GE Money Bank přihlášení

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
GE Money Bank přihlášení
Půjčka bez doložení příjmu online

Ačkoliv je internetové bankovnictví velkým pomocníkem, pro některé klienty bank jsou podobné moderní vymoženosti spíše překážkou a vyhýbají se jim. To je velká škoda, protože za pomoci internet bankingu je možné ušetřit peníze i čas. Proto jsme si pro vás připravili představení GE Money Bank přihlášení do internetového a mobilního bankovnictví. To může pomoci se rozhodnout všem váhajícím, zda je pro ně nabídka této banky ta pravá.

Představení GE Money Bank

GE Money Bank je součástí nadnárodní skupiny GE Capital, jenž působí ve více než 50 zemích po celém světě. Díky tomu patří mezi velké zaměstnavatele, o čemž vypovídá číslo přesahující 50 000 zaměstnanců. GE Capital se zaměřuje na mnoho segmentů podnikání. Za všechny můžeme, vedle bankovních služeb, jmenovat také různé druhy finančních služeb, výrobu letadlových motorů nebo lékařské zobrazovací techniky. Také proto skupina spravuje aktiva okolo 576 miliard USD!

Je tedy zřejmé, že samotná GE Money Bank má silné zázemí a nikdo se nemusí bát svěřit této bance svoje finanční prostředky.

Kontakty na GE Money Bank: GE Money Bank přihlášení

Adresa: GE Money Bank a.s., BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4 – Michle

Telefon do centrály: 244 441 111

Telefon na zákaznický servis: 224 443 636 (nonstop provoz)

Telefon na infolinku: 224 444 333 (nonstop provoz)

Kontaktní formulář: https://www.gemoney.cz/kontaktujte-nas/kontakt – volba Napište nám

Datová schránka: 3kpd8nk

rychlá půjčka do výplaty

Jak se přihlásit do GE Money Bank

Na způsobu přihlášení není nic složitého. Stačí, když budete následovat naše instrukce:

 1. Na vašem internetovém prohlížeči si vyhledejte web banky www.gemoney.cz.
 2. Po zobrazení home page najděte zcela vpravo nahoře volbu „INTERNET BANKA“ a klikněte na ni.
 3. Nyní se vám zobrazila stránka Přihlášení do Vaší Internet Banky GE Money.
 4. Do políčka ID vyplňte identifikační číslo, které najdete ve vaší smlouvě uzavřené s bankou.
 5. Do políčka heslo vyplňte 8 znakové heslo, jenž vám bylo předáno na pobočce.
 6. V případě, že jde o vaše první přihlášení, budete muset provést aktivaci. Abyste ji mohli provést, potřebujete 10 znakové aktivační heslo, které vám přišlo poštou. Pokud ho máte, aktivaci provedete podle pokynů na obrazovce.
 7. Po aktivaci můžete vaše bankovnictví používat.
 8. Aktivace internet bankingu se dělá pouze při prvním přihlášení. Proto ve všech ostatních případech budete rovnou bez aktivace přihlášeni do online systému.
 9. Rychlejší přihlášení do systému je přímo přes webový odkaz https://ibs.internetbanka.cz/ibs31/ControllerServlet, který si můžete uložit do oblíbených položek.

půjčka bez příjmu

Přihlášení do GE Money Bank z mobilního telefonu

Každý bankovní ústav má pro svoje klienty připravenou mobilní aplikaci umožňující ovládání internetového bankovnictví z mobilního telefonu. GE Money Bank není výjimkou. Abyste mohli mobilní bankovnictví plnohodnotně využívat, je nutné si do mobilního telefonu stáhnout speciální aplikaci.

Při využívání mobilního bankovnictví GE Money Bank nepochybně oceníte i možnost rychlého vyhledávání pobočky banky nebo bankomatu. Abyste nemuseli v daném místě bloudit, je systém propojený s GPS navigací, která vás spolehlivě dovede do cíle.

Časté dotazy k GE Money Bank přihlášení

Je možné se do internet bankingu GE Money přihlásit z každého počítače?

Pokud počítač splňuje minimální technické požadavky, je to možné. Tzn. musí být vybaven minimálně operačním systémem Windows Vista a vyšším. Internetové prohlížeče musí mít nejméně tyto verze: Internet Explorer 8.0, Google Chrome 5 nebo Mozilla Firefox 4.

Určitým specifikem je v tomto směru bankovnictví vyžadující certifikát. Ten vyžaduje aktuální verzi Java Oracle a SSL certifikát je nutné do každého počítače naimportovat. Navíc potřebujete podpisový certifikát na flash disku či jiném nosiči.

půjčka bez zástavy

Kde si můžu založit internetové bankovnictví?

Na jakékoliv pobočce GE Money Bank. Abyste ho získali, musíte mít u banky buď běžný účet v Kč, spořící účet typu Genius nebo kreditní kartu.

Co dělat, pokud mám s bankovnictvím nějaký problém a nevím si rady?

Zavolejte na telefon 224 443 636. Zde vám ve všední dny od 8,00 do 21,00 a o víkendech a během svátků od 8,00 do 17,00 pomůže technická podpora.

Nedorazil mi autorizační SMS kód (mobilní klíč) na můj mobilní telefon. Co mám dělat?

Důvody, proč vám nepřišel autorizační SMS kód (mobilní klíč), jsou obvykle 2. Nejčastěji se jedná o nějakou technickou poruchu či nedostatečně rychlé zaslání SMS v limitu. Pak je řešením požádat o zaslání nové SMS. Druhým důvodem je změna vašeho telefonního čísla, které jste zapomněli nahlásit a změnit v GE Money Bank.

Jaké jsou hlavní zásady bezpečnosti?

Ze všeho nejdůležitější je nikomu neposkytovat přístupová hesla. Zrovna tak je vhodné minimalizovat používání neznámých počítačů. Pokud se do internet bankingu přihlašujete, používejte k tomu pouze webové stránky k tomu určené – viz náš návod na příhlášení výše. Kompletní přehled bezpečnostních pravidel si můžete přečíst zde https://www.gemoney.cz/documents/cz/primebankovnictvi/pravidla-bezpecneho-uzivani-ib.pdf.

GE Money Bank přihlášení závěr

Přihlášení do GE Money bank internet bankingu je opravdu snadné a může ho využívat úplně každý. S nadsázkou lze tedy říct, že zcela nejdůležitější je při používání internetového bankovnictví dodržet pár bezpečnostních pravidel, abyste eliminovali riziko zneužití. K tomu obvykle dochází díky nějaké chybě uživatele a nikoliv samotné banky. Vše ostatní je velmi dobře „vypilované“, aby se klientům s internet bankingem dobře a rychle pracovalo.

Chci získat půjčku

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

2 responses on “GE Money Bank přihlášení

 1. Anna Makova

  Dobry den zapomela jsem heslo.na internetovi bankovnictvi jak si ho muzu zase obnovit dekuji

 2. david

  Nabízím vám jedinou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost této půjčky lze nastavit na 360 měsíců s možností předčasného splacení za každou cenu a bez navýšení. Vezměte si plnou půjčku a splaťte své prostředky do 24 hodin. Pokud si chcete půjčit, napište na: bogar9627@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému