Moneta Money Bank Express půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Moneta Money Bank
Půjčka bez doložení příjmu online

Kdo by si nepřál mít jen tak k dispozici hodně peněz a na cokoliv. Jenže občas se stane, že vysokou částku opravdu potřebujete a pokud možno co nejrychleji. Potom se nabízí otázka, jakým způsobem požadovanou sumu získat.

V dnešní době naštěstí existuje hodně poskytovatelů úvěrů, kteří patří mezi velmi spolehlivé a dokážou vám během krátké doby zajistit částky v řádech statisíců korun. Mezi takové patří známá Moneta půjčka, kterou nabízí renomovaná banka Moneta Money Bank. Ta svůj finanční produkt nazvala Expres půjčka a možná by to mohl být přesně ten úvěr, který hledáte. Ostatně, posuďte sami.

Co získáte prostřednictvím Expres půjčky

Částku od 20 000 do 800 000 Kč a velmi rychle na účet vám jen tak nikdo nenabídne, ovšem Expres půjčka ihned od Moneta Money Bank ano. Roční úroková sazba úvěru začíná na příjemných 7% a jeho splácení si můžete rozložit na dobu od 24 do 120 měsíců.

Pro koho je úvěr určen

Pokud máte doložitelný pravidelný měsíční příjem vyšší než 5000 Kč a čistou platební historii, otevírá se vám cesta k Expres půjčce. Čeká vás výhodný a spolehlivý úvěr, ale také nutnost zřídit si běžný účet u Moneta Money Bank, což by ale nemuselo být takovou překážkou.

Výhody produktu

U tak známého peněžního ústavu se dá předpokládat, že jeho stěžejní úvěrový produkt bude vybaven více než zajímavými parametry.

  • Rychlost. Moneta Money Bank nepojmenovala svůj produkt Expres půjčka jen tak náhodou. Ať si požádáte o jakkoliv vysokou částku, vždy bude schválena do 5 minut a za stejnou dobu od podpisu smlouvy se objeví peníze na vašem účtu.
  • Malé splátky. Vzhledem k tomu, že splatnost úvěru může být rozložena až na 120 měsíců, dočkáte se opravdu nízkých měsíčních splátek nezatěžujících rodinný rozpočet.
  • Bez účelu. I když budete žádat o maximální částku, nikoho nebude zajímat, jak s penězi naložíte.
  • Stanovení data splátky. Sami si určíte den v měsíci, kdy budete posílat pravidelné platby. Během splácení půjčky si můžete den splatnosti změnit.
  • Předčasné splacení zdarma. Když se rozhodnete pro úplné zaplacení úvěru nebo pro mimořádnou splátku, můžete tak učinit bez jakékoliv penalizace.
  • Pojištění. Kvůli případným nenadálým událostem zabraňujícím splácet úvěr vám banka nabízí výhodnou pojistku, jejíž výše není závislá na věku.

Nevýhody Expres půjčky

Kromě schvalovacího procesu spojeného s nahlížením do registrů dlužníků a případným zřizováním bankovního účtu počítejte s tím, že Moneta Money Bank při žádosti nad 300 000 Kč trvá na doložení souhlasu manželky či manžela. A u půjčky nad 500 000 Kč musí být ve smlouvě uveden spolužadatel.

Jak Expres půjčku získat

Úplně nejrychlejší varianta spočívá ve sjednání osobní schůzky. Nejprve si vyberete příslušnou pobočku, zvolíte termín návštěvy a vyčkáte na potvrzení. Pak si vezmete všechny potřebné doklady a celý úvěr si vyjednáte v bance.

Když nechcete nikam chodit, máte možnost využít internet nebo telefon. Potom stačí na stránkách společnosti nastavit výši rychlé půjčky, dobu splatnosti a případné pojištění. Po vyplnění a odeslání kontaktního formuláře se ozve bankovní specialista, který s vámi úvěr dojedná. Smlouva k podpisu vám dorazí poštou a po jejím navrácení zpět do banky obdržíte peníze.

U telefonické žádosti jen zanecháte na zákaznické lince údaje o své osobě a pracovník banky zavolá zpět, aby vás provedl celým schvalovacím procesem.

Potřebné dokumenty

Při sjednávání Expres půjčky se neobejdete bez platného OP a druhého průkazu totožnosti. Coby zaměstnanec musíte doložit potvrzení o příjmu a nesmíte být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Podnikatelé předkládají aktuální daňové přiznání za minulý rok spolu s živnostenským listem nebo koncesní listinou a senioři výměr důchodu. Nakonec budete vyzváni k uvedení dvou telefonních kontaktů, přičemž druhý by měl směřovat do zaměstnání.

Další úvěry v nabídce

Moneta Money Bank si kromě Expres půjčky připravila i další úvěrové produkty.

Půjčka Expres Plus.

Zajímavý revolvingový úvěr vám nabízí až 300 000 Kč, přičemž opakované čerpání probíhá buď na pobočce, telefonicky, kreditní kartou nebo prostřednictvím internetového bankovnictví. Půjčka Expres Plus je sjednávána na dobu 3 let.

Konsolidace půjček

K Moneta Money Bank si můžete převést všechny staré úvěry až do výše 800 000 Kč. Nová půjčka začíná na roční úrokové sazbě 7,9% a je splatná do 120 měsíců. Slučovat můžete i úvěry, kreditní kary a kontokorenty svých rodinných příslušníků.

Konsolidace Plus

Pokud se rozhodnete pro tento produkt a převedete do banky své staré půjčky do výše 300 00 Kč, máte možnost využívat nový úvěr k opakovanému čerpání, aniž byste uzavírali další smlouvy.

Moneta Money Bank

Poskytovatelem Expres půjčky je silná nadnárodní skupina Moneta, která vyvíjí aktivity nejen ve financích, ale i v průmyslu, médiích, elektrické energii, lékařské technice a v televizním vysílání.

V České republice poskytuje finanční služby pomocí své dceřiné společnosti Moneta Money Bank.

Reference o Expres půjčce

Moneta Money Bank vyžaduje dodržování pravidel a ti, kteří tak nečinili, bývají nejčastějšími autory toho malého množství negativních reakcí na úvěry banky. Z toho vyplývá, že u tak solidního poskytovatele se bude valná většina dohledaných zkušeností odehrávat v kladné rovině.

„ Chtěla jsem úvěr s malými měsíčními splátkami, aby nebyl ohrožen náš rozpočet domácnosti. Expres půjčka to splnila do puntíku.“ (Milada P., Zlín)

„ Jakmile se vám porouchal automobil nutný k práci, nastal problém. Kamarád mi doporučil Expres půjčku od Moneta Money a já jsem si ji vyjednala. Musím vyjádřit spokojenost.“ (Pavla K., Horní Slavkov)

„ Když jsem potřebovala půjčit peníze, ihned padla volba na Moneta Money Bank, protože tam mám účet. Docela mě překvapila rychlost dodání peněz hned po podepsání smlouvy a velmi nízké měsíční splátky. S úvěrem vyjadřuji spokojenost a pokud bych ho měl doporučit, tak to s klidným srdcem udělám.“ (Věra M., Beroun)

Moneta půjčka – velké peníze rychle a na cokoliv

Jeden z největších poskytovatelů finančních služeb u nás je bankovní instituce Moneta Money Bank, která svým klientům nabízí dlouholeté služby a perfektní zákaznický servis. Mezi základní úvěrové produkty firmy patří především Moneta půjčka, která byla nazvána Expres půjčkou díky rychlosti získání požadovaného obnosu. Již za 5 minut dojde ke schválení žádosti a za stejnou dobu od podpisu smlouvy máte finance k dispozici.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému