Je Zaplo půjčka podvod? První půjčka skutečně zdarma?

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Je Zaplo půjčka podvod?
Půjčka bez doložení příjmu online

Poslední dobou se rojí různé diskuse o tom, jestli náhodou není Zaplo půjčka podvod. Tyto spekulace se nejčastěji opírají o několik tvrzení, jenž jsou různě odůvodněny. A právě na ně se pořádně podíváme, vyhodnotíme a vysvětlíme, zda jsou pravdivá a proč. Samozřejmě vám v krátkosti představíme i samotný produkt, o kterém se tolik diskutuje.

4 nejčastější spekulace, proč by mohla být Zaplo půjčka podvod

1. První půjčka přece nemůže být úplně zdarma!

Nebankovní společnost Zaplo uvádí, že každý klient, který si u nich půjčuje poprvé, může získat půjčku zdarma. To znamená bez jakýchkoliv úroků a poplatků za předpokladu, že dlužník vrátí půjčku podle smluvených podmínek, tedy hlavně v daném termínu.

Mnoho diskutérů na různých internetových fórech spekuluje o tom, že se jedná o podezřelou nabídku, která je určitě podvod. Nikdo přece nebude komukoliv cizímu půjčovat zadarmo a pokud ano, tak v tom musí být háček!

Pro vyvrácení těchto tvrzení stačí prostudovat všeobecné podmínky Zaplo půjčky ihned. Každý se tak může přesvědčit, že při prvním půjčení a dodržení doby splatnosti opravdu vrátí přesně tolik, kolik dostal ve formě půjčky na bankovní účet. Tedy se nejedná o žádný podvod!

Pokud by vám i přesto ležela tato nabídka „v hlavě“, můžeme vysvětlit i důvod, proč nebankovní společnost půjčku zdarma nabízí. Jedná se o chytrý marketingový tah, protože díky této akci si každý může bez rizika vyzkoušet, jak poskytování půjček u Zaplo funguje. Následně, když ten samý klient bude potřebovat další půjčku, je větší předpoklad, že se na Zaplo znovu obrátí.

2. Zaplo půjčku prý poskytuje ruská firma

Někteří zákazníci mají nedůvěru k firmám, které pocházejí z Ruska a proto Zaplo půjčku nedoporučují. Pomineme to, že samotné odmítání jakýchkoliv ruských produktů je zcela nesmyslné a logicky neodůvodnitelné. Rusko totiž patří k významným obchodním partnerům nejenom České republiky, ale i dalších zemí po celém světě. Ovšem hlavně je potřeba si uvědomit, že Zaplo půjčku poskytuje česká společnost Zaplo Finance s.r.o. se sídlem v Praze, která patří do mezinárodní lotyšské skupiny 4Finance Group. V žádném případě nejde o ruskou firmu!

4Finance Group navíc působí vedle Česka i v mnoha zemích Evropy, například ve Španělsku, Švédsku, Finsku, Bulharsku nebo Polsku. Je tedy evidentní, že pokud by firma nepodnikala férově, nemohla by působit nejenom u nás, ale ani v jiných vyspělých státech.

Navíc český právní řád by v naší zemi dlouhodobé fungování firmy nabízející podvodné půjčky online neumožnil, ale Zaplo Finance s.r.o. zde podniká již mnoho let bez jakýchkoliv problémů!

3. Zaplo půjčka má divné rozmezí jednotlivých objemů půjček

Třetím důvodem, proč si někteří lidé můžou myslet, že by mohla být Zaplo půjčka ihned na účet podvod je, že na maximální půjčku 15 000 Kč dosáhne zákazník až v případě čtvrté půjčky. Do té doby jsou částky nižší, jak uvádíme dále v textu. Diskutující znovu uvádějí, že v tom přece musí být nějaký háček!

Také v tomto případě musíme tento mýtus vyvrátit a konstatovat, že se o žádný podvod nejedná. Podle našeho názoru jde o kombinaci dobře nastaveného věrnostního programu a zodpovědného půjčování.

Při postupně se navyšujících půjčkách si poskytovatel ověří spolehlivost klienta a jeho schopnost splácet. To ho současně motivuje k tomu, že při opakovaném půjčení od stejné společnosti dosáhne na vyšší finanční obnos. Nemluvě o tom, že každá firma si může nastavit jakoukoliv hranici a frekvenci půjček. Proto to s podvodem nemá co dělat.

4. K čemu jim je můj bankovní účet

V neposlední řadě se objevuje kritika a pochybnosti o tom, že klienti Zaplo online půjčky musí mít vlastní bankovní účet u banky na území České republiky. Důvodem těchto spekulací je skutečnost, že mnoho zájemců o půjčku nerado dává někomu jinému osobní informace, případně chtějí dostat peníze jedině „na ruku“ v hotovosti.

Ani zde se ovšem nejedná o nějaké nestandardní požadavky nebo dokonce podvod, jelikož převážná většina společností poskytujících půjčky má stejné požadavky. Ty souvisí s komplexním vyhodnocováním bonity zájemce o půjčku a současně se zabezpečením bezproblémového průběhu celého procesu. Naopak lze konstatovat, že vyplacení finančních prostředků v hotovosti je v dnešní době na ústupu. Důkazem je i to, že tento produkt – půjčky v hotovosti – nabízí již pouze několik společností.

Co nabízí Zaplo půjčka

U nebankovní společnosti Zaplo můžete požádat o finanční prostředky od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Ovšem pokud si u Zaplo půjčujete poprvé, je horní hranice nastavena pouze na 8 000 Kč, ale zase je zcela zdarma! U druhé půjčky můžete získat až 10 000 Kč, potřetí se jedná o částku 12 500 Kč a následně klient dosáhne na maximálních 15 000 Kč. U všech nabídek platí doba splatnosti mezi 7 – 30 dny.

Co musí zájemce o Zaplo půjčku splňovat

 • české občanství
 • věk nejméně 18 let
 • mít platný občanský průkaz
 • vlastní bankovní účet (banka musí mít na území ČR pobočku)
 • bezdlužnost

Další podmínky Zaplo půjčky

 • není vyžadován ručitel ani spoludlužník
 • bez zástavy nemovitosti
 • schválení rychlé půjčky za několik minut
 • peníze na bankovním účtu klienta v závislosti na bance za pár minut až 1 den (v pracovní dny)

Co by vám také nemělo uniknout: Zaplo půjčka podvod

 • U Zaplo je možné čerpat pouze 1 půjčku. Tedy pokud chce klient požádat o další, musí nejprve původní dluh splatit.
 • Dalším častým dotazem je situace, když má zájemce o půjčku zápis v dlužníku registrů. Oprávněně se tedy obává, že mu kvůli negativní platební historii bude poskytnutí finančních prostředků odmítnuto. V této souvislosti musíme konstatovat, že i problémový klient může získat Zaplo půjčku. Nebankovní společnost sice prověřuje bonitu (schopnost splácet závazky) klientů, ale současně uvádí, že negativní platební historie nemusí znamenat odmítnutí žádosti o půjčku.
 • V případě, že dlužník nedokáže dostát svým závazkům a nestihne dluh uhradit ve stanovené lhůtě splatnosti, měl by neprodleně kontaktovat Zaplo. Aktivní přístup umožňuje domluvit se na prodloužení termínu splatnosti, je ovšem potřeba počítat s tím, že se za tento úkon platí poplatek.

Zaplo půjčka podvod závěr

Nepochybně s námi budete souhlasit, že Zaplo půjčka podvod rozhodně není a všechny spekulace na toto téma jsou úplně mylné. Naopak se domníváme, že se jedná o férovou společnost a její půjčky nabízejí solidní podmínky. Nemluvě o zcela výjimečné nabídce na první půjčku zdarma. Z toho důvodu se ničeho nemusíte bát a můžete o peníze požádat online za pomoci internetového formuláře.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

One response on “Je Zaplo půjčka podvod? První půjčka skutečně zdarma?

 1. Planet

  Zaplo půjčka je dobrá, oproti konkurenci nižší úroky a příznivé jsou i smluvní podmínky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému