Unicredit bank Presto půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Unicredit bank Presto půjčka
Půjčka bez doložení příjmu online

Jakmile potřebujete větší množství peněz například v řádech statisíců korun, asi uvažujete o kvalitním, spolehlivém a nízkoúročeném úvěru. V případě, že máte doložitelný příjem a čistou platební historii, není problém získat vysokou částku od nějaké moderní spolehlivé banky působící na našem finančním trhu.

Unicredit bank Presto půjčka

Abychom vám ulehčili hledání vhodného poskytovatele, nabízíme recenzi produktu, který by vám mohl vyhovovat. Unicredit bank Presto půjčka od jedné z nejlépe hospodařících českých finančních institucí vám umožní získat požadovaný obnos v co nejrychlejším čase. Proto se také produkt UniCreditBank nazývá Presto půjčka.

Co nabízí Presto půjčka

Pomocí stěžejního úvěrového produktu UniCreditBank si přijdete na částku od 30 000 do 1 000 000 Kč se splatností 12 až 96 měsíců při roční úrokové sazbě začínající na 3,9%. Ta se ale může lišit v závislosti na půjčené částce a době splatnosti.

Předem je nutné upozornit, že každá žádost o Presto půjčku je posuzována individuálně a při částce nad 250 000 Kč může banka vyžadovat spoludlužitele. Tato podmínka je nejčastěji uplatňována u klientů s menší bonitou.

Komu je úvěr určen

O Presto půjčku si může zažádat kterýkoliv plnoletý občan České republiky, který se prokáže dvěma průkazy totožnosti a má příjem z doložitelného zaměstnání. Zaměstnanci banky navíc nahlížejí do registru dlužníků.

Hlavní přednost produktu: Unicredit bank Presto půjčka

Sjednáním Presto online půjčky získáte nejen zajímavý finanční obnos, ale i partnerství silné bankovní instituce, z čehož vyplývají další nezanedbatelné výhody.

  • Výše půjčené částky. I když zaměstnanci UniCreditBank posuzují u vyšších úvěrů každou žádost individuálně, určitě máte šanci si vyjednat zápůjčku dosahující až 1 000 000 Kč.
  • Nízký úrok. Vzhledem k faktu, že v případě Presto půjčky se jedná o spotřebitelský úvěr, je roční úroková sazba od 3,9% více než zajímavá.
  • Bez účelu. Ať už získáte jakkoliv vysoký obnos, vždy je pouze na vás, co uděláte s nabytými penězi.
  • Rychlost. Presto půjčka opravdu nedělá ostudu svému pojmenování. K vyjednání úvěru stačí pouze jediná návštěva pobočky a do 1 hodiny máte peníze na svém účtu.
  • Online. Pokud nechcete nebo nemůžete navštívit pobočku UniCreditBank, vyřiďte si celý úvěr pomocí stránek firmy nebo telefonicky.
  • Odložení splátek. Peněžní ústav umožňuje klientům během splácení až 5 krát odložit jednotlivou splátku.
  • Pojistka úvěru. K Presto půjčce si lze vyjednat pojištění vztahující se na úmrtí, invaliditu III. stupně, pracovní neschopnost, nedobrovolnou ztrátu zaměstnání nebo hospitalizaci. Uzavřením pojištění se vám navíc snižuje roční úroková sazba.

Nevýhody půjčky: Unicredit bank Presto půjčka

Když se nacházíte ve zkušební či výpovědní lhůtě, úvěr vám nebude schválen. Pro někoho nemusí být příjemný schvalovací proces, který je nutné podstoupit. A ačkoliv to banka na svých stránkách viditelně neuvádí, každý klient musí za schválení úvěru zaplatit jednorázový poplatek ve výši 1500 Kč.

Jak produkt získat

Existuje několik způsobů, jak si můžete půjčku Presto vyjednat. Nejrychlejší variantu představuje návštěva jakékoliv pobočky banky, kam přinesete platný OP, druhý doklad totožnosti, potvrzení o příjmu a dokument potvrzující bydliště – platbu za telefon, energie, služby atd. Pak s vámi bude sepsána žádost a po jejím posouzení dostanete k dispozici návrh smlouvy k prostudování. Jakmile ji odsouhlasíte a podepíšete, banka vám pošle peníze na účet.

K Presto půjčce se dostanete i vyplněním kontaktního formuláře umístěného na stránkách banky. Po jeho odeslání se ozve bankovní specialista kvůli projednání podmínek úvěru. Konečné smluvní dokumenty vám budou poslány poštou a po jejich podpisu a poukázání zpět do banky obdržíte požadovanou částku.

Velmi podobného scénáře schvalovacího procesu se dočkáte i po zavolání na zákaznickou linku.

Potřebné dokumenty: Unicredit bank Presto půjčka

Jak již bylo naznačeno výše, připravte si 2 doklady totožnosti, potvrzení o zaměstnání sepsané na formuláři od banky a doklad kontaktní domácí platby.

Pojištění produktu

Když onemocníte nebo ztratíte zaměstnání, může nastat problém se splácením úvěru. Vhodnou prevenci před možnými komplikacemi představuje pojištění úvěru od UniCreditBank, které je levnější než individuální životní pojistky a navíc ještě sníží úrokovou sazbu úvěru.

UniCreditBank

Banka působí na českém finančním trhu od roku 2007, kdy spojením HVB Bank a Živnostenské banky vznikly její základy. Ovšem v zahraničí již dlouhou dobu představuje jeden z vůdčích subjektů na poli bankovních institucí.

Další Presto půjčky

UniCreditBank připravila pro své klienty další zajímavé úvěrové produkty.

Sloučení úvěrů

Společnost vám nabízí refinancování starých nevýhodných úvěrů až do výše 1 000 000 Kč, přičemž nejenom že ušetříte na nižší splátce, ale všechny operace spojené se sloučením úvěrů za vás bezplatně provedou zaměstnanci banky.

Převedení úvěru

Do banky si můžete převést i svůj starý úvěr, který nesmí přesáhnout 650 000 Kč. Snížíte si tak splátku až o 30% při stejně dlouhé době splatnosti.

Zkušenosti s úvěrem UniCreditBank

Na diskusních internetových fórech se na Presto půjčku objevuje množství kladných reakcí od spokojených klientů i z toho důvodu, že poskytovatel UniCreditBank se těší dobré pověsti.

„ Nabídku UniCreditBank znám, a jakmile jsme potřeboval peníze, volba byla jasná. Úvěr už 12 měsíců splácím bez problémů, protože jsem si dobu splatnosti a výši splátek určil sám. S půjčkou mohu vyjádřit plnou spokojenost.“ (Robert, 55 let, Ústí nad Labem)

„ O 100 000 Kč jsem si požádal na přepážce UniCreditBank a nelituji toho. Nejdříve mě oslovila dlouhá splatnost a odložené splátky, ale jednání bankovních zaměstnanců mě potěšilo ještě více. Po podpisu smlouvy jsem dostal peníze a Presto půjčku klidně doporučím dál“ (Josef V., Přelouč)

Moderní Unicredit půjčka vám přinese velmi vysoké částky

S čistou platební historií a doložitelnými příjmy se vám otevírají dveře k vysokým částkám, které vám umožní získat Unicredit půjčka. Stabilní a renomovaný finanční dům UniCredit Bank pro vás připravil výhodnou Presto půjčku s možností obdržet 1 000 000 Kč do 60 minut od podání žádosti. Když se na banku obrátíte, kromě peněz vás potěší i široké portfolio doplňkových služeb a profesionální přístup.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému