Nejlepší půjčky bez příjmu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
nejlepší půjčky bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu online

Dnes není problém si sjednat půjčku, neboť finanční trh je jich plný. Jednotlivé úvěry se od sebe liší nejen svou výší, ale i podmínkami. Ovšem počítejte s tím, že při schvalování žádostí se nejpřísněji chovají bankovní úředníci, kterým když neprokážete své příjmy, půjčku zamítnou. Dnes se podíváme na nejlepší půjčky bez příjmu.

Nejlepší půjčky bez příjmu

Potřebné peníze ale můžete rychle sehnat v nebankovním sektoru, kde jsou nabízeny půjčky bez potvrzení o příjmu. Ty se stávají stále vyhledávanějším finančním produktem nejen kvůli své vysoké dostupnosti, ale i kvůli podmínkám, které vám žádná bankovní instituce nenabídne.

Kde najdete nejlepší půjčky bez příjmu

Jak již bylo naznačeno, tyto úvěry hledejte výhradně v nebankovní sféře. Svou pozornost obracejte raději na známější a prověřené společnosti, které mají své nabídky jasně formulované.

Pro koho jsou půjčky určeny

Mnohým nebankovním subjektům je jasné, že i velmi dobře vydělávající klient nemusí být schopen své příjmy dokládat. Proto je jejich úvěr vhodným řešením pro začínající živnostníky, matky na mateřské dovolené, pro seniory nebo pro pracující, kteří mají smlouvu o dílo nebo dostávají výplatu v hotovosti na ruku.

Jak produkt vypadá: nejlepší půjčky bez příjmu

Veliké množství nebankovních společností vám nabídne půjčku bez prokazování příjmu ve výši do 15 000 Kč. Někomu se může zdát, že je to málo, ale každý věřitel má zájem na vrácení svých prostředků. Navíc, úvěr vám bude poskytnut velice rychle, ale zpravidla na 30 dní. To je další pojistka, protože vše splatíte z následující výplaty a nedostanete se tak do problémů s dluhy.

Ovšem v nebankovní sféře najdete i velice solidní firmy, které vám půjčí podstatně vyšší částky, aniž byste prokazovali své příjmy. Takové úvěry se splácí měsíčně a zde již podepisujete klasickou, i když velice jednoduchou smlouvu.

Výhody: nejlepší půjčky bez příjmů

Za obrovskou oblibou a rostoucím zájmem o úvěry bez prokazování příjmů stojí i zajímavé výhody, které produkt provázejí.

  • Dostupnost. Úvěr může díky absenci kontroly příjmů a registrů získat prakticky kdokoliv, u větších částek ale počítejte s tím, že firmy samy vytváří nabídky úměrné vašim možnostem.
  • Rychlost. Menší obnos budete mít na účtu doslova za pár minut, u větších úvěrů se tak stane do 24 hodin.
  • Bez papírování. Jelikož je schvalovací proces nesmírně rychlý, nečekejte žádnou administrativu. Zpravidla obdržíte oznámení na e-mail a peníze na účet.
  • Transparentnost. Veškeré podmínky a poplatek za půjčku budete znát ještě před schválením. A případná smlouva je jednoduchá, srozumitelná a jednoznačně napsaná.
  • Online. Celý úvěr si vyjednáte v pohodlí svého domova.
  • Půjčka zdarma. Některé společnosti nabízejí novým klientům první půjčku úplně bez poplatků a úroků. Jakmile ji využijete, k ničemu se nezavazujete, jen si zdarma otestujete kvalitu služeb.

Vybrané společnosti: nejlepší půjčky bez příjmu

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle a nemáte čas na pročítání nabídek, zkuste oslovit některou z níže uvedených firem.

Ferratum Bank

3000 Kč na měsíc a úplně zdarma vám coby novému klientovi nabízí známá společnost Ferratum Bank. Jinak si ale můžete požádat až o 10 000 Kč se splatností od 5 do 45 dní. Nikdo nebude kontrolovat žádné registry dlužníků, společnost nezajímá váš příjem.

K získání úvěru stačí jen zavolat na linku operátora nebo vyplnit a odeslat formulář na stránkách firmy. Ihned poté se vám ozve její zaměstnanec kvůli ověření údajů. Jakmile se tak stane, máte peníze na účtu.

Při opakované žádosti jen pošlete SMS a firma vám okamžitě poskytne půjčku bez telefonického hovoru.

Ferratum Bank požaduje po klientech pouhé české občanství, bankovní účet a věk od 21 do 85 let.

Chci získat půjčku

Zaplo

Trochu náročnější schvalovací proces vám jako novému klientovi vynahradí neuvěřitelnou půjčkou 8000 Kč na měsíc úplně zdarma společnost Zaplo Finance.

Pokud máte zájem, zaregistrujte se na stránkách firmy. Poté nahrajte kopii OP do aplikace na webu a pošlete 1 Kč kvůli identifikaci vašeho účtu. Jakmile máte hotovo, půjčka je pro vás připravena. Do 15 minut vám přijde zpráva na e-mail a peníze na účet.

Opakovanou žádostí můžete získat až 15 000 Kč, které vrátíte za 7 až 30 dní. Společnost nekontroluje příjmy ani registry dlužníků. Ke sjednání úvěru potřebujete platný OP, české státní občanství a bankovní účet.

Chci získat půjčku

Zaimo

Chcete–li získat 25 000 Kč za 15 minut, zkuste oslovit poskytovatele Zaimo, který byl kladně ohodnocen nezávislými recenzemi na serverech Markheting.cz, První zprávy.cz a Finace.cz.

Částku 1000 až 25 000 Kč budete splácet po dobu 3 až 12 měsíců, přičemž firma nenahlíží do registrů a nezajímají ji vaše příjmy.

Prvním krokem k úvěru je vyplnění krátké žádosti na stránkách firmy. Jakmile pošlete verifikační poplatek 1 Kč kvůli kontrole vlastnictví vašeho účtu, žádost je vyhodnocena a peníze vám dorazí na účet. Na úvěr dosáhnete, když jste plnoletí, máte české státní občanství, bankovní účet, e-mail a mobilní telefon.

Tesco půjčka

Pokud vám už bylo 18 let, tak až 150 000 Kč vám půjčí řetězec Tesco, který spojil své síly s renomovanou úvěrovou společností Home Credit. Počítejte ale s tím, že do žádosti musíte vepsat alespoň nějaký příjem, který ovšem firma nekontroluje.

O úvěr od 20 000 do 150 000 Kč si můžete zažádat doma prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo na stánku finančních služeb v hypermarketech Tesco. Peníze obdržíte do 24 hodin od podpisu smlouvy a splácíte je od 1 do 7 let. Ke schvalovacímu procesu si připravte 2 průkazy totožnosti.

Oblíbené půjčky bez potvrzení o příjmu zajistí peníze komukoliv

Nebankovním společnostem je jasné, že si mohou dovolit vám poskytnout peníze, i když nemůžete prokázat příjmy, které máte. Proto nabízejí velmi oblíbené a bezpečné půjčky bez potvrzení o příjmu s tím, že je ve většině případech zaplatíte z následující výplaty.

Nejen různě vysoké částky, ale i zajímavé podmínky včetně peněz zdarma vám nabízí firmy Ferratum, Zaplo, Zaimo a Tesco, jejichž kvalitu a solidnost již prověřily tisíce klientů.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému