Unicreditbank internetové bankovnictví

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Unicreditbank internetové bankovnictví
Půjčka bez doložení příjmu online

Internetovým bankovnictvím se může pochlubit každá banka působící v České republice. Ale když přemýšlíte nad jednoduchým a přitom promyšleným systémem, tak dobrou volbou je Unicreditbank internetové bankovnictví. Pomocí něj totiž ušetříte nejen mnoho času, peněz a starostí, ale ještě se dočkáte nadstandardních služeb.

Jak získáte internetové bankovnictví UniCreditBank

Jakmile si založíte jakýkoliv účet u UniCreditBank, dostanete k němu zdarma i internetové bankovnictví. Aby vám mohl být produkt úspěšně zřízen, tak kromě účtu budete potřebovat buď počítač nebo chytrý telefon.

Aplikace internetového bankovnictví s názvem Online Banking vám umožní kompletní dohled nad účtem, sledování příjmů a výdajů a další užitečné věci potřebné při práci s financemi.

půjčka do výplaty ihned na účet

První seznámení: Unicreditbank internetové bankovnictví

Do internetového bankovnictví Online Banking se můžete přihlásit přímo na stránkách UniCreditBank. Po jejich otevření zjistíte, že systém po vás vyžaduje uživatelské číslo a bezpečnostní kód.

Co se týká vašeho uživatelského čísla, tak to najdete v dokumentech, které vám vydá banka. Jak bude vypadat bezpečnostní kód záleží na způsobu, který zvolíte pro přihlašování do internetového bankovnictví.

Mobilní klíč

Když se rozhodnete pro vygenerování mobilního klíče, tak nejprve obdržíte e-mail se vstupním kódem. Ten vepíšete do příslušného pole, pak ho změníte a necháte si nově vzniklý klíč schválit. K potvrzování finančních operací vám budou přicházet jednotlivé SMS bezpečnostní kódy, v nichž najdete i stručný popis dané transakce.

Bezpečnostní kalulačka

Přihlášení pomocí bezpečnostní kalkulačky je jednoduché. Jedná se vlastně o externí tlačítkové zařízení s čísly, které zapnete, zadáte svůj PIN získaný při aktivaci služby a hned máte jednorázové heslo pro přihlášení.

rychlé půjčky na účet

Smart klíč

Novinku v systému bezpečnostních kódů představuje Smart klíč. Tato unikátní služba je poskytována zdarma, vyznačuje se nejvyšším stupněm zabezpečení a je dostupná majitelům chytrých telefonů. Máte-li smartphone, tak si jen stáhnete aplikaci Smart Banking, pomocí které se vám budou generovat náhodné bezpečnostní kódy.

Smart klíč také slouží k ověření identity při telefonní komunikaci se zaměstnanci banky.

Ovšem aplikace Smart Banking nabízí ještě více. Když si v Online Bankingu necháte vygenerovat QR kód a Smart klíčem ho naskenujete, tak můžete potvrdit jednu nebo více transakcí najednou a ještě máte k dispozici jejich podrobný popis. Navíc, tímto způsobem získáte dokonalý přehled o všech potvrzených operacích, které proběhly na vašem účtu.

Použití internetového bankovnictví UnicreditBank

Jakmile se přihlásíte do aplikace, máte na výběr širokou škálu služeb. Mezi ty nejvíce využívané patří platby a trvalé příkazy.

V levém menu najdete políčko Platby. Když se rozhodnete pro Tuzemské platby, můžete platit standardně nebo expres, dobíjet předplacené SIM karty mobilních operátorů, upravovat splátky kreditní karty, nastavit zasílání informačních SMS zpráv nebo e-mailů o dění na účtu atd.

Celé internetové bankovnictví je sice poskytováno zdarma, ale některé transakce v něm provedené jsou zpoplatněny. Nic vás nebude stát nastavení trvalých plateb, souhlas s inkasem, SIPO a bez poplatku je také veškeré rušení služeb.

Pokud vám někdo pošle peníze v rámci UniCreditBank, také nic neplatíte. Ale všechny ostatní odchozí a příchozí platby vám budou účtovány podle sazebníku.

půjčka pro osvč

Zablokování a bezpečnost

Internetové bankovnictví UniCreditBank platí za jedno z nejbezpečnějších vůbec. Proto se doporučuje co nejvíce využívat zajišťovacích prvků při přihlašování a provádění transakcí.

Ať už se budete do svého bankovnictví přihlašovat jakýmkoliv způsobem, vždy raději použijte softwarovou klávesnici místo té tlačítkové. A při vymýšlení hesla pro přihlášení mějte na paměti, že složitější kombinace bývá bezpečnější.

Pokud se snad stane, že vaše paměť si udělá pauzu a zablokujete si přístup na účet, nic se neděje. Stačí zavolat na bezplatnou linku a vše po telefonu vyřešit nebo rovnou navštivte některou z poboček UniCreditBank.

Výhody UniCreditBank internetového bankovnictví

  • Multifunkčnost. Všechny služby poskytované pomocí internetového bankovnictví jsou důmyslně provázány. Z toho důvodu získáte jak perfektní přehled nad účtem nebo kartou, tak pestré možnosti platebního styku.
  • Dokumenty v PDF. Můžete si vygenerovat a ukládat výpisy z účtů, karet a cenných papírů ve formátu PDF.
  • Nové produkty. Máte-li zájem o hypotéku, půjčku, spotřebitelský úvěr nebo jakýkoliv jiný produkt banky, zažádejte si o ně v pohodlí svého domova prostřednictvím internetového bankovnictví.

Nevýhody

Vývoj na poli ovládání bankovních účtů pomocí internetu a smartphonů je nezadržitelný a UniCreditBank nezůstává pozadu. Bohužel, určité procento seniorů a starších lidí si těchto výdobytků moc neužije, protože nevlastní počítače ani chytré telefony.

Vysoké zabezpečení vašich financí přináší unicreditbank internetové bankovnictví

Je úplně jedno, na kterém místě se nacházíte, protože stačí pouhé připojení k internetu a výborně zabezpečené unicreditbank internetové bankovnictví vám umožní flexibilní přístup k vlastním penězům a k jejich správě. Díky této moderní aplikaci získáváte širokou škálu služeb, výrazně nižší poplatky za transakce prováděné online a nezanedbatelnou úsporu času.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému