rychlé půjčky není potřeba prokazovat příjmy. Půjčka je poskytována bez ručitele, bez uvádění účelů, bez skrytých poplatků a s možností předčasného splacení.

Je Zaimo půjčka podvod?

Zaimo půjčka podvod není. Přesto si mnozí myslí, že podvodem je. Mnozí lidé to přikládají rychlosti vyřízení, dostupnosti získání, verifikačnímu poplatku a také vyššímu úroku, který je však pro nebankovní půjčky typický.

Před sjednáním půjčky vyzkoušejte online kalkulačku, kterou najdete na stránkách společnosti. Půjčka není spojená s žádnými skrytými poplatky. Když využijete online kalkulačku, zjistíte tak, kolik přesně budete platit každý měsíc a jaký bude váš úrok. Pokud budete mít pochybnosti, vyzkoušejte smazat zadání a zadejte vaši žádost ještě jednou s jiným zadáním. Díky tomu si ověříte, zda je pro vás půjčka výhodná, či nikoliv.

Závěr

Je Zaimo půjčka podvod? Již výše jsme uvedli, že nikoliv. Plno nebankovních společností vsází na klamavé reklamy a propagace. Firma Kredito24 se snaží svoji pověst vybudovat díky spokojeným zákazníkům.

Zaimo: až 25 000 Kč!

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému