Tesco kreditní karta

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Tesco kreditní karta
Půjčka bez doložení příjmu online

Aby se nemusela stále nosit hotovost, je ve většině peněženek založena nějaká ta kreditní karta.

A vzhledem k tomu, že počet různých kreditních karet neustále roste, tak je jejich poskytovatelé vybavují různými výhodami, aby se odlišili od konkurence.

Nedávno se na trhu objevila Tesco kreditní karta, která je postavena na věrnostním programu. Jelikož pomocí Clubcard kreditní karty Premium Tesco můžete ušetřit nemalé peníze, podívejme se na produkt podrobněji.

Co poskytuje karta Tesco

Úvěrový rámec na Clubcard kreditní kartě Premium je nastaven od 10 000 do 100 000 Kč a maximální délka bezúročného období čítá 51 dní. Když nestihnete dluh na kartě zaplatit, dočkáte se úroku 2,19% měsíčně. Ovšem u dlužné částky vyšší než 30 000 Kč vám bude počítán měsíční úrok ve výši 0,99%.

Budete-li kartu využívat k nákupům v prodejnách Tesco, tak za každých zaplacených 10 Kč získáváte na své Clubcard konto 2 body, což je 2× více než při normální platbě s pouhou sběrnou kartou.

Při návštěvě partnerů v síti Premium získáte od 2 do 20 bodů a v jakémkoliv obchodě, kde je možné platit kartou MasterCard, se vám připíše 1 bod. Podobná pravidla sběru bodů platí i pro nákupy na internetu.

Jakmile nasbíráte 300 bodů, obdržíte poukázky Clubcard a slevové kupóny. Navíc vám bude nákup zlevněn o 30 Kč. Z toho vyplývá, že získaný počet bodů vydělíte 10 a hned zjistíte svou slevu.

Splátkový program

V rámci splátkového programu Peníze na účet si zkuste převést libovolnou částku nad 3000 Kč na bankovní účet a dočkáte se ještě výhodnějšího úročení, než jaké je nastaveno na kreditní kartě.

Stejného efektu s nízkým úrokem dosáhnete, když si nákup nad 3000 Kč rozložíte na splátky s tím, že sami si zvolíte výši splátky a dobu splatnosti do limitu 60 měsíců.

Samotné rozložení nákupu na splátky si jednoduše nastavíte na webových stránkách Finančních služeb Tesco.

Přednosti produktu

Již z výše uvedeného je jasné, že Clubcard kreditní karta Tesco není jen obyčejnou „kreditkou“, ale finanční službou, na kterou jsou navázány velmi zajímavé výhody.

  • Slevy. Pomocí karty sbíráte rychleji klubové Tesco body, které vám budou vyměněny za slevové poukázky a kupóny.
  • Dokonalý přehled o kartě. Veškerý pohyb financí na vaší kartě můžete sledovat a ovládat na webu Finanční služby Tesco.
  • Vysoké zabezpečení. Kromě klasického PIN kódu je karta chráněna nejmodernější technologií Fraud monitoring.
  • Bezkontaktní. Kreditní kartu Tesco nemusíte při platbách dávat z ruky, jen ji přikládáte k terminálu. Navíc je embosovaná – její číselné údaje jsou plasticky vytlačeny.
  • Vydání zdarma. Za pořízení karty nic nezaplatíte.
  • 1. nákup bez navýšení. Když v obchodě Tesco při nákupu nad 3000 Kč rozloženém na splátky poprvé použijete novou Clubcard kreditní kartu Premium, nezaplatíte žádný úrok, přičemž je úplně jedno, kolik a jaké zboží bude v nákupu obsaženo.
  • Bez poplatku. Pokud kreditní kartu nepoužíváte, nic vás nestojí. Při čerpání peněz bez dodržení bezúročného období platíte 49 Kč za měsíc, ovšem jakmile dosáhnete ročního obratu nad 36 000 Kč, máte kartu zdarma.

Nevýhody

Nabízené slevy jsou využitelné pouze v obchodních domech a supermarketech Tesco.

Jak produkt získat: Tesco kreditní karta

Máte-li chuť vyzkoušet kreditní kartu Tesco, vyplňte kontaktní formulář na stránkách Finančních služeb. Totéž můžete udělat i na stánku v obchodním domě Tesco.

Z bezpečnostních důvodů vám kreditní karta bude zaslána poštou a s ní dorazí v oddělené obálce i PIN, který si můžete změnit při aktivaci služby.

Potřebné dokumenty

Při vyplňování žádosti se neobejdete bez dvou dokladů totožnosti a připravte si i potvrzení o trvalém příjmu.

Zabezpečení karty: Tesco kreditní karta

Systém Fraud monitoring permanentně sleduje podezřelé a nestandardní transakce prováděné s kartou. Pokud bude nějaká operace s vaší kartou vyhodnocena jako velmi neobvyklá, specialista firmy vám zavolá kvůli ověření, zda jste opravdu autorem transakce.

Finanční služby Tesco

O solidnosti a férovosti všech finančních produktů prodejní sítě Tesco hovoří ten fakt, že společnost při jejich vytváření spojila své síly s vysoce renomovanou věřitelskou firmou Home Credit.

Další produkt – Tesco půjčka

Firma Tesco ve spolupráci s Home Credit poskytuje i úvěr, který vám při sjednání pomocí internetu přinese částku ve výši od 20 000 do 150 000 Kč. Když ale půjdete nakupovat a při té příležitosti navštívíte stánek Finančních služeb Tesco, máte možnost získat až 500 00 Kč. Tesco půjčku budete vracet v rozmezí od 1 do 7 let. K jejímu sjednání potřebujete věk nad 18 let, 2 doklady totožnosti a alespoň nějaký zdroj příjmu.

Zkušenosti s kartou Tesco

Z dohledaných nezávislých postřehů od klientů je jasné, že kdo umí kreditní kartu Tesco používat, ušetří slušné peníze při nákupu za věci, které by si stejně musel pořídit.

„ Kartu Tesco jsem si vyjednal, pravidelně s ní platím a jsem spokojen. Když ji srovnám s podobnými produkty, tak u Tesca mi vrátí každé 3 měsíce kolem 500 Kč, což nikde jinde nedostanu.“ (Michal) Lepší než kdejaká online půjčka.

„ Kreditní kartu od Tesca mám přibližně rok a nemohu než chválit. Při prvním velikém nákupu mi hned zpočátku za první měsíc vrátili 550 Kč a dodnes ušetřím měsíčně kolem 150 Kč. Mám kreditní kartu kvůli slevám, které mi zvýhodní nákupy. Nikdo vám zadarmo nic nedá, a tak aby se to vyplatilo, používají kartu i další členové rodiny.“ (Terka J.)

„ Kartu jsem si vyřídila nedávno a peníze vracím v bezúročném období. Beru ji pouze k bezhotovostnímu placení, nevybírám z bankomatu. Zatím jsem plně spokojena, vše mám zdarma, protože peníze vracím převodem. A ještě je karta Tesco zaštítěna solidní společností Home Credit.“ (Adéla)

Tesco kreditní karta šetří vaše peníze

Když chcete získat slevy na nákupech, Tesco kreditní karta by vás v tomto ohledu nemusela zklamat. Vysoce zabezpečená, moderní a velmi dobře vybavená Clubcard kreditní karta Tesco vám poskytne přesně to, co od moderní služby tohoto typu očekáváte. Pokud totiž budete kartu správně používat, přinese vám pohodlí při platbách a výrazné úspory peněz.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému