Provident dlužníci a vymáhání

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Provident dlužníci a vymáhání
Půjčka bez doložení příjmu online

Provident dlužníci a vymáhání

Jeden z neznámějších a současně i nejvíce využívaných poskytovatelů nebankovních úvěrů, firma Provident, se při vymáhání dlužných částek již několik let chová velmi eticky. Z toho důvodu se téma dlužníci a vymáhání pohledávek firmy Provident stalo velmi probíraným nejen v internetových diskuzích a vláknech, ale i v mnoha článcích a příspěvcích. Dnes se podíváme na: Provident dlužníci a vymáhání.

Jenže v souvislosti s vymáháním dluhů u společnosti Provident stále panují některé nejasnosti a mnohé dotazy spojené s tímto tématem zůstávají nezodpovězeny. Z toho důvodu se na problematiku dlužníků u Providentu pokusíme co nejobjektivněji podívat.

Jak se dostat mezi dlužníky firmy Provident

I když zaměstnanci společnosti Provident po klientech vyžadují potvrzení o příjmu, může stát, že neočekávaná událost zamezí pravidelnému splácení úvěru.

půjčky bez registru

Nikdo totiž neumí dopředu předpovědět ztrátu zaměstnání nebo dlouhodobou nemoc a v takových případech dochází nejčastěji buď ke skluzu ve splátkovém kalendáři nebo k nemožnosti řádně platit. Jakmile se tak stane, jste zařazeni mezi dlužníky a firma Provident se bude snažit získat svou pohledávku zpět.

Postup klienta v dluhu u Providentu: Provident dlužníci a vymáhání

Společnost Provident neobdržela jen tak náhodou v letech 2011 a 2012 ocenění coby nejetičtější poskytovatel na českém finančním trhu. Firma totiž vůči svým klientům a případným dlužníkům neuplatňuje žádné drsné metody vymáhání, ale naopak, stojí o domluvu a hledání řešení.

Ať už z jakéhokoliv důvodu nemůžete splácet svou půjčku u společnosti Provident, musíte za každou cenu komunikovat jak se zástupcem firmy, tak s regionálním manažerem. Oběma se pokuste pravdivě vysvětlit důvody vaší situace.

půjčka hned

Firma se pak jejich prostřednictvím bude chtít s vámi domluvit na snížení splátek a v některých případech i na měsíčních platbách. Uvědomte si, že Provident má prvotní zájem získat své prostředky zpět. A pro poskytovatele je rozhodně lepší alespoň nějaká splátka než čekání na soudní exekuci.

Pokud ovšem odmítnete informovat o své situaci a bez vysvětlení nebudete splácet, můžete čekat to nejhorší, totiž exekuci. I tady se ale Provident chová nanejvýš eticky, protože při vymáhání pohledávek nepoužívá externí advokáty, čímž se vám nebude zbytečně navyšovat dluh o jejich mnohdy extrémní odměny.

Jak Provident vymáhá svou pohledávku

U oceněné společnosti nečekejte žádné neférové chování, jakým například může být vylepování hanlivých plakátů v místě bydliště nebo psaní urážlivých dopisů zaměstnavateli.

online půjčky

Telefonní domluva

Operátoři firmy mají za úkol pokoušet se zkontaktovat dlužníky po telefonu a domluvit se s nimi na dalším postupu. Nejprve provolávají mobilní telefon nebo domácí linku. Bohužel, někdy se stává, že volaný nepřijme neznámý hovor. Potom může následovat i volání do zaměstnání, které je už méně příjemné, protože tam ten telefon někdo zvedne a vyslechne si důvod hovoru.

Z toho lze odvodit, že v případě dluhu u Providentu reagujte na telefonická vyzvánění a na neznámá čísla.

Písemné upozornění

Pokud dlužník nereaguje na telefonický kontakt, společnost může zaslat upomínku poštou, která již bývá zpoplatněna sankční pokutou. Případné nepřebírání pošty nic neřeší a je začátkem cesty, na jejímž konci stojí exekutor.

rychla pujcka

Osobní schůzka

Někdy se za neplatičem vydá zástupce firmy a pokusí s ním celou situaci probrat z očí do očí. Když už dojde k setkání, tak ve valné většině případů dochází k rozumné dohodě přístupné oběma stranám. I zde se ale najdou ojedinělé případy, kdy klient jakoukoliv diskusi odmítá nebo se nechává zapírat.

Exekuce

Nejzazší řešením které nepřináší potěšení ani jedné straně, spočívá v provedení soudní exekuce. Firma Provident se k exekuci uchyluje opravdu ve výjimečných případech, ale to nesmí být nikdy důvodem k tomu, aby si klient vzal úvěr s tím, že ho platit nebude.

nebankovni pujcky

Jak vypadá vymáhání – zkušenosti

„ Provident jsem poprvé vyzkoušela před lety a od té doby mám od nich více úvěrů. Taky jsem se dostala do potíží, naštěstí jsem ihned vše probrala se zástupcem a manažerem společnosti.“ (Eva Špalková)

„Měla jsem u Providentu půjčku, ale nemohu říci, že by při komplikaci jednali zrovna v rukavičkách. Nějak jsme zapomněli zaplatit a už obvolávali všechna čísla udaná ve smlouvě. A s paní zástupkyní firmy moc veliká dohoda nebyla.“ (Míša)

„Přišla jsem o zaměstnání a hned jsem informovala zástupce Providentu. Nebyl to příjemný rozhovor, ale domluvili jsme se. Naštěstí pro mě, protože exekuce se bojím.“ (Helena)

Konečný názor na Provident dlužníci a vymáhání pohledávek

Pokud si berete půjčku, vždy se vyplatí tak činit s rozmyslem a s přesvědčením, že budete poctivě splácet. Pravdou sice je, že společnost Provident neuplatňuje nejdrsnější metody při vymáhání svých pohledávek, ale to ještě neznamená, že by jeho dlužníci měli zůstávat v klidu. Pokaždé je lepší volit cestu domluvy, protože jinak se dočkáte velmi bolestivých a nepříjemných konců.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

7 responses on “Provident dlužníci a vymáhání

 1. žena

  Přišla jsem o práci a manžel taky, chtěla jsem se domluvit a odklad splátek, ale vedoucí Providentu v Kladně na to reagovala vyhrůžkami a podobnými postupy.Kde je solidnost z jejích strany? Dluh nepopírám a jsem ochotná ho zaplatit.Lze se s takovou firmou domluvit?Dotyčná osoba by se měla vrátit do 18 století k vymáháčům na koni.

 2. Jiří R.

  Jsem po splatnosti, a mám zkušenosti s agenturami které vyhrožují. bohužel nezvládám svou situaci a blížím se k osobnímu bankrotu.přesto mám práva aby se mnou bylo zacházeno, řekněme lidsky.Vřele doporučuji naučit se svá a jejich práva, a nainstalovat do telefonu nahrávání hovoru, a upozornit je na to.V takovém to případě přestanou mluvit nesmysli a chtějí se domluvit.

 3. Jiří R.

  *píšu o různých agenturách. Provident mezi ně nepatří, jednal se mnou velmi dobře, jak to bude dál nevím 🙁

 4. DK

  Dobrý den,
  no nevím zač byl PROVIDENT oceněn, ale co se týká slušnosti dalo by se dlouze diskutovat. OZ se nedostavuje, když už se dostaví sebere karty splátek, tak že nemáte kontrolu co jste již uhradili a co ještě zbývá, karty splátek nevrátí na emaily nereagují a pak požadují uhradit částku, kterou si vymyslí jakýsi
  pan Radoslav Kolbert.

 5. Y. R.

  Mam od nich pujcku 90 tisíc. 192 tisíc musím vrátiť. Hrúza!! Bojím se ze nebudú moci tak velkou mesicni splátku platit. 8 tisíc mesicne bylo do ted fajn ale ted už to jde dolu vodou z práci a už to nezvládam nevim co mam ted delat. Kdyz jsem Jim volala tak my rekli že splátky nemuzou znížiť.

 6. Lenka

  Provident no comment lichva Oz neuvěřitelná a vyhrožující baba která stále se ometa s tím že za mne nemá žádnou provizi hlavně že má zpocenou prdel a živit se rukama neumí.

 7. Marie

  Vzala jsem si půjčku v roce2010 ,kterou jsem splatila,mám veškeré doklady shované o paltbě,Po 12letech se objeví chlap, že to tak není.Nikoho se nedovolám,to maj čísla právníku jako kde-kdo teda sebral peníze ,které si odemně vybrali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému