ING konto a vstup na účet

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 4,25 z 5) - Hlasujte!
Loading...
ING konto a vstup na účet
Půjčka bez doložení příjmu online

Máte-li zájem o co největší zhodnocení svých finančních prostředků, zkuste se poohlédnout po službách odborníka na spoření, společnosti ING Bank. Zpočátku stačí, když si zařídíte spořící ING konto, jeden z nejlépe hodnocených produktů umožňující dlouhodobě nadprůměrné úročení na jakýkoliv vklad bez jednorázových nebo paušálních poplatků.

Jakmile ale budete chtít spravovat své peníze v pohodlí domova a nechodit s každou platbou na pobočku, musíte si aktivovat ing konto a vstup na účet pomocí internetového bankovnictví.

Jenže ING Bank nedávno připravila úplně novou verzi svého internetbankingu, což je právě důvod, proč se na něj podíváme trochu podrobněji.

Charakteristika internetového bankovnictví ING

Celá služba je koncipována takovým způsobem, aby byla co nejjednodušší a snadno ovladatelná. Nové internetové bankovnictví zobrazuje veškeré potřebné informace o produktech hned na hlavní straně a vy se tak pomocí přehledného menu nebo přímého odkazu rychleji dostanete k nejčastěji používaným funkcím.

Největší a nejdůležitější výhoda aplikace ovšem spočívá v jejím responzivním designu, který umožňuje správné a optimalizované zobrazení internetového bankovnictví na všech zařízeních, přičemžvůbec nezáleží na rozlišení obrazovky. Responzivní design také umožňuje podstatně rychlejší načítání stránek. Vývojáři nového internetbankingu si byli dobře vědomi, že špatná optimalizace značně zpomaluje chod celé aplikace, což klienty často otráví a odradí.

První přihlášení a vstup: ING konto a vstup na účet

Ihned na první stránce internetového bankovnictví se zobrazuje přihlašovací formulář. Do něj vyplníte klientské číslo a heslo.

Klientské číslo vám dorazí na mobilní telefon, který jste autorizovali při zakládání ING Konta. A co se týká hesla, tak buď si o něj požádáte na webu ING Banky pod odkazem na formulář nebo vám bude zasláno poštou.

K heslu ještě obdržíte PIN potřebný k potvrzování transakcí v internetovém bankovnictví.

Blokace vstupu

Když u přihlášení třikrát uvedete chybné heslo, dojde na 1 hodinu k zablokování přístupu do internetbankingu. Blokaci ale můžete v nutných případech provést i sami zavoláním na zákaznickou linku banky.

Zapomenuté heslo: ING konto a vstup na účet

Když si nebudete moci vzpomenout na své heslo potřebné ke vstupu do aplikace, nic dramatického se neděje. V takovém případě stačí na přihlašovací straně internetového bankovnictví vyhledat odkaz na volbu zapomenutého hesla. Poté budete navedeni k zadání vašeho data narození a klientského čísla. Jakmile vše potvrdíte, obdržíte nové heslo.

Výhody ING internetového bankovnictví

 • Okamžitý přehled. Ihned po vstupu do internetbankingu se dozvíte stav ING Konta, ING Investic a ING Fondů.
 • Platby a operace. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu máte možnost úplně zdarma provádět veškeré platební transakce – jednorázové a trvalé příkazy, platby, inkasa, investice atd.
 • Změny. Služba umožňuje měnit kontaktní údaje, heslo, transakční účty a uspořádání investičního dotazníku
 • Responzivní design. Internetové bankovnictví se automaticky přizpůsobí jakémukoliv zařízení.
 • Jednoduchost. Zadávání a správu platebních příkazů lze provádět na jedné stránce, aniž byste ji opustili.
 • Okamžitá kontrola ING Fondů. Hned po vstupu do internetbankingu se zobrazí přehled o investicích a portfoliu. Nákup a prodej fondů můžete realizovat z domovské stránky, kde jste propojeni s ING Kontem. Zajímavostí je investiční dotazník umožňující posuzování rizikovosti fondů a případných transakcí.

Nevýhody služby

ING internetové bankovnictví je moderní aplikace sloužící nejen ke správě financí, ale i k smysluplnému a výnosnému investování. Otázkou tedy zůstává, do jaké míry tuto přednost využije starší generace klientů.

Zabezpečení aplikace

Váš přístup do internetového bankovnictví je chráněn klientským číslem, heslem a všechny transakce potvrzujete PINem. Oba posledně jmenované bezpečnostní prvky byste si měli sami vybrat. Určitě se nedoporučuje zvolit odhadnutelné kombinace, které jsou lehce prolomitelné.

Při zadávání klientského čísla a hesla zkuste používat numerickou klávesnici zobrazenou u přihlášení. Značně tak zvýšíte bezpečnost celé služby a lépe ochráníte své peníze.

Také si raději neukládejte své heslo s PINem do paměti prohlížeče. Jakmile se vás jakýkoliv internetový prohlížeč zeptá na zapamatování zadaných údajů, zvolte možnost „Ne.“

Někteří klienti se snaží ulehčit si svou práci s internetbankingem tak, že přihlašovací údaje vloží jako poznámku na plochu. V takovém případě každému případnému uživateli vašeho počítače nabízíte veškeré své finanční prostředky.

ING Bank

Na český finanční trh vstoupila ING Bank v roce 1992 a od té doby se vypracovala na přední místo v poskytování služeb korporátního bankovnictví. V roce 2001 uvedla na trh spořící účet ING, který byl první svého druhu. Banka se tak stala průkopnicí v oblasti spořících účtů na českém území.

Rok na to připravila nabídku otevřených podílových fondů pro drobné investory a dodnes je v tomto ohledu jedničkou finančního trhu.

Ing konto a vstup na účet umožní kompletní správu financí

Pro vstup na účet ING konte využijte tento odkaz: http://www.ingbank.cz/ing-konto/.

Když se rozhodnete založit si Ing konto, tak pro vstup na účet dostanete zdarma i internetové bankovnictví. Jeho nový vzhled vyniká jednoduchostí a intuitivním uspořádáním. Díky responzivnímu designu můžete své finance spravovat z tabletu, domácího počítače nebo mobilu, přičemž je jedno, kde se nalézáte. Pokaždé ale uspoříte mnoho peněz a času, neboť veškeré transakce provádíte levněji a v plném pohodlí.

Půjčky na op

Získat dnes nebankovní úvěr není nic obtížného – půjčky na op

Půjčky na účet

Stačí mít email, telefon a bankovní účet na své jméno – půjčky na účet

Půjčka na auto

Nákup nového automobilu může být drahá záležitost – půjčka na auto

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

One response on “ING konto a vstup na účet

 1. Fichtl Zdeněk

  Při zřízení mého Ing konta jsem neměl žádný problém s přístupem na svůj účet. Otevřel jsem soubor ve kterém bylo uvedeno “ Vstup na účet „, objevila se kolonka pro vepsání klientského čísla a hesla a mohl jsem pracovat. Stále však tuto cestu “ inovujete “ a přístup je pokaždé trochu jiný
  Už potřetí se snažím dosáhnout vstup na účet přes vámi nabízenou cestu – Vstup na účet a místo toho mi nabízíte řadu “ výhodných půjček “ o které nestojím. Nabízíte 300 Kč za každého nově doporučeného klienta. Až zjednodušíte přístup k vlastním penězům klientů, možná budete mít i více klientů. Zatím je to služba jen pro silné nervy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému