Essox půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Essox půjčka
Půjčka bez doložení příjmu online

Pokud jste usilovali o úvěr v bance a neuspěli jste, nic se neděje. Můžete zkusit variantu, kterou nabízí Essox půjčka. A buďte bez obav, protože i když si mnozí tento finanční produkt spojují s bankou, pravda je trochu jinde.

Společnost Essox sice s Komerční bankou opravdu spolupracuje, ale jinak je výhradně nebankovní institucí mající v zádech silnou zahraniční společnost. Z toho důvodu nemusíte mít z Essox rychlé půjčky žádné obavy, protože se jedná o spolehlivý produkt plně srovnatelný s bankovními úvěry. Ostatně, posuďte sami.

Nabídka společnosti Essox půjčka

Kromě základního finančního produktu, kterým je Bezpečná půjčka, si můžete pomocí firmy Essox půjčka zakoupit nový automobil, vybavit celou domácnost a případně získat i výhodnou kreditní kartu.

Bezpečná Essox půjčka

Prostřednictvím Bezpečné půjčky si přijdete na částku od 15 000 do 200 000 Kč a splácet ji budete 6 až 84 měsíců.

Pro koho je úvěr určen

Hledáte-li výhodnou bezúčelovou půjčku a současně můžete prokázat své příjmy, jste na správné adrese. Žadatel o Bezpečnou půjčku by neměl mít záznam v registrech dlužníků, ale podle zkušeností některých klientů je možné i s malým škraloupem v platební historii úvěr získat. Podstatné totiž je, že máte všechny dluhy uhrazeny.

Výhody Bezpečné půjčky

Jelikož společnost Essox chtěla svou Bezpečnou půjčku postavit na úroveň srovnatelných bankovních produktů, vybavila ji zajímavými parametry.

  • Transparentnost. Celý schvalovací proces je velmi jednoduchý a totéž lze říci o smlouvě.
  • Bez účelu. Je úplně na vás, co uděláte s nabytými penězi.
  • Bez poplatků. Za vyřízení Bezpečné půjčky nic nezaplatíte a společnost po vás nebude vyžadovat žádné měsíční poplatky. Zdarma je i případné předčasné splacení úvěru.
  • Bezplatné pojištění. Aby byla půjčka Essox co nejbezpečnější, získáte k ní zdarma pojištění schopnosti splácet. Pojistka se týká např. dlouhodobé pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, trvalé invalidity nebo úmrtí.
  • Sleva na úrocích. Pokud budete úvěr řádně splácet z účtu vedeného u Komerční banky, máte nárok na snížení úrokové sazby o 1%.
  • Individuální přístup. Zaměstnanci společnosti přistupují ke každému klientovi s maximální péčí a porozuměním.

Nevýhody produktu

Pro některé žadatele může být nepříjemná podmínka doložit trvalý příjem, ale v dnešní době si tímto způsobem chrání své prostředky prakticky všechny bankovní i nebankovní instituce půjčující vyšší částky.

Jak půjčku získat

Máte-li o produkt zájem, musíte se obrátit na některého zástupce Modré pyramidy. Na webu Modré pyramidy si najdete Bezpečnou půjčku a otevřete si online žádost. Při jejím vyplňování se rozhodnete, zda chcete být kontaktování e-mailem nebo telefonicky.

Potřebné dokumenty

Poskytovatel půjčky Essox požaduje plnoletost, 2 doklady totožnosti a potvrzení o pravidelném a stabilním příjmu.

Další produkty společnosti Essox

Financování automobilu

Když toužíte po novém nebo i starším automobilu, máte šanci od firmy Essox získat leasingový úvěr ve výši 100% hodnoty vozu. Je úplně jedno, zda jde o užitkový nebo osobní automobil, jen nesmí mít větší hmotnost než 3,5 t a stáří nad 11 let.

Úvěr na automobil splácíte v intervalu od 12 do 84 měsíců a k jeho získání budete potřebovat platný OP, řidičský průkaz, potvrzení o příjmu z hlavního pracovního poměru a telefonní spojení do zaměstnání. Jste-li podnikatel, prokazujete se živnostenským oprávněním.

Pokud máte všechny doklady nachystány, tak jen vyhledejte prodejce spolupracujícího se společností Essox a pak už nic nebrání usednutí za volant.

Financování zboží a služeb

S tímto úvěrem si nakoupíte cokoliv do domácnosti nebo vše potřebné k podnikání. Vybírat můžete zboží v hodnotě od 2000 do 200 000 Kč, při vylepšování vašeho bydlení až do 500 000 Kč a na nákup strojů či technologií vám Essox poskytne až 1 000 000 Kč.

Když u prodejce poskytujícího Essox úvěr máte vyhlédnuté zboží, připravte si 2 doklady totožnosti a potvrzení o výdělku z hlavního pracovního poměru. Smlouvu uzavíráte na místě a nákup je ihned váš. Úvěr splácíte po dobu od 3 do 72 měsíců.

Kreditní karta

Coby klienti firmy Essox můžete získat její kreditní kartu s maximálním limitem 200 000 Kč. Karta funguje jako revolvingový úvěr, a pokud půjčený obnos vrátíte do 40 dnů, nezaplatíte na úrocích ani korunu.

Poskytovatel Bezpečné půjčky

Úvěrová společnost Essox s.r.o. vznikla v roce 2004 spojením Franfinance Consumer Credit a ESSOX LEASING a. s., přičemž původní leasingová firma fungovala od roku 1993. Zázemí silné mateřské společnosti Société Générale a spolupráce s Komerční bankou dělá z firmy Essox jednu z nejsilnějších nebankovních institucí.

Zkušenosti s úvěrem

Jelikož platí pravidlo, že spokojení klienti málokdy píší do diskuzí, je těžké dohledat některé nezávislé reference o Bezpečné půjčce od firmy Essox. A když se nějaký názor objeví, nese se v kladné rovině.

„ Společnost Essox splnila moje očekávání a Bezpečná půjčka také. Jednání se zaměstnanci firmy bylo bez problémů, potěšily mě nízké měsíční splátky a pojištění zdarma. Moje zkušenost s Bezpečnou půjčkou byla dobrá a musím ji ohodnotit jako rozumnou volbu, pokud hledáte solidní nebankovní úvěr.“ (Zbyněk K., Kladno)

„ Dlouho jsem se rozmýšlela nad několika nebankovními úvěry, až mé rozhodnutí padlo na Bezpečnou půjčku. Peníze jsem obdržela vcelku rychle a bez problémů, navíc mám účet u Komerční banky, a tak jsem využila slevy na úrokové sazbě. Na Bezpečné půjčce jsem neshledala nic špatného, proto ji považuji za solidní produkt, který lze doporučit.“ (Lenka S., Teplice)

Essox půjčka je bezpečná cesta k penězům

Máte-li zájem získat až 200 000 Kč jednoduchým a jasným způsobem, je pro vás vhodnou volbou Essox rychlá půjčka. Kromě peněz se potkáte s profesionálním přístupem a s neustálým upřednostňováním vašich individuálních přání a potřeb.

A úvěr od firmy Essox se Bezpečná půjčka nejmenuje jen tak, protože když jej nebudete moci kvůli neočekávaným událostem splácet, přebírá za vás tuto povinnost pojišťovna.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému