ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu
Půjčka bez doložení příjmu online

Jestliže se zajímáte o ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu, může být náš článek tím klíčem, podle kterého se pro službu rozhodnete. Obsahuje totiž nejenom důvody, proč si aplikaci pořídit, ale také co byste neměli přehlédnout. Máme pro vás i nejdůležitější odkazy související s jejich elektronickým a mobilním bankovnictvím.

Základní funkce ČSOB internetbankingu

Většina zákazníků bankovních ústavů, kteří chtějí využívat internetové bankovnictví, očekávají určitý standard od této služby. Měla by je mít i aplikace od ČSOB.

Co tedy ČSOB online bankovnictví hlavně nabízí:

  • přehled o běžných, spořících a úvěrových účtech
  • náhled na penzijní spoření, hypotéku nebo investování
  • všechny platební operace kdykoliv online
  • dobíjení kreditu mobilního telefonu u všech operátorů včetně virtuálních
  • ovládání platební karty
  • přehled o možnostech čerpání úvěru
  • mobilní bankovnictví
  • nonstop asistence
  • kvalitní bezpečnost aplikace
  • a mnoho dalšího

Co byste neměli u ČSOB internetbankingu přehlédnout

Vedle běžných funkcí má ČSOB internetbanking některé extra výhody. Ty by neměl nikdo přehlédnout, protože můžou hrát důležitou roli při rozhodování o zřízení ČSOB elektronického bankovnictví. Které to jsou?

Ceny při používání internetbankingu

Klienti bank se často obávají, že budou muset za internetbanking platit další peníze. Není se co divit, protože bankovní poplatky patří mezi nejvíce kritizované vynucené výdaje. U ČSOB se ničeho takového obávat nemusíte. Poskytování elektronického bankovnictví je zdarma.

Z tohoto pohledu je tedy evidentní, že se ČSOB internetbanking vyplatí. Ušetří vám mnoho času, získáte dokonalý přehled o vašich financích a nestojí vás to navíc ani korunu.

Nonstop přehled

Pokud si v internetovém bankovnictví nastavíte službu Info 24, můžete mít okamžitý přehled o pohybech na vašem bankovním účtu vedeného u ČSOB. Prostřednictvím SMS zpráv nebo emailů vás o tom bude banka informovat. Navíc je emailová forma u osobního konta zcela zdarma!

Snadné platby pravidelných výdajů

Skvělou službou je nepochybně možnost, že můžete jedním kliknutím zaplatit faktury od pravidelných a velkých dodavatelů. Tedy například faktura za internet od UPC nebo za telefon od O2 vám dorazí přímo do internetbankingu a vy ji snadno zaplatíte. Bez přepisování a ztráty vašeho času!

Smartbanking – mobilní bankovnictví

Mobilní bankovnictví můžete využívat na mobilech i tabletech. To znovu zlepšuje vaši možnost mít ovládání vašeho účtu neustále při ruce. Důležité je vědět, že instalace a používání smartbankingu od ČSOB je zdarma!

Vedle běžných funkcí mobilního bankovnictví musíme vyzdvihnout i možnost sjednat si cestovní pojištění nebo povinné ručení k automobilu! Hodit se vám může i navigace CashBack, se kterou najdete nejbližší bankomat nebo pobočku.

Možnost výběru zabezpečení aplikace

ČSOB internetbanking nabízí 2 hlavní varianty zabezpečení. Může se jednat buď o SMS klíč, díky kterému vám chodí na mobilní telefon potvrzovací kódy formou SMS. Nebo lze obdržet čipovou kartu s elektronickým podpisem. Tu lze používat pouze na počítači s bezpečnostní aplikací, jenž je potřeba si na něj nainstalovat.

Také existuje Smart klíč, ten je možné používat na chytrých mobilních telefonech a tabletech.

Na co si dát pozor u internetbankingu od ČSOB

Žádné internetové bankovnictví není úplně dokonalé a někomu nemusí z určitých důvodů vyhovovat. My jsme se pro vás pokusili vypíchnout několik bodů, které by vám neměly před pořízením internetbankingu od ČSOB uniknout.

Poplatek za opětovné zaslání PIN

Zabezpečení internetového bankovnictví je klíčové a tak je jeho součástí i přístupový PIN kód. Určitou nevýhodou u ČSOB ovšem je, že pokud svůj PIN ztratíte, bude vás to něco stát. Aktuálně je poplatek za opětovné zaslání nastaven na 100 Kč.

Pro zřízení služby musíte do banky

Jestliže jste si elektronické bankovnictví nezaložili současně s bankovním účtem, budete se muset vypravit na pobočku ČSOB. Jiná forma zprovoznění internetbankingu není možná. Zde má ČSOB podle našeho názoru co zlepšovat. Konkurence totiž nespí a některé banky již umožňují zařídit vše v pohodlí domova. Pouze za pomoci internetu, kurýrní služby nebo pošty.

Platby přes mobilní bankovnictví

Zde se nejedná ani tak o nějakou nevýhodu ČSOB, jako spíše o upozornění. Někteří klienti bank si často myslí, že používání mobilního bankovnictví (a hlavně platby skrz něj provedené) běží v jiném cenovém režimu, než běžný internetbanking. Jenže mobilní bankovnictví má téměř vždy stejná pravidla a ceny, jako elektronické bankovnictví.

Jak se přihlásit do ČSOB internetbankingu?

Abyste se mohli do internetového bankovnictví ČSOB přihlásit, musíte mít tuto službu zřízenou. To můžete provést na jakékoliv pobočce banky.

Jejich přehled najdete zde:https://www.csob.cz/portal/kontakty/pobocky-a-bankomaty#%7B%22center%22:%7B%22lng%22:15.412508367187456,%22lat%22:49.98732058343134%7D,%22zoom%22:7,%22types%22:%5B%22mitBranch%22%5D%7D.

Pokud jste již předchozí krok udělali, pak stačí mít připojení k internetu. Na webovém prohlížeči si zobrazte tuto stránku https://ib24.csob.cz/ a vyplňte vám přidělené identifikační číslo a PIN. Následně můžete začít internetbanking používat.

Jak získat mobilní bankovnictví

Základním krokem je instalace aplikace do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu. Aplikace se liší podle toho, jaký má váš telefon či tablet operační systém. Mobilní bankovnictví lze používat i bez vložené SIM karty.

Odkazy na jednotlivé aplikace pro smartbanking ČSOB

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.csob.smartbanking

Apple: https://itunes.apple.com/us/app/csob-smartbanking/id479852415?ls=1&mt=8

WindowsPhone: https://www.microsoft.com/cs-cz/store/apps/csob-smartbanking/9nblggh08lqb

Po stažení aplikace si musíte smartbanking od ČSOB aktivovat. K tomu je nutné se přihlásit do klasického internetového bankovnictví.

Důležité kontakty na internetbanking a smartbanking ČSOB

Nonstop telefonní linka: +420 495 800 111

Email: helpdeskeb@csob.cz

Ostatní kontakty na banku

Adresa: Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

Infolinka a reklamace: 800 300 300

Helpdesk platebních karet: 495 800 111

Datová schránka: 8qvdk3s

Zkušenosti klientů s ČSOB internetbankingem a přihlášením do účtu

Veronika, 31 let, Lomnice nad Lužnicí

Na internetovém bankovnictví oceňuji zejména jejich smartbanking. Bez mobilu totiž nedám ani ránu a tak se můžu vždy podívat, jak na tom finančně jsem. Navíc hodně často cestuji do zahraničí a tak mi vyhovuje, že se můžu snadno pojistit online. Volbu cestovního pojištění využívám každý měsíc.

Jiří, 64 let, Ostrava

U ČSOB jsem již mnoho let, ale internetbanking jsem si zprovoznil teprve nedávno. V podstatě ho moc nevyužívám, s výjimkou snadné platby faktur za telefon, televizi nebo interner. Po operaci hůře chodím a tak ušetřím nejenom cestu na poštu, ale také do šuplíku pro fakturu. Nemusím ji ani ručně zapisovat a vše mám v elektronickém bankovnictví připravené k odsouhlasení!

Dušan, 27 let, Praha 8

Internetové bankovnictví má u ČSOB celá rodina, takže jsem příliš neřešil, že bych šel jinam. Asi nejvíce se mi líbí ovládání platební karty, která má možnost nastavení různých variant online. Oceňuji i to, že mi o každé změně na bankovním účtu chodí zpráva emailem, za kterou nic neplatím!

ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu

Ukázali jsme vám největší výhody ČSOB internetbankingu a způsob přihlášení do účtu. Právě kvůli nim je tato aplikace zajímavá a vyplatí se o ní uvažovat. Přesto i zde je potřeba zvážit určité věci, které by vás mohly odradit. Zřejmě nejvíce „otravná“ je povinnost zajít na pobočku kvůli samotnému pořízení elektronického bankovnictví. To by ovšem mohl vykoupit například fakt, že můžete mít neustále přístup k vašim bankovním účtům i skrze mobilní telefon nebo tablet.

rychlá půjčka bez náhledu do registru

půjčka pro problémové klienty

velká půjčka

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému