Snadná půjčka Tommy Stachi

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Tommy Stachi
Půjčka bez doložení příjmu online

Někdy bývá na škodu, když při pátrání po vhodném poskytovateli úvěrů vyřadíte toho, který je skryt pod netradičním nebo divně znějícím jménem. Právě takovou společností by se mohla stát firma Tommy Stachi, která sice na českém finančním trhu působí od roku 2004, ale přesto název ve čtené podobě „to mi stačí“ může působit všelijak.

Jenže pod českou společností Tommy Stachi se skrývá jeden z nejspolehlivějších poskytovatelů úvěrů, který si získal důvěru více než 30 000 klientů. A že se tak nestalo náhodou se vás bude snažit přesvědčit naše recenze.

Nabídka Tommy Stachi

Firma na svých internetových stránkách sice prezentuje několik poskytovaných úvěrů, ale pravda je taková, že se jedná o modifikace tří základních produktů.

Jakmile byste oslovili společnost se žádostí o půjčku, máte šanci získat částku od 5000 do 150 000 Kč se splatností od 12 do 30 měsíců.

půjčka bez registru

Firma Tommy Stachi ale není až tak klasickým poskytovatelem nebankovních půjček. Její zaměstnanci se snaží nahlížet na každého klienta individuálně a z toho důvodu není možné nalézt obecné detaily nabízených úvěrů. Konečná zapůjčená částka a podmínky půjčky vždy závisí na jednání klienta se společností. Což zase na druhou stranu staví všechny žadatele do jedné startovací linie a opravdu každý má šanci na úvěr dosáhnout.

Půjčka pro zaměstnance

K získání tohoto produktu musíte mít občanství České republiky, 2 doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu, kam vám dorazila pravidelná výplata.

Půjčka pro živnostníky

I u druhého úvěru firmy Tommy Stachi platí podmínka českého občanství. Kromě toho předkládáte 2 průkazy totožnosti, živnostenský list a vydané faktury s výpisem z bankovního účtu za poslední měsíc, přičemž alespoň část vašich čtvrtletních příjmů musí být na bankovní účet směřováno.

Půjčka pro seniory

Pokud společně se dvěma průkazy totožnosti předložíte coby důchodce výměr dosahující minimální výše 10 000 Kč, máte velikou šanci půjčku získat. U menšího příjmu můžete doložit i případný přivýdělek.

Výhody produktů poskytovatele

Tommy Stachi patří mezi velmi zkušené matadory na nebankovním úvěrovém trhu, a proto své rychlé půjčky vybavil zajímavými podmínkami.

  • Rychlost. I když se jedná o úvěr podložený smlouvou, tak při návštěvě centrály firmy získáte peníze do 20 minut.
  • Transparentnost. Úvěrová smlouva je velmi jednoduchá a srozumitelná.
  • Hotovost. Půjčka vám bude vyplacena na ruku buď v sídle společnosti nebo vám peníze doveze kurýrní služba.
  • Dostupnost. Společnost opravdu půjčí prakticky každému s doložitelným příjmem, ovšem výše úvěru je závislá na vyjednaných podmínkách. A velkou výhodou je fakt, že nejsou kontrolovány registry dlužníků.
  • Různé varianty splácení. Je pouze na vás, zda půjčku budete splácet skládáním hotovosti v bance nebo v centrále společnosti, bankovním převodem nebo pomocí poštovní poukázky.
  • Bezpečný produkt.Společnost Tommy Stachi si zakládá na jasných dojednaných podmínkách, které budou obě strany dodržovat. Z tohoto hlediska se jedná o velmi solidní a spolehlivý úvěr.
  • Na cokoliv. I při nejvyšší možné částce se nikdo nezeptá, co s penězi uděláte.
  • Předčasné splacení bez sankcí. Když se rozhodnete kdykoliv zaplatit celou půjčku, nebude vás tato transakce stát ani korunu.

Nevýhody produktů

Ne každému může vyhovovat úvěr, jehož parametry jsou závislé na vyjednávání žadatele s věřitelem.

Jak o půjčku zažádat

Máte li zájem o některý z produktů firmy Tommy Stachi, vyplňte kontaktní formulář nacházející se na jejich internetových stránkách. Po jeho odeslání vás zkontaktuje operátor, se kterým se dohodnete na dalším postupu. Podobně probíhá i žádost prostřednictvím telefonu.

půjčka bez doložení příjmu

Ovšem zdaleka nejrychlejší způsob vyjednání půjčky představuje návštěva sídla společnosti v Praze na ulici Táboritská 23. Do půl hodiny opouštíte sídlo společnosti s penězi v kapse.

Zkušenosti s firmou Tommy Stachi

Když se sejde 30 000 žadatelů o půjčku bez kontroly registrů, dřív nebo později se musí objevit někdo nespokojený, který bude psát na všechna fóra a diskusní vlákna. Proto se mezi tím množstvím kladně vyznívajících referencí objevují i některé reakce plné zášti a neobjektivity.

„ Výplatu peněz v hotovosti na ruku považuji u Tommy Stachi za hodně velikou přednost, tedy, pokud pocházíte z Prahy a okolí. Úroky byly snesitelné, srovnatelné s konkurencí.“ (Pawel Czory)

„ Já mohu jen chválit, protože Tommy Stachi vám opravdu půjčí. Jinde jsem měl problémy a úvěr mi neschválili.“ (Arnošt)

„ Hodně spolehlivý úvěr, půjčuji si od Tommy Stachi dost často, protože bydlím kousek za Prahou.“ (Qwerty alias Honza)

„Úvěr od Tommy Stachi mi vyhovoval, protože mám záznam v platební historii. Vzniknul jen díky opomenutí, ale to jsem u Tommy Stachi vysvětlovat nemusel. Se splácením nemám problém, navíc jsem si vyjednal velmi slušné parametry.“ (Matěj, 33 let, Praha)

U Tommy Stachi si najde půjčku každý

Česká společnost Tommy Stachi se specializuje na půjčky dostupné pro co nejširší portfolio klientů. Proto nezáleží, zda jste zaměstnanec, podnikatel nebo důchodce, protože vždy máte šanci dosáhnout až na 150 000 Kč. Samotné podmínky úvěru vzejdou z vašeho jednání se zaměstnancem společnosti. Ale jelikož se firma snaží vždy vyjít žadatelům vstříc, tak nakonec můžete být hodně překvapeni, kde všude vám bude vyhověno.

ŽÁDAT O PŮJČKU OD SPOLEČNOSTI TOMMY STACHI MŮŽETE NA:

TOMMYSTACHI.CZ

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému