Equabank internetové bankovnictví

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 3,75 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Equabank internetové bankovnictví
Půjčka bez doložení příjmu online

Dnes už je těžké si představit ovládání účtu bez internetového bankovnictví, které nejen šetří čas a peníze, ale ulehčuje běžný život. Jeho zásadní přednost spočívá v tom, že když to není vyloženě nutné, nemusíte do banky a vše si zařídíte v pohodlí svého domova.

Ovšem klienti chtějí stálý vývoj směrem kupředu a jejich nároky stoupají. Proto bankovní instituce nenechávají nic náhodě a služby přímého bankovnictví neustále vylepšují.

Když i vy se rozhodujete, s kterou bankou budete komunikovat prostřednictvím internetového bankovnictví, zkuste obrátit svou pozornost na společnost Equa bank. Ta sice má své pobočky, ale většinu činností se snaží přenést právě do oblastí internetu, mobilu atd.

Proto stojí za to si blíže představit Equabank internetové bankovnictví, protože jej vysoce hodnotí nejen běžní uživatelé, ale i odborná veřejnost.

Seznámení s produktem

Jakmile si požádáte o účet u Equa bank, automaticky k němu dostanete i internetové bankovnictví. Do něj můžete vstoupit ihned po obdržení přihlašovacích údajů, které vám budou vydány po aktivaci účtu.

Když si ale zařídíte účet u Equa bank online, do internetového bankovnictví se přihlašujete okamžitě. Musíte ale počítat s tím, že aktivní operace v něm budete moci provádět až po podpisu Rámcové smlouvy.

První přihlášení

Dokončíte-li svou žádost o účet, dorazí vám na e-mail jednorázové přihlašovací údaje mající platnost 30 dnů. Skládají se z přihlašovacího čísla a z hesla, které hned při prvním přihlášení změníte.

Na vstupní stránce do internetového bankovnictví provedete první přihlášení. Nejprve do příslušného pole zadáte přihlašovací číslo s heslem a potvrdíte. Na mobilní telefon registrovaný při zakládání účtu vám dorazí autorizační kód, který vepíšete do Mobilního klíče a vše znovu potvrdíte.

Následně budete vyzváni ke změně hesla. Na tuto činnost se raději soustřeďte a vymyslete nové heslo tak, aby neobsahovalo odvoditelné kombinace čísel a písmen.

Jakmile celý přihlašovací postup zopakujete i s novým heslem, můžete plně využívat Equabank internetové bankovnictví.

Chybné přihlášení – zapomenuté heslo

Jelikož si své heslo k internetovému bankovnictví sestavujete sami, šance na jeho zapomenutí by se měla relativně snížit. Jenže někdy se dostaví dočasný výpadek paměti a prostě si na heslo nevzpomenete. Pokud jej třikrát zadáte chybně, vstup do aplikace se na 5 minut zablokuje.

A v případě, že znovu třikrát vepíšete špatné heslo, váš přístup bude natrvalo odepřen. Pak nezbývá než kontaktovat Klientské centrum nebo navštívit některou z poboček, kde obdržíte nové přihlašovací údaje.

Výhody Equabank internetového bankovnictví

  • Běžné platby zdarma. Budete-li využívat internetové bankovnictví, tak za veškeré příchozí a odchozí platby, trvalé platební příkazy, povolení k inkasu a platby SIPO nezaplatíte ani korunu.
  • Služby bez pobočky. V pohodlí svého domova si nastavíte nebo zřídíte většinu bankovních služeb a produktů. Proto už nemusíte nikam chodit, když budete potřebovat například nový účet nebo úvěr.
  • Jednoduchost. Internetové bankovnictví Equa bank je koncipováno tak, aby jej mohlo využívat co nejširší spektrum klientů včetně těch, kteří si s počítačem příliš nerozumí.
  • Změny údajů. Bez problémů si můžete měnit základní informace a aktualizovat přihlašovací číslo a heslo.
  • Správa mezinárodních plateb. Vždy budete mít přehled o penězích putujících z vašeho účtu do zahraničí a naopak.

Nevýhody aplikace

Jakmile se jedná o vaše peníze ovládané pomocí internetu, musíte být velmi obezřetní především u přihlašování do aplikace. Za případné chyby plynoucí z neopatrnosti si nejen budete moci sami, ale ještě vás mohou přijít draho.

Bezpečnost

Vždy mějte na paměti, že internet není a ani nebude úplně bezpečným místem. Pokud ale dodržíte obecně platná bezpečnostní pravidla, máte své finance v bezpečí a nemělo by se nic přihodit.

Kromě volby spolehlivého hesla není od věci využívat softwarovou klávesnici, kterou budete mít k dispozici při přihlašování. Pomocí ní bezpečně zadáte své heslo při vstupu, aniž by ho někdo mohl takzvaně na dálku odečíst.

Samozřejmostí je používání vlastního nebo nějak ověřeného počítače. Určitě se nevyplácí se do internetového bankovnictví přihlašovat v internetové kavárně nebo v informačních centrech, kde jsou sice počítače plně k dispozici, ale o jejich zabezpečení lze s úspěchem pochybovat.

Equa Bank

Banka své pojmenování získala v roce 2011, kdy původní finanční instituci Banco Popolare převzal anglický investiční fond Equa Group Limited.

Společnost Equa bank se zabývá poskytováním produktů a služeb, které musí být jasné, průhledné a plně pochopitelné pro klienty. V poslední době se banka soustřeďuje především na přímé bankovnictví.

Intuitivní Equabank internetové bankovnictví je velmi jednoduché

Equabank internetové bankovnictví vám v jedné srozumitelné aplikaci nabízí přístup ke všem druhům účtů a k terminovaným vkladům. Vy tak získáte dokonalý přehled o svých financích a budete mít po kontrolou všechny transakce prováděné prostřednictvím internetbankingu. A v neposlední řadě kromě peněz ušetříte i svůj drahocenný čas, protože nikam nebudete muset chodit.

Půjčka pro nezaměstnané

Jste momentálně nezaměstnaní a potřebujete finančně pomoci? Existuje půjčka pro nezaměstnané, vyzkoušejte. Žádost je zcela nezávazná.

Půjčky pro zadlužené

I lidé, kteří už dluží jinde mají šanci získat úvěr – půjčky pro zadlužené.

Půjčka pro podnikatele

Jste podnikatel nebo začínáte podnikat? Vyzkoušejte: půjčka pro podnikatele.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému