Door Financial

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Door Financial
Půjčka bez doložení příjmu online

Každý u půjčky oceňuje především finance, ale velmi příjemnou třešničkou na dortu je vstřícnost, laskavost a pochopení zaměstnanců poskytovatele.

Právě s takovým přístupem nedávno vstoupila na český nebankovní trh společnost Door financial, která všem zájemcům přináší svůj úvěr doslova až před domovní dveře.

Vzhledem k tomu, že nabídka firmy Door Financial se od ostatních podobných úvěrů trochu odlišuje, podívejme se na ni podrobněji.

Charakteristika úvěru

Díky půjčce Door Financial si můžete přijít na 5000 až 50 000 Kč a vše budete splácet po dobu 45 nebo 60 týdnů. Jednotlivé platby dáváte přímo do rukou obchodnímu zástupci dojíždějícímu až k vám domů.

Komu je produkt určen

Peníze od firmy Door Financial může využít každý občan České republiky, který prokáže nějaký pravidelný příjem. Z toho vyplývá, že úvěr je vhodný pro zaměstnance, seniory nebo rodiče na mateřské dovolené. Navíc je úplně jedno, když žadatel nemá úplně čistou platební historii, protože zaměstnanci společnosti nekontrolují registry dlužníků.

Přednosti půjčky

Jak již bylo naznačeno, půjčka Door Fianncial si klade za cíl odlišit se od ostatních podobných produktů a podle toho také disponuje parametry, které jen tak někde nenajdete.

  • Transparentnost. Ještě před podpisem smlouvy budete znát konečnou cenu za úvěr. Samotná smlouva je sepsána velice jednoduše na jedné stránce papíru A4.
  • Nízké ceny. Oproti srovnatelným produktům není úvěr Door Fiancial nijak drahý i přes službu, kdy pro jednotlivé splátky zajíždí k vám domů zaměstnanec firmy.
  • Hotovost. Daný produkt je dobrou volbou i pro ty případy, když potřebujete vyplatit peníze na ruku.
  • Slušné jednání. Pokud nemůžete zaplatit v daném termínu nebo nemáte k dispozici plnou částku, vždy je možné se domluvit se zástupcem společnosti nebo přímo se zaměstnanci v sídle firmy. Když by se u vás vyskytly závažné problémy se splácením, poskytovatel vám vyjde vstříc úpravou výše splátek.
  • 14 dní na rozmyšlenou. Jakmile si sjednáte půjčku, máte 2 týdny na rozmyšlenou, zda ji opravdu potřebujete nebo ne. Při jejím případném vrácení neplatíte žádnou pokutu.
  • Bez účelu. Nikoho nebude zajímat, co uděláte se získaným obnosem.
  • V pohodlí domova. Celou půjčku si vyjednáte se zástupcem firmy u vás doma.

Nevýhody produktu

Úvěr Door Financial má pouhé dva termíny splatnosti, více možností neexistuje. Pokud vám ale platby po týdnech přestanou vyhovovat, máte možnost celý úvěr zaplatit předčasně bez jakékoliv penalizace.

Jak půjčku získat.

Ještě před žádostí o úvěr využijte velice pěkně zpracované kalkulačky na stránkách společnosti. Pomocí ní si lehce vypočtete výši týdenních splátek i celkovou roční úrokovou sazbu. U tohoto údaje mějte na paměti, že úvěr můžete splácet méně 1 rok a v tom případě musíte zobrazenou RPSN přepočítat na 45 týdnů.

O půjčku můžete zažádat buď telefonicky nebo pošlete e-mail na adresu společnosti. Poté vás zkontaktuje operátor, se kterým se domluvíte o termínu návštěvy firemního zástupce. Při ní vám budou proti podpisu smlouvy předány peníze a pokud to bude vaše přání, firma je posílá i na účet.

Doklady ke schvalovacímu procesu

Máte-li o úvěr Door Financial zájem, připravte si platný OP a potvrzení o pravidelném příjmu. Samozřejmostí je trvalý pobyt na území České republiky.

Poskytovatel půjčky

Firma Door Financial vstoupila na český finanční trh v roce 2010 a je plně vlastněna českým kapitálem.Za dobu svého působení pomohla z finančních problémů více než 65 000 klientů. Její sídlo se nalézá v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi.

Reference o produktu

Společnost Door Financial si v poslední době dala záležet na vylepšení své sítě obchodních zástupců, protože zde měla v minulosti určité rezervy. Tyto změny se odrazily na recenzích nesoucích se především v kladné rovině.

„ Sjednali jsme si úvěr od Door Financial. Vše proběhlo bez komplikací, peníze přivezli hned druhý den od kontaktu. Splácíme obchodnímu zástupci a vše je v pohodě.“ (Petr)

„ Už 3 roky využívám služeb Door Finacial. Vždy vše probíhalo bez problémů, ale nyní u posledního úvěru jsem se dostala do zpoždění se splátkami. Nezbývalo než zavolat na firmu. Nikdo mi nedělal problémy, naopak, domluvili jsme se na nižší splátce, než se překlenu přes současné nepříjemné období. Já můžu tuto půjčku jen doporučit.“ (Jana)

„ U Door Financial jsem si vzala půjčku nedávno a nemám s nimi žádný problém. Ale je pravdou, že každý žadatel na peníze nedosáhne, především ti s exekucí neprojdou. Já jsem spokojena. Stačí řádně splácet a v mnohém vám vyjdou vstříc.“ (Lucie)

„ Mě nezbývá než společnosti Door Financial poděkovat za ochotu a za rychlou půjčku. Nejprve jsem poslal e-mail a pak mi zavolal obchodní zástupce. U nás doma mi předložil jednoduchou smlouvu, kterou jsem podepsal. Peníze v hotovosti mi přišly vhod. Zástupce firmy jezdí pravidelně a už projevil pochopení při nečekané a nepříjemné situaci. Jsem spokojený a firma je spolehlivá.“ (Petr F., Litomyšl)

Domácí půjčkou Door financial dostanete peníze do ruky

Strategie společnosti Door financial postavená na osobním přístupu zatím velmi dobře funguje a stále rostoucí počet klientů leccos napovídá. Pokud i vy jste zastánci jednání z očí do očí, zkuste firmu oslovit. Až 50 000 Kč vám domů přiveze obchodní zástupce, se kterým je možné se domluvit, pokud by nastaly nějaké potíže. A někdy se může jednat o velmi nečekané ústupky, které nejen pomohou, ale v dané situaci i potěší.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému