FASTFIN půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Fastfin půjčka
Půjčka bez doložení příjmu online

V případě potřeby můžete velmi rychle získat spolehlivé peníze od spolehlivé firmy. Přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat FASTFIN půjčka online, kterou poskytuje česká společnost FINFAST.

Jenže pokud chce v dnešní době nějaký nebankovní věřitel působící na poli krátkodobých úvěrů zaujmout klienty, musí přijít s něčím, co jinde nenajdou. A FASTFIN půjčka jednu zajímavou novinku přináší. Proto se na produkt podívejme podrobněji.

Co nabízí půjčka FASTFIN

Díky krátkodobému úvěru firmy FINFAST si můžete přijít na 1000 až 12 000 Kč se splatností 7, 14, 21 a 28 dní. Jenže produkt nebývá přiklepnut každému žadateli, protože firma ctí úvěrovou etiku a rozhodně se staví proti jakýmkoliv dluhovým pastím.

Ale na druhou stranu, pokud budete žádat o půjčku poprvé, dostanete až 5000 Kč na 28 dní úplně zdarma, s tím, že si splatnost můžete opět bezúročně prodloužit o dalších 28 dní. Což jinými slovy znamená, že první částku získáte téměř na 2 měsíce a nezaplatíte navíc ani korunu.

Kdo si může o úvěr požádat

Prostřednictvím FASTFIN rychlé půjčky má šanci dosáhnout na peníze kdokoliv s čistou platební historií a s nějakým pravidelným příjmem. Z toho důvodu je úvěr vhodný nejen pro zaměstnance, ale i pro podnikatele, rodiče na mateřské dovolené a seniory.

Výhody produktu

Jeden z velmi zajímavých parametrů půjčky byl již naznačen, ale není zdaleka jediný.

  • Etika. Společnost FINFAST nepůjčí peníze nespolehlivému klientovi.
  • Přesné údaje o úroku. Na internetových stránkách poskytovatele najdete úrokovou sazbu přepočítanou na výši částek a dobu splatnosti. Což znamená, že budete znát skutečný úrok, který zaplatíte.
  • Rychlost. Vaše žádost bude schválena do 2 minut a peníze obdržíte maximálně do 1 hodiny. Ale pozor. Poskytovatel má otevřeny účty u 6 největších českých bank, tak pokud máte shodný bankovní dům, budete mít požadovanou částku na účtu v řádech několika minut.
  • Prodloužení úvěru. Kdyby vám nestačila stanovená splatnost, můžete si ji za poplatek prodloužit až o 28 dní.
  • 1. půjčka zdarma. Společnost FINFAST vám poskytne úplně zdarma 5000 Kč na 28 dní, přičemž vás tato zápůjčka k ničemu nezavazuje.
  • Prodloužení zdarma. Když využijete 1. úvěr zdarma, tak vám za prodloužení splatnosti o dalších 28 dní firma nenaúčtuje ani korunu.
  • Transparentnost. Ceny půjček, obchodní podmínky a všechny další potřebné údaje včetně etického přístupu jsou zveřejněny na webu společnosti.

Nevýhody úvěru

Poskytovatel jasně zveřejnil i postup při nedodržení termínu splatnosti a případná nekomunikace se zde opravdu nevyplácí.

Jak získáte FASTFIN půjčku

Máte-li o produkt zájem, musíte se nejprve zaregistrovat na webových stránkách společnosti. Jakmile si je otevřete, vyplňte registrační formulář a odešlete jej. Poté budete vyzváni k zaslání 1 Kč kvůli ověření vašeho bankovního účtu. Nakonec obdržíte přihlašovací údaje.

Internetová žádost

Po přihlášení do uživatelského účtu si vyberete půjčku a potvrdíte ji svým heslem. Oznámení o schválení vám je zasláno na mobil a peníze převedeny na účet.

SMS žádost

U této varianty musíte být kompletně zaregistrování. Pak už jen stačí poslat SMS se žádostí a ve druhé zprávě potvrdíte příchozí speciální kód.

Co vyžaduje společnost FINFAST

Pro kladné vyřízení žádosti musíte být vlastníky mobilu, e-mailu a bankovního účtu. Kromě toho prokazujete alespoň nějaký příjem.

Poskytovatel půjčky do výplaty nahlíží do insolvenčního rejstříku a registru dlužníků. Když ale máte své dluhy zaplaceny, půjčka vám může být i přes negativní záznam schválena.

Reference o produktu

To malé množství negativních reakcí pochází od neplatičů. U firmy FINFEST totiž nikomu neprojde nedodržení dohodnutých podmínek.

„Já jsem potřeboval pouhých 1000 Kč a tato firma mi je nabídla zdarma. Tak jsem půjčky FASTFIN využil. Vyřízení bylo rychlé, jednoduché a nevyskytl se problém. Na trhu je hodně firem nabízejících krátkodobé půjčky, ale úvěr FASTFIN patří mezi ty spolehlivé.“ (Patrik F., Hradec Králové)

„V tíživé situaci mi úvěr FASTFIN hodně pomohl. Sjednání bylo naštěstí jednoduché a půjčka zdarma mě potěšila. Vrátil jsem celou částku bez poplatků a úroků. Pokud vám stačí menší částky, je úvěr FASTFIN dobrou volbou.“ (Milan N., Kravaře)

Pozor! Důrazné varování! Není FASTFIN jako FastFin

Pokud budete trochu více pátrat po internetu, můžete narazit na pofidérní, prý ostravskou společnost FastFin, která pouze parazituje na dobrém jménu seriózního poskytovatele krátkodobých úvěrů, české firmy FASTFIN.

Ona údajná ostravská „pobočka“ zahraničního poskytovatele vám také nabídne krátkodobou půjčku do 4000 Kč, ovšem je vybírán poplatek za sjednání, takzvané zajištění.

Tato podvodná půjčka je poskytována oproti podpisu smlouvy, která je opatřena špatně rozeznatelným zahraničním razítkem.

Nikdy neplaťte žádné společnosti ani soukromníkovi předem za vyjednání nebo zajištění úvěru, protože potom už s největší pravděpodobností peníze neuvidíte.

Firma FINFAST

Poskytovatelem půjčky FASTFIN je ryze česká společnost FINFAST s.r.o., která je ale i Dobrým andělem, protože posílá zdarma peníze rodinám s postiženými dětmi. V těchto peněžních darech je obsažena i korunová platba sloužící k ověření účtu.

Peníze rychle, spolehlivě a také zdarma – to je FASTFIN půjčka

Až na 56 dní 5000 Kč úplně zdarma vám jako novým klientům umožňuje získat FASTFIN půjčka, jinak si ale můžete požádat až o 12 000 Kč. Vzhledem k tomu, že krátkodobý úvěr je doprovázen jednoduchostí, rychlostí a transparentností, nemusíte mít obavy z neférového jednání. Naopak, poskytovatel půjčky, firma FINFAST, si zakládá na etickém jednání s klienty a navíc ještě přispívá zdarma těm, kteří to potřebují.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému