Fair Credit Fajn půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...
Fair Credit Fajn půjčka
Půjčka bez doložení příjmu online

Na finančním trhu je stále více a více úvěrových produktů a když potřebujete peníze od solidního a opravdu spolehlivého poskytovatele, bývá každá rada drahá. Všechny nabídky asi nepročtete, proto vyvstává otázka, od koho si půjčit.

Naštěstí lze celou situaci vyřešit velmi jednoduše a kromě peněz na účet můžete získat i hotovost s tím, že vše budete obchodnímu zástupci splácet po týdnech v pohodlí domova. Když by se vám takový model líbil, je tu pro vás připravena společnost Fair Credit International, SE a její finanční produkt FajnPůjčka. A o tom, že jde opravdu o kvalitní úvěr od poctivé firmy, vás přesvědčí následující recenze.

Nabídka společnosti Fair Credit

Prostřednictvím FajnPůjčky můžete obdržet částku od 4000 do 50 000 Kč, kterou vrátíte buď za 43 nebo 58 týdnů. Před podpisem smlouvy si zvolíte, zda peníze převezmete v hotovosti nebo vám budou vyplaceny na účet. Jednotlivé splátky skládáte do rukou obchodnímu zástupci společnosti, který si pro ně přijede k vám domů.

Pro koho je FajnPůjčka určena

Na peníze od společnosti Fair Credit se může těšit každý žadatel, který doloží svůj příjem a některý z kontaktních dokladů svědčících o řádném bydlišti – SIPO, účet za energie, platba mobilnímu operátorovi atd.

Rychlá půjčka je vhodná pro ty případy, když kvůli škraloupu v platební historii nemůžete do banky nebo k jiným finančním institucím. Samozřejmě, že vám musí vyhovovat systém týdenních splátek.

Výhody produktu

Za relativně krátkého působení na českém finančním trhu se společnost Fair Credit dostala mezi nejsilnější poskytovatele krátkodobých úvěrů a nestalo se tak náhodou. Fajn Půjčka se totiž vyznačuje několika přednostmi, které klienti umí ocenit.

  • Férovost. Především transparentní přístup ke všem klientům se stal základní strategií firmy při poskytování úvěrů. U rychlé půjčky se nesetkáte s žádnou exekuční doložkou, složitou smlouvou, skrytými poplatky nebo sankcemi.
  • Hotovost. Peníze vám mohou být vyplaceny na ruku ihned po podpisu smlouvy.
  • Osobní přístup. Všechny problémy spojené s úvěrem můžete řešit nejen po telefonu, ale i s obchodním zástupcem nebo na kterékoliv pobočce.
  • Jednoduchost. Vy jen podáte žádost a vše ostatní za vás vyřídí firma a její zaměstnanci.
  • Rychlost. Při návštěvě pobočky si vyjednáte úvěr a po podpisu smlouvy máte peníze u sebe.
  • Bez sankcí. Jakmile budete vědět, že nejste schopni uhradit splátku, zkontaktujte obchodního zástupce firmy, se kterým se domluvíte na dalším postupu. Ze strany společnosti se nemusíte obávat žádných pokut.
  • Pobočky. Společnost si za dobu své existence zřídila celkem 12 poboček, aby mohla být svým klientům co nejblíže.
  • Bez registru. Zaměstnance firmy nezajímá při schvalovacím procesu vaše platební historie.

Nevýhody půjčky

Samotná roční úroková sazba není u FajnPůjčky nijak vysoká, ale jako klient musíte zaplatit i firemní servis, kam spadají především návštěvy obchodního zástupce. Proto je vhodné si dobře propočítat výši půjčené částky a dobu splatnosti, aby byl úvěr co nejvýhodnější.

Jak úvěr získat

Je úplně na vás, kterou z nabízených variant žádostí zvolíte, protože každá povede ke zdárnému výsledku. To znamená, že buď můžete vyplnit online formulář nebo zavolat na zákaznickou linku, případně si domluvit osobní schůzku na jedné z poboček společnosti. Vždy se vás ujme zaměstnanec firmy, se kterým se už domluvíte na dalším postupu.

Potřebné doklady

K žádosti o úvěr se budete prokazovat platným OP, dokladem o příjmu a platbou za „domácí“ služby – energie, SIPO, inkaso, operátoři apod. Samozřejmostí je vaše plnoletost.

Poskytovatel a jeho úspěchy

Fair Credit International, SE je ryze českou firmou, která byla založena v listopadu 2012. Od 1. března 2013 působí na finančním trhu a v té době také otevřela svou 1. pobočku. Za první rok společnost dokázala svým produktem a přístupem oslovit přibližně 25 000 klientů a půjčila jim asi 400 000 000 Kč. Tato čísla ji vynesla na třetí místo mezi nejúspěšnějšími a největšími poskytovateli úvěrů.

Firma Fair Credit sice začala prakticky od nuly, ale jejími zakladateli se stali velmi zkušení matadoři finanční sféry, kteří se rozhodli vylepšit model hotovostní půjčky do domu o vysokou vstřícnost a co nejpříjemnější jednání s klientem.

Proto také společnost zveřejňuje na svém webu veškeré dostupné informace o manažerech ve vedení a o všech podnikatelských aktivitách včetně výročních zpráv.

Zkušenosti s úvěrem

Pokud budete hledat reference o FajnPůjčce, najdete jich dost a valná většina vyznívá velmi kladně. V tom velmi malém množství záporných reakci se občas objeví kritika přístupu nějakého obchodního zástupce, ale případné stížnosti tohoto rázu společnost okamžitě řeší s ohledem na přání a potřeby klientů.

„ Velmi povedený úvěr. Už jsem vyzkoušel více půjček, ale FajnPůjčka je opravdu fajn a férová. Zástupkyně mi vše vysvětlila, spočítala a nakonec přeplacená částka nebyla tak veliká. Jsem spokojen.“ (Lukáš H.)

„ Mám zkušenost s více firmami, ale u Fair Credit jsem měla dluh a nikdo mi nevyhrožoval. Zavolala jsem na firmu, že úvěr splatím později a vše se protáhlo na 3 měsíce. Moje obchodní zástupkyně se jen párkrát ujistila, že opravdu zaplatím. Nakonec ani úroky nebyly tak vysoké.“ (Jana Durajčíková)

Fair Credit půjčí bezpečně a bez rizika

Pokud u půjčky upřednostňujete hotovost na ruku a osobní kontakt, zkuste oslovit firmu Fair Credit International, SE a využijte jejich produkt FajnPůjčku, která se od podobných úvěrů snaží odlišit zdánlivě jen v detailech, ale podstatných. Právě na tyto, pro klienty důležité detaily, se společnost Fair Credit zaměřuje. Vy se tak setkáte s přehledným sjednáním produktu a velmi vstřícným přístupem od každého zaměstnance společnosti.

Chcete získat půjčku 4500,- Kč hned teď?

Půjčí opravdu téměř každému - schvalovatelnost je 96%!
Vyplňte tento jednoduchý formulář a už během 10 minut jsou peníze vaše! Chci získat půjčku 4500,- hned teď!

Prověřené půjčky

Půjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Ochrana soukromí
TOPlist

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Peníze na OP | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez registru ihned | Půjčka i o víkendu | Výhodná půjčka | Studentská půjčka

Zdarma půjčky | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému