ViaSMS půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
ViaSMS půjčka
Půjčka bez doložení příjmu online

Jestliže uvažujete o tom, že byste požádali o půjčení finančních prostředků, neměli byste přehlédnout ViaSMS půjčku. Tento finanční produkt nabízí klientům mnoho zajímavých výhod, navíc má velmi vstřícné podmínky. Díky tomu se žádostí o půjčku uspěje mnoho žadatelů. Pokud se mezi ně chcete zařadit i vy, seznamte se s tím, co všechno půjčka nabízí a kdo ji poskytuje.

Kdo poskytuje půjčku ViaSMS

Půjčku poskytuje stejnojmenná společnost Via SMS s.r.o., která patří to mezinárodní skupiny Via SMS Group. Ta byla založena v roce 2008 a působí celkem v 6 evropských zemích. Mimo České republiky se jedná o Litvu, Lotyšsko, Polsko, Španělsko a Švédsko.

Via SMS s.r.o. je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ). Toto členství poskytuje zájemcům o půjčku větší záruku, že její poskytovatel nabízí férový přístup.

Důležité kontakty

Adresa: Via SMS s.r.o., Lazarská 1719/5, 110 00 Praha 1

Telefon: 225 991 500

Email: info@viasms.cz

Získání půjčky: půjčku získáte zde

Pracovní doba: všední dny 9,00 – 19,00, sobota 10,00 – 16,00

Proč požádat o ViaSMS půjčku

V dnešní době existuje poměrně hodně nabídek na poskytnutí finančních prostředků od nebankovních poskytovatelů. To je pro zájemce o půjčku velká výhoda, jelikož si můžou vybírat. Aby mohlo k úspěšnému výběru vhodné půjčky dojít, je vhodné znát hlavní výhody.

U půjčky Via SMS se jedná o následující klady:

 1. Bez registru – zápis v registru dlužníků patří mezi limitující faktory při výběru půjček, protože někteří poskytovatelé tyto žadatele odmítají. U Via SMS ovšem zápis v registru není problém.
 2. Bez doložení příjmů – při podání žádosti o Via SMS půjčku nemusíte dokládat svoje příjmy. Z toho důvodu o ni může požádat úplně každý.
 3. Bez ručitele a zástavy nemovitosti – není nutné shánět někoho, kdo by se za vás zaručil a ani není třeba dávat vaši nemovitost do zástavy.
 4. Rychlé odeslání půjčky – pokud při žádosti o půjčku uspějete, budou peníze odeslány na váš bankovní účet do 15 minut! Doba jejich připsání ve váš prospěch záleží na konkrétním bankovním ústavu, kde máte vedený účet. V případě Via SMS půjčky je nejrychlejší převod pokud máte Českou spořitelnu, GE Money Banku nebo Fio Banku.
 5. První půjčka zcela zdarma – jestliže si u Via SMS půjčíte poprvé a vrátíte peníze v domluveném termínu, je půjčka bezúročná. Maximální částka je v tomto případě 4 500 Kč.
 6. Bez účelu – poskytovatel půjčky neřeší, na co peníze použijete. Z toho důvodu není třeba při podání žádosti o půjčku uvádět účel.

Chci získat půjčku

Co by vás nemělo odradit

Jednou z podmínek jak získat půjčku Via SMS, je poslání registračního poplatku ve výši 1 Kč na účet poskytovatele půjčky. Tento systém je v internetových diskusích terčem časté kritiky a někteří diskutující dokonce neváhají označit půjčku za podvod. Jako důkaz používají tvrzení, že se provozovatel Via SMS půjčky obohacuje na úkor zákazníků. Je tomu opravdu tak?

Je potřeba si uvědomit, že půjčky se stávají terčem mnoha podvodníků, kteří se snaží vylákat peníze na cizí identitu. Jinými slovy se jedná o pokus zneužití osobních údajů, pokud se k nim podvodník dostane. A právě zde by měl zafungovat vyžadovaný registrační poplatek. Pokud je připsán na účet poskytovatele, ten vidí, zda se jedná opravdu o bankovní účet žadatele o půjčku. Díky tomu má jistotu, že se nejedná o nekalé jednání. Registrační poplatek se navíc hradí pouze 1x, při dalších žádostech o půjčku již není vyžadován. Je tedy evidentní, že se ze strany online půjčky Via SMS nejedná o žádný podvod!

Jakou půjčku Via SMS nabízí

Při první půjčce

Pro nové klienty je nabízena půjčka v rozmezí od 100 Kč do 4 500 Kč. Jak jsme již zmínili, pokud ji vrátíte v termínu splatnosti, je bezúročná. Doba splatnosti je mezi 7 až 30 dny.

Při dalších půjčkách

U stávajících klientů je poskytována rychlá půjčka ve výši 100 Kč – 12 000 Kč na dobu 7 – 30 dnů. Druhá a další půjčky již nejsou bezúročné a platí pro ně standardní podmínky.

Co musíte u půjčky Via SMS splňovat

 • plnoletost, věk 20 – 68 let
 • české občanství

Co je potřeba k žádosti o půjčku

 • platný občanský průkaz
 • mobilní telefon
 • bankovní účet
 • email

Časté otázky k půjčce ViaSMS

Kdy se dozvím, zda mi byla půjčka schválena?

Schvalování půjček probíhá ve všední dny od 9,00 do 18,00 hodin. Informace vám přijde na mobilní telefon a email.

Můžu dostat více půjček?

Bohužel nikoliv, u Via SMS můžete mít jenom 1 půjčku.

Proč mi na odeslanou žádost o půjčku nikdo nereaguje?

Nejčastějším důvodem bývá neprovedení kompletní registrace včetně odeslání registračního poplatku ve výši 1 Kč. Nejprve tyto úkony zkontrolujte a v případě jiného důvodu kontaktujte společnost Via SMS s.r.o. emailem nebo telefonicky.

Dostal jsem se do problémů se splácením. Co mám dělat?

Je důležité, abyste situaci aktivně řešili. Via SMS umožňuje prodloužení doby splatnosti o 7, 14 nebo 30 dnů. Za tento úkon se platí poplatek.

Zkušenosti klientů

Ludmila, 21 let, Břeclav

U Via SMS jsem si půjčila poprvé a potěšilo mě, že splnili nabídku na první půjčku zdarma. Dluh jsem splatila včas a opravdu jsem nemusela hradit úroky. Proto si tato nebankovní společnost získala moji důvěru a příště si u nich znovu půjčím.

Karel, 54 let, Praha 10

Půjčku Via SMS čerpám již potřetí a všechno klape, jak má. Za největší výhodu považuji rychlost, s jakou byly žádosti vždy schváleny. Poprvé jsem sice musel čekat na schválení až do pondělí, protože jsem vyplnil formulář již v neděli. Ale v pondělí ráno jsem hned půjčku měl. A co vím, tak snad všechny půjčky jsou poskytovány ve všedních dnech, takže to je běžný standard.

Ondřej, 29 let, Městec Králové

Via SMS mi doporučil bratr, který si u nich již půjčoval. Dal jsem na jeho radu a jsem rád, protože jsem měl první půjčku zadarmo. Nyní si budu půjčovat znovu, i když tentokrát bude půjčka úročená.

ViaSMS půjčka závěr

Via SMS půjčka patří z našeho pohledu mezi velmi dobré nabídky. To platí nejenom pro první půjčku, která je zcela zdarma, ale také pro další půjčky. Důvodem je to, že se jedná o půjčku vhodnou pro problémové klienty a její poskytovatel se snaží o férový přístup ke všem zájemcům o finanční prostředky. Jestliže půjčka oslovila i vás, můžete o ni požádat ihned vyplněním tohoto formuláře.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému